WikiGinkaUA.ru

Шоколадне дріжджове тісто

Чоко-тедді: шоколадні дріжджові булочки на пару

Я вже давно збирався приготувати чокомани - японські шоколадні булочки на пару. Чокомани - це різновид тюкаманов ch? Ka man ??? - популярного в Японії фаст-фуду, в основі якого парові китайські баоцзи. Тюкамани бувають найрізноманітнішими - нікумани або бутамани з м`ясом, Анма з пастою з квасолі пізамани (pizzaman) з кетчупом, каремани c соусом каррі, кайсенмани з креветками, ну і солодкі чокомани з шоколадного тесту з шоколадом усередині. Японці славляться своєю любов`ю до всяких мультяшка і анімешкам. Так ось любов ця простягається не тільки на чохли для мобільників, а й на їжу. Чокомани і всякі інші мани дуже часто готують у вигляді симпатичних і не дуже мордочок. Ось і я спробував звіряток симпатичніше збагнути)

Хоча це виявилося непростим завданням - по-японськи я не читаю і рецепт автентичний чокоманов так і не зміг знайти, як не старався. Взагалі, у мене закралися підозри що вдома їх не готують, а частіше купують або вже готовими, або замороженими у вигляді напівфабрикатів. Довелося мені викручуватися самому. Для початку треба було вирішити проблему з тестом - воно повинно було бути дріжджовим і при цьому шоколадним. Просто додаємо какао - це не для мене, мені хотілося щоб в тесті був саме шоколад. Шляхом вивчення солодких китайських парових булок зробив висновок - здобу треба додавати у вже раз піднялося тісто. Пропорції прикинув приблизно, ніби непогано вийшло. В основі мого шоколадного тесту - класичне тісто для мантоу.

борошно - 500 грамів

вода - 200 мл.

Сухі дріжджі - 1,5 ч. Ложки

трохи солі

Замішуємо густе дріжджове тісто (дріжджі попередньо розчиніть у теплій воді) і залишаємо підніматися на 20-30 хв. в теплі укривши рушником. Ми залишаємо трохи білого тесту для прикраси.

Відео: Пиріг "Жербо" / Пірог- торт з варенням з пісочно-дріжджового тіста

Розтоплюємо плитку чорного шоколаду хорошого (від 75%), додаємо в нього столову ложку рослинної олії. Охолоджуємо трохи (до такої температури, щоб шоколад не зашкодив дріжджі), додаємо в готове дріжджове тісто разом з цукром (5 столових ложок) і чайною ложкою сухого какао. Вимішуємо як слід, щоб всі інгредієнти поєдналися з тестом, якщо потрібно - додаємо борошна.

Розкачуємо тісто багато разів, так само як і на мантоу, щоб прибрати всі бульбашки повітря. Обробляє на кульки, розгортаємо кожен злегка, всередину кладемо по парі часточок шоколаду (можна і більше), попередньо охолодженого в холодильнику (щоб не відразу розтанув всередині). Защипуємо як слід, щоб у шоколаду було якомога менше шансів витекти з булок.Оставьте тісто на вушка для ведмедиків - вони їм знадобляться)

Відео: Шоколадний пиріг / Chocolate pie

Відео: Шоколадний чізкейк | Теле-теле-тісто

Відео: Рулет з листкового тіста з шоколадом і горіхами

Тісто без шоколаду розгортаємо і вирізаємо з нього кружечки для мордочок, ліпимо на ведмедиків, робимо з шоколадного тесту носики (а можна їх намалювати потім).

Перекладаємо ведмедиків на пергамент в пароварку, даємо злегка підійти.

Варимо на пару хв. 20, відразу не відкриваємо пароварку, щоб не опало і не поморщились. Домальовували розтопленим шоколадом і зубочисткою Глазков ротики.

Ось такі у мене вийшли чоко-ведмедики) На смак, скажу вам, нічим не поступаються мафіни - повітряні, ніжні і шоколадно-смачні)) З начинкою можна взагалі проявити фантазію)

До речі, якщо у кого є автентичний рецепт японських чокоманов - поділіться, будь ласка) Ну або хоча б розкажіть мені про них побільше, а то ще незрозуміло коли мені вдасться до Японії доїхати)



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шоколадне дріжджове тісто