WikiGinkaUA.ru

М`які булочки з дріжджового тіста на гарбузі

Відео: Здобні домашні булочки, м`які, смачні. простий рецепт

М`ЯКІ БУЛОЧКИ

Час приготування: Працюй:

Як і обіцяла, ще один рецепт з гарбузом: м`які булочки приготовані з дріжджового тіста без вершкового масла і яєчних жовтків з додаванням гарбузового пюре в тісто. Рецепти тортів з гарбуза мені зустрічалися досить часто, а ось дріжджове тісто на гарбузі, мабуть, вперше.

Прочитавши рецепт булочок мені стало дуже цікаво і я вирішила негайно приготувати їх. З огляду на, що на годиннику було вже близько дев`ятої вечора мої домашні дивилися на мене, м`яко кажучи, з подивом. Їх можна зрозуміти! Дріжджове тісто на ніч дивлячись! Але в цьому є і свої переваги: якщо все пройде добре, то на сніданок будуть свіжі булочки.

Забігаючи вперед скажу, що мені було потрібно два з половиною години і вже спечені булочки холоднішими на решітці, а на сніданок я не дорахувалася більше половини!

М`які булочки з дріжджового тіста на гарбузі

Щоб приготувати м`які булочки на гарбузі потрібно:

  • 300 гр. очищеної та порізаної шматочками м`якоті гарбуза;
  • 600 гр. борошна;
  • 10 гр. свіжих дріжджів;
  • 150 гр. цукру;
  • 60 гр. рослинного масла;
  • 2 білки;
  • 1 жовток для змащування;
  • цукор для прикраси;
  • 50 гр. лікеру (за бажанням, можна і не додавати);
  • сіль за смаком;
  • рослинне масло для дека або папір для випічки.

Як приготувати м`які булочки на гарбузі:

1. Отже, очищену і порізану на шматочки гарбуз кладемо в каструлю і додамо 2-3 столові ложки води. Доводимо до кипіння, закриваємо кришкою і готуємо хвилин двадцять або в будь-якому випадку до готовності. Гарбуз має бути м`якою. Потім шматочки гарбуза зливаємо від зайвої рідини і кладемо їх в ємність в якій перетворимо їх в пюре за допомогою блендера.

відварені шматочки гарбуза потрібно подрібнити в пюре блендером

Сюди додамо або 50 гр. лікеру або рому або просто води. Не бійтеся додавати алкоголь в випічку навіть якщо вона для дітей, оскільки після термічної обробки алкоголь втрачає градуси, але залишається як ароматизатор для тесту.

2. Отримане пюре викладаємо в ємність в якій будемо замішувати тісто. Додамо трохи води (пюре повинно вийти досить рідким), сюди ж додамо розкришені свіжі дріжджі і цукор. Все добре перемішуємо. Пюре з гарбуза не повинно бути дуже гарячим, а то наші дріжджі просто загинуть.

Відео: Булочки Здобні Ванільні ЯК ПУХ. Простий рецепт. Buns for breakfast. Simple recipe

Після того як размешали цукор і дріжджі можна додати білки, рослинна олія і сіль. Потім потроху додаємо просіяне борошно і, якщо необхідно, то також і трохи води (воду підливати потроху в міру необхідності).

замішуємо тісто

зверху тісто я накрила харчовою плівкою і поставила в тепле місце для того щоб воно підійшло. Через годину тісто у мене збільшилася в обсязі вдвічі

тісто підійшло в два рази

3. Тепер я застелила деко папером для випікання і з тесту, що підійшов наробила кульки вагою грам по 60. Змастила їх яєчним жовтком і посипала декоративними крихтами цукру. Ось булочки і готові! Або майже готові

Тепер їх залишимо підійти хвилин 30 - 45. Потім випікаємо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовці. Я вибрала режим без обдування. Через 15 - 20 хвилин булочки повинні бути готові. Але все залежить від розмірів булочок і від духовки.

Тепер потрібно зняти з дека і залишити булочки остигати на решітці, щоб дно не відволожилося.

Відео: Пиріжки з гарбузом | Холодне дріжджове тісто

Отже, все готово і на ранок у нас був відмінний сніданок! А мені всю ніч снилися булочки

подаємо до столу

Найбільше булочки мені сподобалися злегка підігрітими. Для чого я їх поклала в мікрохвильовку буквально на 5-6 секунд.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » М`які булочки з дріжджового тіста на гарбузі