WikiGinkaUA.ru

Французький цибульний пиріг на листковому тісті

Французький цибульний пиріг на листковому тісті

Нещодавно готувала французький цибулевий пиріг абсолютно незвичним способом, та ще й на листковому тісті. Я люблю листкове тісто і коли по телевізору побачила, як готують цибульний пиріг - не заспокоїлася, поки не приготувала сама.

Тепер у мене є невелика добірка пирогів з різних кухонь світу: Осетинський картопляний пиріг. турецька шаруватий пиріг. англійська Різдвяний пиріг. а тепер і французький цибулевий пиріг.

Пиріг на листковому тісті мені сподобався більше, ніж на піщаному. Тим більше, що я готувала сирний соус на основі соусу Болоньєзе - це взагалі окрема «пісня». Але, давайте по порядку.

Для приготування французького цибулевого пирога нам знадобитися:

500 грам листкового тіста

4-6 цибулин, в залежності від розміру

Для соусу Бешамель

Відео: Цибулевий пиріг рецепт простий

150 грам вершкового масла

Приготувати цибулю для пирога

Цибулю почистити, помити, порізати півкільцями, посолити і смажити на политій рослинним маслом сковорідці, на повільному вогні до готовності. 

Час приготування цибулі приблизно 40 - 50 хвилин.

Приготувати основу для французького цибулевого пирога

Розморозити листкове тісто. Розігріти духовку до 200 градусів. Тісто, якщо потрібно, злегка розкачати і викласти у форму, сформувавши бортики.

Зайві частини тесту потрібно видалити. Тісто поколоти виделкою, в тому числі і з боків.

Щоб в процесі випічки основи тісто не піднялося міхуром, потрібно на пергаментний папір насипати гороху або будь-який не потрібною крупи для ваги.

Запекти основу для цибульного пирога протягом 15 - 20 хвилин. Вийняти з духовки, папір з крупою прибрати, а основу залишити.

Духовку не вимикати!

Приготувати сирний соус Бешамель для цибульного пирога

В даний час я готую в посуді з термоаккумулирующим дном Бергхофф і приготуванні їжі ставати задоволенням. Раніше, коли я готувала білий соус, то часто не встигала змішати борошно з маслом, а масло вже підгорає. Доводилося починати знову. А в каструлі Бергхофф такого не відбувається, завдяки товстому дну соус не підгорає.

Кажуть, що соус Бешамель потрібно готувати або менше 10 хвилин або більше однієї години, щоб не було запаху сирої борошна. А ще перед приготуванням в молоко на кілька годин можна додати різні ароматні трави, щоб отримати насичений аромат соусу, а потім молоко процідити. Не знаю, як його можна готувати довго, у мене все виходить дуже швидко.

Підготувати всі інгредієнти, щоб вони були поруч. Яйця розбити в чашку і перемішати. У каструлі розтопити вершкове масло 

Відео: Пиріг цибульний

Зменшити вогонь. Повільної цівкою вливати молоко, продовжуючи перемішувати. У вас повинна вийти рівномірна однорідна маса го густоті нагадує сметану. 

Соус сам по собі виходить дуже смачним.

Збірка французького цибулевого пирога



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Французький цибульний пиріг на листковому тісті