WikiGinkaUA.ru

Експрес-рогалики дріжджові - вироби своїми руками

Експрес-рогалики дріжджові

Відео: рогалики з сиром з дріжджового тіста | Чудові Рогалики | BAGELS with cream Cheese

Техніка: Рецепт кулінарний 1.

Сьогодні напередодні РІЗДВА ХРИСТОВОГО, а це значить, що після обіду дітвора буде ходити колядувати. Ось і затіялася з ранку з випічкою. Рецепт не складний, а результат чудовий.

Як завжди рецепт з мого улюбленого кулінарного форуму "Готовим дома" автор elena_110 (Олена), ось посилання

https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?p=177618#p177618

Для тесту нам знадобляться наступні продукти: 4 яйця, 200 гр. маргарину, 3 склянки молока, 1 склянка цукру,

100 гр. свіжих дріжджів (або 3 ст.л. сухих), дві дрібки солі, приблизно 1,5 кг. борошна

Яйце для змазування, цукор, насіння кунжуту і маку для посипання, і 50-100 мл.холодного молока, для змазування готових рогаликів.

Для начинки: сир, карамельки (краще брати моно-карамельки, з якимось одним смаком, карамель з вершками в даному випадку не підійде) або мармеладні конфнти, шоколад, сосиски, джем.

Молоко підігріти, розпустити в молоці дріжджі.

Яйця змішати в окремому посуді з цукром і сіллю, додати до молока. Потім додати розм`якшений маргарин і приблизно 500г борошна. І поставити в тепле місце на 20 хвилин.

У рецепті від Олени цього пункту немає, але мені здається, що від цього рогалики беруть менше муки і виходять більш ніжними.

Підійшла опару добре перемішати і додати борошно, що залишилося. Будьте уважні, борошна не більше 1,5 кг. Коли я робила рогалики в перший раз, я з борошном перборщіла і в підсумку забите тісто. Нехай краще тісто трохи липне до рук, частіше подпипиляйте їх борошном.

Після замісу і випічки рогаликів від 1,5 кг борошна у мене ще залишилося 100 г

Готовоетесто розділити на 6 частин. Розкачуємо коло і починаємо ділити на сигмент. Спочатку хрест на хрест, а потім кожну частину ділимо на три.

Теперьза повертається, спочатку боковушки, щоб начинка не витікала.

А потім починаємо скручувати рогалик

От якось так.

11.

Готові рогалики викладаємо на змащене деко, укрваем рушником і даємо відпочити 40-60 хвилин.

Готуємо наступні листи, у мене вийшло 3 дека по 24 штуки.

Відео: Випічка. Швидкий рецепт рогаликів з дріжджового тіста

12.

Відпочивши рогалики змастити збитим яйцем.

Відео: Рогалики з дріжджового тіста з начинкою

Рогалики з шоколадом я посипала цукром, а рогалики з сиром - кунжутом.

Випікати близько 25 хвилин, до зарум`янювання.

Відео: Рогалики дріжджові з повидлом. Як приготувати дріжджове тісто

13.

Приготовлені рогалики, відразу після духовки смажте холодним молоком, від цього вони довше будуть м`якими.

Потім викладіть на рушник і укройтедо охолодження.

Спасибі всім, хто завітав у гості. Пригощайтеся на здоров`я.

Нехай різдвяної зірочкою яскравою



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Експрес-рогалики дріжджові - вироби своїми руками