WikiGinkaUA.ru

Конспект комплексного заняття «меблі

Конспект комплексного заняття «Меблі. «Килим»

Марина Муравйова

Конспект комплексного заняття «Меблі. «Килим»

Конспект НСД "Меблі. Малювання на тему" Килим ".

[/ B]

Відео: НОД по ФЕМП в середній групі

Інтеграція освітніх областей: "Пізнання", "Художня творчість", "Комунікація".

Види дитячої діяльності: ігрова, продуктивна, комунікативна, пізнавально-дослідницька.

цілі: вправляти у вживанні займенників мій, моя, а також іменників у множині числі-познайомити з назвами предметів меблів і їх складовими частямі- вчити порівнювати окремі предмети меблів, описувати їх-вчити малювати фарбами, підбирати колір, дотримуватися співвідношення розмірів різних деталей.

Матеріали та обладнання: картинки із зображенням предметів меблів, іграшкові меблі, аркуші паперу, фарби, пензлики, баночки для води.

Зміст організованої діяльності дітей

1. Організаційний момент.

Відео: Розвиток мовлення в середній групі дитячого садка

Вихователь. Відгадайте загадки.

Під кришей- чотири ніжки,

Відео: Конструювання. Меблі. Стільці для гостей

А на крише- суп та ложки. (Стіл).

Варто Антошка на чотирьох ніжках. (Стілець).

Я зручний, дуже м`який, вам не важко вгадати,;

Люблять бабусі і внуки посидіти і полежати. (Диван).

З ногами. а без рук, з боками, а без ребер,

2. Розгляд картинок.

Вихователь показує дітям картинки із зображенням меблів і просить назвати кожен предмет.

* Що зникло?

Вихователь розкладає картинки із зображенням меблів. Діти закривають очі, а вихователь прибирає 1-2 картинки. Діти кажуть, будь картинок не стало.

* Один-багато.

Вихователь показує картинку, на якій один предмет, і називає його. Потім показує картинку, на якій кілька предметів, і називає їх. Діти повторюють хором назву предмета в єдиному й у множині (стул- стільці) - потім педагог кидає м`яч дитині і називає предмет в однині, а дитина називає предмет у множині і кидає м`яч назад.

* Який-які?

Якщо стілець з дерева, він (який). (Дерев`яний).

Якщо ліжко з металу, вона (яка). (Металева).

Якщо стілець з пластмаси, він (який). (Пластмасовий).

Якщо крісло зі шкіри, то воно (яке). (Шкіряне).

4. Ознайомлення з частинами, з яких складається предмет.

Вихователь показує частини іграшкових меблів, а діти називають їх: у стула- сидіння, ніжки-у стола- кришка, ніжки-у дивана- спинка, сидіння, підлокітники, ніжки.

Потім діти самостійно показують у стула- сидіння- у крісла-подлокотнікі- у стола- кришку.

5. Гра "Що зайве?".

Вихователь виставляє картинки з предметами меблів, серед яких є зайва, діти визначають цей зайвий предмет.

6. Физкультминутка.

Вгору рука і вниз рука.

Швидко поміняли руки!

Відео: подгрупповие логопедическое заняття по темі «Меблі»

Нам сьогодні не до нудьги.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Конспект комплексного заняття «меблі