WikiGinkaUA.ru

На смак і колір товаришів немає

Захотілося солодкого? А іншим разом - чогось з кислинкою? А в третій раз - чогось - не знаю чого? Про що ж свідчать різні смакові сигнали!

На поверхні нашої мови, а також на слизовій оболонці рота знаходиться близько дев`яти тисяч смакових аналізаторів! Ми ж здатні розрізнити тільки чотири основних: гіркота, кисле, солодкість, солоне. При певних захворюваннях визначення смаку їжі змінюється або слабшає, в старості теж міняються смакові відчуття і добра половина з них після 60-ти взагалі не визначаються.

Якщо ж людина повна сил і здоров, але раптом захотів з`їсти певний продукт - що ж це за сигнал подає його організм?

це означає, що в дріб`язкових незначущих речах

немає загальноприйнятих загальновживаних об`єктивних критеріїв оцінки та

Це справа смаку. - That is a matter of taste.

Про смаки не сперечаються. - There is no accounting for taste (s) - Tastes differ.

посилання

Для того, щоб нейтралізувати підвищену кислотність необхідна луг. Її активну вироблення в організмі збільшують продукти, що містять такі мікроелементи, як калій, натрій, залізо, кальцій. Найбільше їх у фруктах (включаючи сушені), овочах, гречці і в картоплі «в мундирі».

Відео: Заняття На смак і смак товариш не всяк

про гірчицю

У фільмі «Мана» Шурик непомітно для себе з`їдає тістечко, яке Ліда намазує йому гірчицею замість сосиски. Але гаразд, якщо це мана, а якщо в житті дійсно хочеться все полити чимось зі смаком гіркоти? В цьому випадку у вас абсолютно точно є проблеми з травною системою, а також свідоцтво зашлакованості організму, можливо, період після хвороби. Так що в цьому випадку краще взагалі нічого не їсти, а очищати організм, наприклад, ентеросгель.

Якщо хочеться «задати перцю»

Зазвичай ніхто про нього і не замислюється, тому що все задушене одним

«Я хочу!» Або

У кожного свій смак - Sui gusti non si discute

Тепер я буду супроводжувати пости цієї серії mp3-файлами, щоб ви могли завантажити їх і прослухати дані фрази. Думаю, це допоможе вам їх краще запам`ятати. Архіви з фразами для кожної мови прикріплені до цього посту.

"Безприданниця":

Відео: На смак і колір товариша НІ

Найдавніша наука про здоров`я - Аюрведа - говорить, що їжа повинна бути ліками, а в сучасному суспільстві вона стала тільки способом обдурити шлунок про його насичення, не давши йому ні енергії, ні сил, ні задоволення, а лише тільки відчуття повноти. Тому і заковтуємо ми все більше, шукаючи енергію, а її не додається, на відміну від додаються кілограмів зайвої ваги.

Для поповнення енергії Аюрведа радить їсти необроблені продукти, максимально свіжі, в основному налягати на овочі та фрукти. Енергію виснаженому організму швидко повернуть яблука і огірки.

Кожен смак потрібно їсти в потрібний час, каже Аюрведа.

А якщо розібратися в джерелах бажань, то можна багато чого зрозуміти.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » На смак і колір товаришів немає