WikiGinkaUA.ru

Цілющі, корисні, вітамінні напої в домашніх условіях_

Відео: КОКТЕЙЛИ для схуднення - 3 СУПЕР РЕЦЕПТА

Цілющі, корисні, вітамінні напої в домашніх умовах

Відео: Напій в домашніх умовах "ізотоніки"

Багато років в основному вранці і зазвичай замість сніданку п`ю дуже смачні, цілющі і корисні напої, які забезпечують організм вітамінами, корисними речовинами, які не перевантажують травний тракт і одночасно забезпечують організм необхідною енергією. Рецепти цих дивовижних напоїв мені вдалося дізнатися за багато років заняття народною медициною. Іноді в рецептуру вношу зміни, в залежності від необхідності.

Наприклад, починає серце мене турбувати - я додаю в щоденний напій сік глоду, хочеться кров почистити - додаю кропиву, і так далі. Наведу кілька своїх улюблених вітамінних напоїв в якості прикладу:

взяти дві столові ложки бурякового соку, склянку кефіру, чайну ложку відвару шипшини і сік половини лимона, все змішати і випити свіжоприготовленим, тобто відразу. Або - беремо склянку кефіру, столову ложку соку глоду, чайну ложку меду, збитий в піну банан, корицю на кінчику ножа, все змішуємо або збиваємо в міксері і п`ємо замість сніданку.

А ось цілющий рецепт, який дуже корисний при порушеннях функцій верхніх дихальних шляхів:

дві столові ложки соку чорної редьки. одне натерте яблуко, половину склянки яблучного соку, дві столові ложки сметани, трохи лимонного соку - теж все змішати і випити свіжоприготовленим.

І ще: як тільки з`являється первоцвіт з-під землі, я п`ю кілька тижнів настій з нього:

подрібнені квіти і листя - одну чайну ложку - залити? склянки окропу, настояти півгодини і пити все відразу.

Відео: Жиросжигающие коктейлі в домашніх умовах!

Відмінний засіб для обміну речовин. Самі бачите, приготувати напої здоров`я нескладно, зате яке задоволення, скільки користі від них! Варто замінити одну трапезу таким напоєм, як повернеться бадьорість, стрункість, відмінне самопочуття. Думаю, це можна всім спробувати, щоб переконатися в їх користь.

Популярні посилання

  • Геморой - лікування народними засобами
  • Як лікувати грибок нігтів на ногах
  • Лікування гаймориту народними засобами
  • Нежить - Лікування народними засобами в домашніх умовах
  • Як швидко позбутися від герпесу на губах в домашніх умовах
Схожі за тематикою статті

Народний засіб лікування артриту

Ми з сестрою вирішили поділитися своїм рецептом, який дуже нам допоміг - позбавив від артриту. У мене ця недуга був пов`язаний з роботою - я тридцять років пропрацювала на хімічному виробництві, де постійно доводилося мати ...

Як позбутися від болю в ногах

З 25 років у мене почали з`являтися болі в ногах, а саме хворіли стопи. Про те, що робити при таких болях одного разу в гостях я почула від чоловіка, який ось уже протягом ряду років оздоровлює себе за допомогою босохожденіе. Розповідав.

Що робити, якщо болять суглоби

Артрит, тобто запалення суглобів, - хвороба дуже поширена. Найбільш часта причина його виникнення - попадання в суглоби стрептококової інфекції. Нерідко це хронічне запалення є наслідком різних інфекційних ...

Як приготувати безалкогольний пунш. рецепт читачів

Слово «пунш» міцно асоціювалося у мене з Англією - адже, як відомо, там це один з найпопулярніших народних гарячих напоїв, який не дасть вам розхворілася, якщо ви змерзли в негоду або втомилися. Тут до мене погостювати.

Лікування атеросклерозу судин народними засобами в домашніх умовах

Одним з найсильніших засобів народної медицини при лікуванні атеросклерозу нижніх кінцівок є корінь Діоскора кавказької. Я роблю з кореня настойку і мазь, які потрібно застосовувати одночасно. Настоянка: 100 г сухого або 50 г.

коментувати можут


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Цілющі, корисні, вітамінні напої в домашніх условіях_