WikiGinkaUA.ru

Тажин в домашніх умовах

Тажин в домашніх умовах.

Тажин - найвідоміше м`ясне блюдо марокканської кухні.

Відео: Приготування в Тажіна Рецепти

Тажин - це найчастіше м`ясо, тушковане на вогні з овочами, горіхами, сухофруктами і особливими спеціями.

Тажин готується в спеціальній глиняному посуді з кришкою, яка також називається тажин. Завдяки цьому посуді м`ясо виходить дуже м`яким і соковитим, а крім того, тажин дозволяє зберегти всі кращі властивості продуктів

. АЛЕ. надивилася я фільмів про їжу з Дж. Олівером і приємно здивувалася, що не всі марокканці готуючи це блюдо використовують саме спеціальний посуд.

Найчастіше, тажин готують холостяки, чому я теж була здивована. всі дії відбуваються на ринку і все починається з покупки спеціального глиняного глечика без кришки, але з рукоядки як у відра. Після покупки такого глечика, марокканці сміливо прямують до прилавків за овочами, де прямо там їх нарізають і недбало скидають в глечик. У будь-якій крамниці, де продають овочі можна попросити оливкова олія для заправки тажина, а так же вибрати будь-які горіхи, сухофрукти та зелень. Після того, як глечик наповнюється всім, чим душа забажає марокканці відправляються до м`ясної крамниці, де вибирають шматок молодої яловичини, нарізають його великими шматками, потім накривають щільною фольгою глечик і ВПЕРЕД. на фінальну пряму. ГОТУВАТИ. Готується ця вкуснотень в спеціальних глиняних печах, які практично зариті в землю, в них міститься від 50 да 100 глечиків. Стежить за всім процесом робочий, який підтримує постійну температуру 150 0 С в печі і як конвеєр відправляє туди глечики (кожен глечик має свій відмітний знак, за яким господар зрозуміє, що готується з`їсти саме сою обід, а не сусіда), через 5 годин томління в печі тажин готовий! Перед тим, як піти додому, кожен, хто залишив свій глечик з Тажіна в печі, спрямовуються саме до нього, а потім насолоджуються цим чудовим блюдом.

У свою чергу я приготувала тажин в домашніх умовах в глиняному горщику - смак дивний!

1. 1 4 маленького качана капусти. вже дуже захотілося її додати (всі овочі і м`ясо ріжемо крупно)

2. 2 середні морквини

Відео: Тажин з курки: відео-рецепт

3. 1 лимон

4. 300 гр. молодої яловичини

5. Зелень і стебла селери (за бажанням - я люблю)

6. Будь-які суховрукти (родзинки, чорнослив) і 1 ч. Л. з гіркою солодкої паприки

7. 50 мл. оливкового масла

8. Сіль (у мене морська)

Відео: Готуємо роли (суші) в домашніх умовах! Поради з приготування!

9. Пару зубчиків часнику (цілком)

10. 1ч. л. шафрану

11. Щільно закриваємо горщик

12. Готувати при 150 0 С 3 - 3.5 години (не будемо забувати, що у нас духовка, а не глиняна піч -) 5 годин забагато)

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ! М`ЯСО ТАНЕ ВО РТУ!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Тажин в домашніх умовах