WikiGinkaUA.ru

Алкогольні коктейлі в домашніх умовах: пунш цитрусовий

Пунш тропічний супер-освіжаючий

Відео: Рецепти алкогольних коктейлів в домашніх умовах

Доброго всім настрою! Сьогодні я зі святковим смачним рецептом. але не їжі, а алкогольного коктейлю. А якщо бути точніше, то з рецептом пуншу. Поясню для тих, хто не знайомий з цим напоєм: пунш - це ціле сімейство коктейлів, що містять алкоголь, цукор, фрукти та їх сік. Може бути, Ви бачили, в американських молодіжних фільмах на вечірках часто стоїть велика чаша, в якій плавають шматочки фруктів. А всі бажаючі черпають напій ополоником і наливають собі в келих. Це і є той самий пунш. Не так давно я спробувала зробити цей коктейль в домашніх умовах, і знаєте, результат вразив не тільки мене. але і всіх оточуючих. Отже, приступимо!

Нам знадобиться:

- сік апельсиновий - 2 літри;

- шампанське напівсолодке (або яке любите ) - 2 пляшки;

- апельсини - 3 штуки;

- лимон або лайм - 2 штуки;

- ківі - 3-4 штуки;

- цукор - 2-3 столові ложки.

приготування:

1.Заранее готуємо кубики льоду. Для цього найзручніше користуватися спеціальними пакетами. Можна замість води заморозити вино, але скажу відразу, звичайна морозилка з цим завданням не справляється.

Відео: Маргарита: заважай як бармен (малинова, мангового і Маргарита Пална) [Як бармен]

2. Всі фрукти ретельно миємо, з ківі зрізаємо шкірку. Нарізаємо всі тонкими кружальцями, апельсини також ріжемо навпіл.

3. У широку скляну чашу (ми взагалі брали просто велику каструлю) викладаємо наші апельсини, лимони і ківі, засипаємо їх цукром і ставимо на півгодини в холодильник. Це треба для того, щоб фрукти пустили сік.

Відео: Рецепти алкогольних коктейлів для чоловіків в домашніх умовах

4. Охолоджені фрукти заливаємо апельсиновим соком і шампанським, все перемішуємо. Тепер залишилося тільки додати льоду і наш пунш готовий!

виявляється, коктейлі в домашніх умовах - це не таке вже й складна справа. Спробуйте, а заодно поб`єте всіх присутніх. Перевірено на практиці, чесне слово! І не забудьте зазирнути на мій блог ще (а щоб не забути, можна підписатися!). А ось вам смачний салатик до пуншу.

А якщо Ви віддаєте перевагу вершковий смак напоїв, то, думаю, домашній Бейліз Вас теж зацікавить!

До речі, як довго Ви думаєте над тим, що подарувати рідним і близьким? Багато витрачають на це дуже багато дорогоцінного часу. Пропоную не мучити себе, а просто завантажити одну корисну книгу «Як зробити подарунок своїми руками всього за 20 хвилин!». Мої постійні читачі отримали її абсолютно безкоштовно. І у Вас є така можливість. Всі подробиці за посиланням: Книга - подарунок від сайту

Веселих і смачних свят! Ваш домовичок Олена.

Ще більше цікавого і корисного:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Алкогольні коктейлі в домашніх умовах: пунш цитрусовий