WikiGinkaUA.ru

Приготування майонезу в домашніх умовах: відео і не тільки

свіжі коментарі

Основна думка мого сайту про те, що худнути можна і без відмови від смачної їжі підтверджується ще одним фактом: майонезу в дієтичному меню бути! По крайней мере, особисто на собі я відчула вже й підтвердила експериментальним шляхом, що в дозованих кількостях він не принесе ніякої шкоди фігурі. А навпаки - підніме настрій і не змусить відчувати себе неповноцінною в плані «мені це не можна» і «від цього я одужаю».

Але для себе я розробила одне важливе правило: майонез я готую в домашніх умовах (і сьогодні я не тільки розповім, як це роблю, але і покажу в відео) і ні в якому разі не купую його в магазинах. Не знаю як ви, але зазивають написів на упаковці «з натуральних компонентів», «без додавання консервантів» і т.д. я не вірю. А ось власноруч приготовленому соусу - цілком!

Головна перевага домашнього майонезу - це те, що його можна давати дітям (не немовлям, звичайно), і це не кажучи вже про його дієтичних і натуральних складових.

Напевно, як і безліч жінок, я перепробувала безліч різних рецептів цього соусу, причому, згідно з одним збивання займає близько 10 хвилин і «ніяк по-іншому соус не вийде» ...

Згідно з іншими, компоненти повинні додаватися в суворій послідовності, а якщо переплутаєш - викидай все у відро для сміття! Але завдяки своїй хорошій подрузі і за сумісництвом куме (спасибі тобі, Томочка!) Я «прийшла» до того ідеального рецепту, яким із задоволенням поділюся з вами.

Майонез за цим рецептом - густий і білий, як з магазину

Чим цей рецепт відрізняється від багатьох інших?

  • Мінімальна кількість інгредієнтів, причому всі з них, як правило, є у кожного вдома.
  • Швидке приготування - 2-3 хвилини - і все буде готово.
  • Гарний білий колір соусу.
  • Майонез виходить дуже густим - таким же, як з магазинної упаковки.
  • Дивний смак - обов`язкова «складова».

Термін зберігання - не більше семи днів в холодильнику. Але можете не сумніватися: таку смакоту ви з`їсте набагато швидше.

Отже, готуємо домашній майонез в блендері і дивимося відео:

Крок №2. В окрему ємність наливаємо 160 мл соняшникової олії. ТІЛЬКИ РАФІНОВАНОЇ, інакше майонез виявиться в тому самому відрі для сміття ...

Відео: Майонез в домашніх умовах Домашній майонез відео рецепт Як приготувати майонез

Масло тільки рафінована!

Крок №4. Вливаємо потихеньку рослинне масло, при цьому продовжуємо збивати. «Вивуджувати» гранично тонкий струмінь ні до чого - все і так вийде. Але і вливати все одним залпом не варто. У якийсь момент майбутній майонез досить різко загусне, і ви почуєте, що навіть звук збивання трохи зміниться. У мене на цей крок йде 1,5-2 хвилини.

Тепер залишилося максимально звільнити блендер від отриманої смакоти. Особисто я не можу встояти, щоб не, вибачте за подробиці, облизати його, перш ніж відправити в мийку. Але вам цього робити категорично не рекомендую, тому що ризик порізатися ніхто не відміняв.

Спробуйте обов`язково! Це дійсно смачно, густо і біло - так, як це виходить «з пачки».

Приготуємо ще тартар - елементарно!

А ще я люблю експериментувати і додавати в готовий соус, наприклад, дрібно порізані солоні огірки - відмінний варіант тартара! Або просто петрушку або кріп. Експериментувати ніхто не забороняв.

Відео: Приготування майонезу в домашніх умовах. Відео рецепт

А тепер все те ж саме про приготуванні майонезу в домашніх умовах на відео. Впевнена, що тепер і ви знайдете для себе ідеальний рецепт улюбленого багатьма соусу і будете періодично балувати себе смачними салатами, змазаним майонезом запеченим м`ясом та іншими смаколиками.

Дивимося!

Відео: Як зробити домашній майонез блендером, простий рецепт майонезу

ПРЯМО ЗАРАЗ Я поділюся з вами ВЛАСНИМ СЕКРЕТОМ, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ В схуднення. Без виснажливих тренувань, ВІДМОВИ ВІД УЛЮБЛЕНИХ блюд і СТРОГИХ дієт. ОТРИМАЙТЕ ЦЕЙ СЕКРЕТ НА свій імейл ПРЯМО ЗАРАЗ!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Приготування майонезу в домашніх умовах: відео і не тільки