WikiGinkaUA.ru

Універсальне дріжджове тісто

Універсальне дріжджове тісто

Май 29, 2009 Автор:: FarHai Рубрика: Випічка та десерти

Це просто дивовижне тісто. Воно дуже просто делается- ідеально підходить для пиріжків, сосисок в тісті, пирогів, відмінна основа для піци. Добре поєднується як з солодкими так і з солоними начинками. Піч з нього можна відразу, а можна залишити його на кілька годин в холодильнику, а потім використовувати. Впевнена, що скориставшись цим рецептом раз ви пропишете його у себе в меню назавжди. Я пекла з ним булочки з вареним згущеним молоком (на фото саме вони) і з ним же робила піцу.

УНІВЕРСАЛЬНЕ Дріжджове ТЕСТО

Фото сосисок і рецепт тесту від Алли-Ekonomist

  • 500 г борошна
  • 1 яйце
  • 250 мл теплого молока
  • 6 ст. л. рослинного масла
  • 1 пакетик сухих дріжджів 1
  • 1 ч. Л. солі
  • 2 ст. л. цукру

Рецепт простий як все геніальне. У миску розбиваємо яйце і додаємо до нього сіль, цукор, рослинна олія і тепле молоко. Перемішуємо і висипаємо зверху дріжджі. Замішуємо тісто поступово додаючи борошно. Я відразу висипаю 250 г, а потім потихеньку решту борошна (Алла додає по 1-2 ст. Л. Борошна). Як тільки тісто починає відставати від руки припиняємо додавати борошно (навіть якщо залишається борошно). У мене пішло рівно 500 г. Я тісто замішувала міксером. Розігріваємо духовку. З тіста формуючи кульку, прикриваємо рушником. Вимикаємо духовку і ставимо в неї тісто. Там в остигає духовці тісто буде підходити 20-30 хвилин.

Дістаємо тісто і формуючи з нього пиріжки, пироги, що душі завгодно. Я робила булочки зі згущеним молоком. Для булочок розгортає тісто в пласт товщиною близько 7-8 мм. Вирізаємо склянкою гуртки діаметром 7 см. У центр кожного гуртка укладаємо по чайній ложці з гіркою вареного згущеного молока. З`єднуємо краю. Утворені пиріжки укладаємо швом вниз на деко застелений папером для випічки. Даємо булочок 10-15 хвилин підійти, змащуємо яйцем і випікаємо в розігрітій до 200 градусів духовці 15 хвилин.

Просто відмінно це тісто підходить для улюблених дітьми сосисок в тісті. Тут все просто. Відриваємо шматочок тесту, розгортаємо з нього тонкий довгий джгут.

Тепер беремо сосиску однією рукою, пальцем притискаємо тісто, а другою рукою вкутуємо її цим жгутиком (тримаємо сосиску горизонтально і через неї перекидаємо тісто, підсовуючи витки спіральки ближче один до одного, залишаючи просвіти, так як тісто в процесі випікання збільшиться). Відрізаємо зайве тісто і притискаємо зріз, щоб не розкрутився.

Змащуємо сосиски яйцем і відправляємо в розігріту духовку. Для дитячих свят можна зробити міні варіант сосисок взявши для цього маоенькіе (коктельні сосиски) або розрізавши звичайні на кілька частин.

___________

1 Пакетик дріжджів беремо розрахований на 500 г борошна вагою 7 або 11 м

Коментарів (42) до "Універсальне дріжджове тісто"

Наташ, які шикарні пиріжки. а вже з вареної з гущёнкой ... ммммм ... ..

Відео: Ну, Оочень смачне - Дріжджове тісто!

хііііі, і сосисок моїм місце знайшлося ....

я завтра з ним бавитися буду ... про результати доповісти ... з цього тесту мнооооого чого зробити можна .... і його можна смажити. наприклад соковиті смажені пиріжки з яблуками ...

Відео: Тісто універсальне дріжджове

а муки у мене теж зазвичай рівно 500 гр йде ....

до речі, Наташ, якщо в будинку раптом не виявиться яєць або одне єдине, то можна тісто без яйця зробити ... а єдине пустити на мастило виробів ... або в разі повного кризи з яйцями використовувати якусь альтернативу мастила: сметану, молоко, чайну заварку ... що там ще можна застосувати ?!

уххх, роздражнила ти мене пиріжками своїми .... хочу.

ну таким сосисок гріх було місця годі й шукати :))))))

то що можна і без яєць робити взагалі здорово ... а ти не пробувала молоко кисломолочними продуктами замінювати? думаю, може спробувати ..

ні, не пробувала ... у мене з кисломолочних тільки йогурт натуральний ... я на ньому інше тісто роблю ... на соді / розпушувачі ...

в принципі можна спробувати, але у мене досвіду немає в цьому питанні ...



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Універсальне дріжджове тісто