WikiGinkaUA.ru

Торт наполеон з заварним і масляним кремом

Торт Наполеон

Склад тесту:

  • 1,5 пачки маргарину або вершкового масла
  • 3 склянки борошна
  • 2/3 склянки води

Відео: ТОРТ НАПОЛЕОН з заварним кремом. Домашній простий і смачний рецепт

Склад масляного крему:

  • 1 банка згущеного молока
  • 250 грам вершкового масла

Відео: Торт Наполеон рецепт Торта Наполеон із заварним кремом з готового листкового тіста в домашніх умовах

Склад заварного крему:

  • 1 стакан молока
  • 1 склянка цукру
  • 2 ст.л. вершкового масла
  • 2 ст.л. з гіркою борошна

Рецепт приготування Торта Наполеон:

  1. На самому початку ми з Вами приготуємо тісто. Для цього візьмемо заморожений маргарин або вершкове масло і 3 склянки борошна.
  2. І приблизно в перебігу 20 хвилин будемо все це рубати, щоб вийшла однорідна крихта. У мене на фото не зовсім однорідне, я чесно уже втомилася рубати. Мені треба було спекти два великі торти Наполеона без яєць. В даному рецепті склад на один торт

Відео: Класичний Торт Наполеон рецепт приготування (Рецепт MasterVkusa)

  • Потім ми додаємо потроху води в зроблену нами крихту і починаємо замішувати тісто. Води повинно бути не більше 2/3 склянки. Ось так ви замісіть тісто і його бажано хвилин на 30-40 прибрати в пакет і холодильник.
  • Нагріваємо духовку на максимум і починаємо розгортати наші коржі. Приблизно з даної кількості тесту вийде 17 великих коржів. Або штук 25 меншого діаметру. Тут Вам вже самим треба вирішити якого розміру буде у Вас торт. Я б зробила 25 але поменше, щоб торт був вище. Як Ви бачите коржі я розкочують дуже тонко, що вони аж просвічують. У Вас виникне питання як перенести їх на деко, а дуже просто. Потрібно накрутити тісто на качалку і акуратно перекласти на деко. Випікати приблизно по 2-4 хвилини, це буде залежати від Вашої духовки. Можна навіть на двох деках випікати.
  • Поки Ви печете все коржі, а їх буде багато. Вам потрібно заздалегідь витягти пачку вершкового масла, щоб воно розтануло. Ось така стопка коржів у нас з Вами вийде, коли Ви все спече.
  • Тепер потрібно зробити два крему. Масляний крем для Наполеона робиться, дуже легко. Беремо м`яке масло і згущене молоко і ретельно перемішуємо до однорідної маси. Заварний крем будемо готувати наступним чином. Беремо склянку молока, стакан цукру і вершкове масло, ставимо на вогонь і розігріваємо майже до кипіння. Тим часом в окремій гуртку змішуємо борошно і 1/4 склянки молока, тут дуже важливо перемішати до однорідної маси, щоб не було грудочок. Коли в каструлі основна маса майже закипіла, додаємо потроху суміш з борошна з молоком і замішуємо. Заважаємо ще приблизно 2 хвилини до невеликого загустіння і вимикаємо. Потім даємо крему охолонути. Можна заварний крем приготувати в той час поки тісто охолоджується в холодильнику, щоб у нього був час охолонути. Потім беремо обидва крему і перемішуємо до однорідної маси, можна збити блендером. І починаємо змащувати наші коржі. Важлива умова, щоб коржі просочилися не тільки в центрі, але і з боків, потрібно розмазувати крем кондитерської пензликом. На один корж потрібно не більше 2-3 столових ложок крему, це буде залежати від діаметра коржів.
  • Так змащуємо всю стопку, але обов`язково залишаємо 2 коржа, один на верх, його ми змащувати поки не буде і один на крихту. Обов`язково залишаємо крему для змазування верхнього коржа і боків.
  • Наступним важливим моментом у приготуванні вегетаріанського Торта Наполеон є прес. Коли ми склали і змастили величезну гору коржів, нам потрібно взяти щось плоске, або піднос, або велику тарілку, накрити зверху і добре притиснути до того поки буде притискатися. І зверху обов`язково поставити велику каструлю з водою і можна ще зверху кілька товстих книг і залишити все це на ніч.
  • Вранці ми знімаємо прес, потім обрізаємо по колу все нерівні краї, щоб наш Торт придбав рівні форми і змащуємо верхній корж.
  • А потім змащуємо весь торт Наполеон з усіх боків, в цьому Вам теж може допомогти пензлик.
  • Тепер беремо залишився корж і подрібнюємо його в крихту.
  • І посипаємо весь Торт крихтою з усіх боків. Бока можна посипати за допомогою ножа.

  • Торт Наполеон із заварним і масляним кремами готовий. Я Вам розповіла кілька секретів, які дуже важливі і зараз я їх повторю:

    Відео: Торт "Наполеон" із заварним кремом (Смачний, Домашній Рецепт) Napoleon Cake Recipe, English Subtitles

    • Потрібно прибрати тісто в холодильник на 30-40 хвилин.
    • Розкатаний корж потрібно переносити на деко за допомогою качалки.
    • При приготуванні заварного крему, ретельно перемішайте борошно з молоком, щоб не залишилося грудочок.
    • Змішувати крему можна тільки після охолодження.
    • Змащувати коржі потрібно кондитерської пензликом.
    • Верхній корж відразу змащувати непотрібно.
    • Обов`язково залиште один корж на крихту і частина крему для змащування торта.

    Ось такими секретами приготування смачного вегетаріанського Наполеона я з Вами поділилася. Це буде чудовий Торт для будь-якого свята.

    Бажаю Вам приємного апетиту

    і до нових зустрічей на сайті Вегетаріанські рецепти!



    Увага, тільки СЬОГОДНІ!
    Схожі
    » » Торт наполеон з заварним і масляним кремом