WikiGinkaUA.ru

Шоколадний чізкейк з кавово-вершковим мусом

Slogan of my company

Шоколадний чізкейк з кавово-вершковим мусом.

Відео: Шоколадний Торт Кава Мус

Шоколадний ЧИЗКЕЙК з Кавово-вершковий мусом. Шоколадний ЧИЗКЕЙК з Кавово-вершковий мусом - рецепт.Унікальний рецепт: Чізкейк з кавової панакотту

Бере участь у фотоконкурсі: Конкурс Фото тижні від Paclan!

Кавовий лікер - 2 ст.л.

Желатин - 7 гр.

Вершки 33-35% - 200 мл.

Форма -16 см

Форма - 20 см.

Як приготувати

1. Отже. Готуємо шоколадний чізкейк.

Ось потрібні продукти: крим-чіз (у мене крімчізовий продукт видобутий наступним шляхом: сметанку 500гр. 20% викласти в марлю і на ніч підвісити для стікання сироватки, сироватка нам тут не потрібна, а ось те що в марлі залишається піде в «справу» ), цукор, яйця, шоколад.

2. Збити крим-чіз з цукром до гладкої однорідної маси.

3. Продовжуючи збивати, влити розтоплений шоколад, вимішати до однорідної маси ... .ех! етот шоколад! Так і хоцца лизнути, куснути ... а можна, все в наш ЧИЗ! все йому одному!

4. Далі додаємо по одному яйця, збиваючи на низькій швидкості. Все вимішати, без фанатизму і збивання. Я завжди ЧИЗ-безліч трохи збиваю на величезних оборотах (говорю про обороти міксера?), Так ... .на середніх: вимісила і все. Готово.

5. Беремо форму. Моя форма діаметром 16 см. (Малятко така, то що потрібно). «Вистилаємо» її фольгою. Роблю це для того, що б пізніше просто вийняти готовий ЧИЗ. Природно можна (необхідно) використовувати роз`ємну форму, але у мене роз`ємна - тільки 20 см. Так!

6. Викладаємо нашу вкуснющій шоколадну масу в форму, розрівнюємо.

7. обгортають, пакуємо нашу форму зверху фольгою. Фіксуємо ниткою. Ось дивіться - сріблястий малятко готовий до майбутнього плавання ... ..

Відео: Шоколадний ЧИЗКЕЙК без випічки / Простий Чізкейк з сиром

8. Зараз беремо величезну форму (я спец купила гігантську форму, природно написано було що для тортів, але .... Я її використовую тільки для «водяної бані», точніше .... Просто ставлю її на плиту, наливаю води і туди форми з будь або смакотою ... ща був ЧИЗ!), ставимо на плиту, водички туди, пізніше форму, і робимо сааамую маленький вогонь ... забуваємо на 1 годину ... Точно дивимося і якщо що підливати гарячої води, так що б вода доходила до полвіни форми з чізом .

Після закінчення часу, форму з чізом виймаємо, охолоджуємо і в холодильник на ніч. Нехай спить ... Ну і нам похропіти теж було б дуже навіть добре!

9. На наступний день готуємо кавовий мус. Ось потрібні інгредієнти: готовий заварний крем (яєчко змішати з цукром, додати розведений в 50 гр. Молока крохмаль. Час, що залишився молоко довести до кипіння і тонкою цівкою постійно помішуючи влити в яєчну суміш. Поставити всю суміш на вогонь і постійно помішуючи (дааааа ... .мешаем ... треба-треба ....) доводимо до загустіння. Остужаем.), кавовий лікер, замочений в кави желатин, вершки 33%, какао.

10. У охолоджений заварний крем додати какао і кавовий лікер (у мене домашнього виробництва ... он як!). Збити.

Відео: Кавовий Муссовий Торт Серце / Coffee Mousse Heart Cake

11. Продовжуючи збивати влити каву з желатином (кава прогріти до розчинення желатину і трохи остудити).

12. Збити вершки до м`яких піків. Ось збиті вершки і кавова маса.

13. У два прийоми вмішати вершки в кавову масу.

14. Тепер беремо роз`ємну (20 см) форму і ставимо кулінарну стрічку (у мене її немає-ти, тому я використовувала звичайний папір для випічки). На дно форми кладемо наш ЧИЗ. Зверніть увагу який красаФчік.

15. Викласти поверх Чизай мус, заповнюючи простір навколо Чизай.

16. Розрівнюємо поверхню, і заморожуємо, як мінімум на 3 години.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шоколадний чізкейк з кавово-вершковим мусом