WikiGinkaUA.ru

Шоколадні кошики з сливами а ля tatin

Увійти

25 October 2007 @ 2:03 pm

Шоколадні кошики з сливами а ля Tatin

Коли ви любите шоколад, карамель, сливи і апельсини - ці тістечка для вас. А якщо серйозно - поєднання дивовижне! Спочатку мені хотілося сливового Татено, а потім я побачила плитку шоколаду - так і вийшли ця смакота. І апельсин був доданий абсолютно не дарма !!

Насамперед 100 грам вершкового масла змішайте в крем зі столовою ложкою цукрової пудри і дрібкою солі.

Відео: Як приготувати шоколадні кошики для торта

Розтопіть шоколад в СВЧ (3 хвилини на мінімальній потужності) або на водяній бані. Я взяла 50 грам не надто гіркого (50%) шоколаду, але якщо ви любите пошоколадней, спокійно можна покласти і більше.

Додайте яйце і шоколад до масляної суміші, розмішайте добре і всипати борошно. У мене пішло близько 7 столових ложок для отримання густого, але ніжного тіста.

Відео: Відео для дітей та їх батьків. Шоколадна корзинка. Кошик з шоколаду своїми руками

Розділіть його на 6-7 частин.

Розкладіть по таратлеткам.

Постеліть папір, покладіть вантаж, випікайте 15 хвилин при 200 ° С.

Тим часом покладіть на сковорідку (бажано з тонким дном) 50 грам масла і нагрівайте до появи горіхового запаху. Всипте рівномірно 2 столових ложки цукрової пудри.

Як тільки пудра почне корічневеть, покладіть половинки слив зрізом вниз. Вогонь зробіть середній. Карамель повинна під час приготування розчинитися в сливове соку. Коли рідина на сковорідці загусне і з`являться великі бульбашки, зніміть з вогню.

Відео: Робимо шоколадні кошики разом!

Викладіть гарячі сливи в тарталетки, полийте сиропом і залиште допікати ще 10 хвилин. Якщо ви не полінуйтеся процідити масло після нагрівання, ось таких чорних крапок у вас не буде.

Тим часом шістьма шматочками цукру зніміть цедру з одного апельсина (просто потріть його до фарбування).

Після виймання з духовки, покладіть на кожну кошичок шматочок цукру, полийте половиною чайної ложки апельсинового лікеру і залиште на 5 хвилин. Обережно розкришите шматочки пальцями.

Готово. Краще їсти на тарілці, вмочуючи шматочки шоколадної кошики в карамельний соус.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шоколадні кошики з сливами а ля tatin