WikiGinkaUA.ru

Французький грушевий торт

Відео: Грушевий торт з мигдальним кремом Французький грушевий торт

Французький грушевий торт (Грушевий торт з мигдальним кремом)

Люблю торти! Люблю нескладні і заморочістие рецепти одночасно! Люблю надихаючі рецепти! І ось один з них - рецепт Французького грушевого торта! Є у нього і іншу назву - грушевий торт з мигдальним кремом! Робити було нескладно, інгредієнти - можна знайти майже скрізь, так що вперед до нового смаку, сказала я собі і пішла піч! Те, що вийшло в мене в підсумку - смакота, одним словом! Пальчики облизати і мову проковтнути!)))) Єдине, за моїми «совковим» мірками, це, звичайно, не торт, швидше за пиріг! Але це не применшує його смаку і простоти виконання!

Для начинки:

Груші- 3-4 шт

Борошно - 1/2 ст.л.

мигдаль

200 гр (частина піде в тісто) (я не морочитися з мигдалем, просто використала миндальную борошно, благо від моїх праць по створенню макарун вона залишилася в достатній кількості! Тим більше, борошно була крупного помелу) ((як очистити мигдаль і зробити борошно дивіться тут)

ром

2 ст.л. (Я замінила на бренді)

Лимонний сік

3 ст.л.

Відео: Французький грушевий торт

Духовку - на 200 градусів.

приготування:

1. Почистим і поріжемо навпіл груші, виймемо ложкою серединку. (У мене в торт помістилося три груші. Але це все залежить від розмірів форми і груш).

2. Груші поллємо лимонним соком, посипем цукром (4 ст.л.) і заллємо водою (300мл). І будемо варити хвилин 15.

120 м масла з морозилки потрібно натерти на крупній тертці. Додамо до сухих інгредієнтів натерте масло.

Швидко добре розмішати. Додамо яйце і замісити швидко тісто (масло може почати танути, так що робимо все швидко). Прибираємо наше тісто в холодильник хвилин на 30.

4. Для крему - нам буде потрібно збити 2 яйця, 4-5 ст.л. цукру і 120 м м`якого масла. Додамо мигдаль, половину столової ложки борошна і 2 ст.л. рома (я додала, як уже говорила, бренді, 1 ложку)

5. Дістанемо наше тісто з холодильника і швидко розкачати тісто, викладемо його в форму. (Думаю вже помітили, що в моєму випадку вийшло лише розтягнути тісто за формою, через те, що тісто було дуже м`яким і масло починало танути).

На тісто вилити крем

Тепер - в духовку. 200 градусів,

Відео: Муссовий грушевий торт / Pear Mousse Cake

40 хвилин.

(Оскільки у мене була роз`ємна форма, я знизу поклала харчову папір, а під форму поставила іншу форму, щоб масло і сироп не капає в духовці, так би мовити зберігала чистоту)

6. Скоринка нашого торта повинна трохи підрум`янитися. Витягуємо. Сироп, який залишився від груш, трохи випарується до легкого желеподобним стану і змажемо їм готовий торт (наприклад, силіконовою пензликом).

Отже, наш  Французький грушевий торт готовий! Запах незрівнянний, торт на мові розсипається мигдальної крихтою, а соковиті часточки груші (при всій моїй нелюбові фруктів в тортах) прямо тануть у роті!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Французький грушевий торт