WikiGinkaUA.ru

Прикраса торта ягодами

Відео: Як прикрасити торт в домашніх умовах? Секрети кондитера. рецепт ТВ

На Доба народження дочки ми спробували зробити кулінарний шедевр, застосувавши всю свою майстерність. Шедевр - вдався, торт був з`їдений ще до кінця свята. Я не пам`ятаю для того щоб успіху ні у покупних тортів, ні у домашніх. Рецепт всіх складових торта я вже говорив. Зараз я розповім, як виробляти торт. я помітив, що цього приділено мало уваги. І як можливо прикрасити торт. Звернення відправиться про тортах, коржі яких схожі на бісквіт і на прикладі бісквіта.

Прикраса торта ягодами

Інгредієнти для прикраси торта:


коржі типу бісквітних, густий крем, просочення для торта. шоколад, мармеладки, фрукти, ягідки і інші елементи прикрас.

Прикраса торта ягодами

Формування торта:

У нас виявився прекрасний, великий корж. Їх можливо пара. Щоб торт виявився соковитим і смачним, коржі необхідно просочити. Готуємо просочення з будь-якого рецепту. Високі коржі розрізати уздовж, як продемонстровано на фотографії. Низькі коржі можливо не розрізати. Самий нижній корж відразу кладіть на тарілку, на якій буде лежати торт. І дрібними порціями, за допомогою столової ложки лийте просочення на корж. Просочування необхідно лити не велика кількість, що не мало. А в міру. Це приходить з досвідом.
Дайте просякнутих Коржу мало постояти. І можливо намазати перший корж кремом для бісквіта або сметанним кремом. Я викладаю крем ложкою, а пізніше розмазую за допомогою ножа. Кількість крему ложите за смаком. І щоб крем на видавив по краях, в разі якщо торт буде важкий.
Після цього на нижній, просочений і намазаний корж кладете наступний. Просочуєте його і намазуєте кремом. Так чинимо з усіма коржами.
У разі якщо торт необхідно просочувати гарячої просоченням, то коржі просочуються будь роздільно, а пізніше складаються в торт і покриваються кремом вже просочені і остиглі.

Відео: Як зробити шоколадні патьоки і ягідний вінок на торті. Простий спосіб зробити патьоки на торті

Прикраса торта ягодами

Прикраса торта:

У той час, коли всі коржі складені. Обмащуємо торт зверху і з боків кремом. Щоб виявилося, що щось схоже на фотографію. У більшості випадків, я обмежуюся такою прикрасою торта. Але якщо Ви бажаєте щось більше, читайте далі.

Прикраса торта ягодами

Для прикраси торта кремом Вам знадобиться кондитерський шприц. Але можна обійтися і без нього. Ви маєте можливість поглянути варіанти прикраси, якісь я застосовував в інших домашніх тортах.
З цього, найголовніше це Ваша фантазія.
Для цього бісквіта, я взяв шоколадку і тертку. І потер шоколад прямо над тортом. Само собою зрозуміло, що щось полетіло повз, але торт покрився рівним шаром шоколадної крихти. Після цього чоловіка, наповнила кондитерський шприц і зробив прекрасний ободок по краю торта. І додала трояндочок.
На допомогу нам прийшла дочка. Я нарізав рожеві мармеладки у вигляді сердечок. І вона розклала їх між трояндочками.
І останній штрих в оздобленні торта був перед подачею на стіл. Ми вставили свічки, запалили. У такому вигляді торт помітили гості. Виявилося прекрасно і смачно!

Прикраса торта ягодами

Для торта покритого сметанним кремом в якості прикраси можна використовувати ягоди брусниці або журавлини. Смачного.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Прикраса торта ягодами