WikiGinkaUA.ru

Морква з зеленим горошком по-французьки

Морква з зеленим горошком по-французьки

Автор Тетяна | 31.10.2013

Морква з зеленим горошком - французький рецепт страви з зеленого горошку. Готувати швидко, виходить повноцінна вечеря. Особливо, якщо у вас зелений горошок заморожений, а інший мені вже зараз важко уявити, то все буде дуже швидко.

На блозі я вже розміщувала Рецепт страви з зеленого горошку. А цей рецепт для мене трохи ностальгічний. Чому? Перший раз я такий горошок їла у Франції, коли там вчилася. Ми з подружкою знімали готельний номер на двох, і в номері можна було готувати. Так ось, запасаючись продуктами, подружка запропонувала спробувати такий горошок з морквою в консервах. Ми їх тоді просто гріли і використовували в якості гарніру. Було смачно.

Відео: Морква тушкована з зеленим горошком

І тому мені дуже сподобався цей рецепт, що підвернувся в одному французькому журналі. Можу відразу сказати, що таку морква з зеленим горошком добре використовувати на гарнір. Тоді можна не додавати шматочки грудинки або бекону. А можна як окрему страву, як це зробила я сьогодні.

складові

  • 500 г замороженого зеленого горошку
  • 3 середні морквини
  • 160 г грудинки або бекону
  • 2 великі цибулини
  • Щіпка цукрової пудри
  • 10 г вершкового масла
  • 100 мл води
  • Сіль, перець за смаком

приготування

Якщо у вас зелений горошок заморожений, то з ним нічого не робити, крім того, що дістати з морозилки. Ну а якщо у вас горошок в стручках, то його звідти потрібно дістати.

Моркву почистити, помити, просушити і нарізати невеликими кубиками. Добре в цій страві виглядали б дрібні морквини, до речі, я бачила такі в нашому магазині, вони розміром з маленький пальчик. Але наявність звичайної моркви в холодильнику ніколи мене на таке марнотратство НЕ спонукає. Ну а якщо ви захочете так спробувати, тоді такі молоденькі дрібні морквини додавайте цілком: вони добре будуть виглядати в такому блюді.

Цибулю почистити і нарізати дрібно-дрібно. Або просто дрібно. З цибулею та ж історія. Якщо у вас є дрібні цибулинки, то можна взяти 6-7 дрібних цибулин і просто їх почистити, не подрібнюючи.

Шматок грудинки або бекону, або будь-якого іншого копченого м`яска, яке у вас є в холодильнику, теж нарізати кубиками.

І коли підготовчі роботи закінчилися, на розігрітій сковороді розтопити шматочок вершкового масла і на ньому підсмажити тільки до прозорості, ні в якому разі не до золотистого кольору, нарізану цибулю.

Потім відправити до нього в сковорідку шматочки грудинки. І цих уже смажити до золотистого кольору.

Далі йде зелений горошок і морквина. Перемішати, посипати щіпкою цукрової пудри (коли потім будете їсти, ви мене зрозумієте, навіщо це робити).

Відео: картопля тушкована з морквою і зеленим ГОРОШКОМ за 15 хвилин. Рецепт для мультиварки - скороварки

Залити 100 мл води (можна холодною, а можна гарячої, тоді страва буде швидше готуватися). Накрити кришкою і тушкувати на невеликому вогні протягом десяти хвилин.

Через 10 хвилин кришку зняти і готувати ще хвилин 5-10 без кришки.

В кінці приготування посолити і поперчити, як ви любите, і подавати гарячим.

Виходить смачно, ситно, просто і легко. І як я вже писала, без грудинки добре використовувати в якості овочевого гарніру.

Не знаю як у вас, а у нас приготування до Хелловіну почалися повним ходом: ще кілька днів тому дочка розвісила гірлянди з ось такими привидами у себе в кімнаті.

Відео: тушковане м`ясо з зеленим ГОРОШКОМ [Let # 39; s Cook Show]

А зараз на кухні повним ходом йде приготування символічний страв для цього свята. І так, як його святкують вночі, то хочеться собі уявити, яким тоді буде небо. До речі, напередодні воно було ось таким. Тут кілька фото моєї дочки.

Ось таке

І ще

Відео: Овочі в молочному соусі відео рецепт. Книга про смачну і здорову їжу

І зовсім «Між небом і землею».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Морква з зеленим горошком по-французьки