WikiGinkaUA.ru

Карвінг з овочів і фруктів

Карвінг з овочів і фруктів. Карвінг для початківців.

Привіт, друзі! Новий рік або будь-який інший свято завжди хочеться прикрасити стіл якось незвично і красиво. А Новий рік - свято особливе і улюблений напевно усіма. Багато, для кого головним є сім`я, намагаються провести його вдома. І кожна з нас вже думає, як його організувати, що кому подарувати і, звичайно, що приготувати і, як прикрасити стіл. Хочеться не просто банального свята, хочеться казкового! Тому сьогодні темою розмови будуть ідеї для новорічного столу, а також підкажу вам, де пройти навчання по  карвінгу.

Витоки карвінгу.

Карвінг слово не російське, походить від carving - вирізання. Матеріалом в кулінарному карвинге крім овочів і фруктів може бути шоколад і сир.

Відео: карвінг прикраси з овочів і фруктів

Перший раз я познайомилася з цим мистецтвом в Туреччині. Мене звичайно ж здивували композиції з кавунів. Я навіть уявити собі не могла, що таке взагалі можливо зробити!

До сих пір немає точності з приводу батьківщини карвінгу. Одні вважають, що спочатку карвінг з`явився в Китаї, інші - Таїланді. Однак, поширюючись далі, карвінг набував в кожній країні свої національні особливості.

Відео: Карвінг з овочів і фруктів вирізаємо на яблуці

Карвінг з овочів і фруктів.

Карвінг в Таїланді - це квіти і скульптури.

Художник з Америки Рей Віллафан - карвінг з гарбуза. Я в захваті!

Карвінг в Китаї і Японії.

У Китаї і Японії - ієрогліфи, фігурки людей і тварин.

В Європі карвінг застосовують для прикрас з місцевих продуктів: моркви, редьки, редиски, цибулі, буряка, перцю, гарбуза, кабачків, помідорів, огірків, кавуна, дині, лимона, апельсина, авокадо. Подивіться на ці квіти. Така робота!

Карвінг з овочів і фруктів в Росії. Навчання карвінгу.

У нас, в Росії карвінг з`явився не так давно, а в 2004 році була створена Академія карвінгу. Зараз навчитися карвінгу може практично будь-хто. є курси по  карвінгу   і книги.

Цікаво, що карвінгом можуть займатися і дорослі і діти. Зараз це стало модним заняттям. Ви здивуєте рідних, друзів або колег, якщо освоїте це мистецтво.

Сьогодні в інтернеті представлено безліч інформації, де дуже детально, крок за кроком показані всі тонкощі карвінгу. Для кого-то це може стати новим хобі або навіть новим видом діяльності. Прикраса банкетів і весіль, днів народження та інших урочистостей коштує недешево. А це означає. що подібна робота може приносити непоганий дохід. Таке заняття поза всяким сумнівом принесе радість і дорослим і дітям.

Поради починає освоювати мистецтво карвінгу з  Wikipedia

  1. Не кожен фрукт, овоч підійде для карвінгу. Так, наприклад, редис повинен бути великим і яскравим, морква - рівною і гладкою, апельсин - дуже свіжим. Яблука краще брати з гладкою шкіркою, огірки - рівні і з темною шкірою, у гарбузів з грубою шкіркою більш щільна і зручна в роботі м`якоть.
  2. Прикраси повинні поєднуватися з блюдом за кольором, а також за смаком. М`ясні страви краще прикрашати огірками, помідорами, морквою, морепродукти - лимонами. Фрукти послужать прекрасним украшеіем для десерту, так і самостійним ласощами.
  3. Вибираючи поєднання продуктів, віддавайте перевагу контрастним кольорам - композиції будуть більш феєричними. Червоний, зелений, жовтий - фаворити.
  4. Фрукти і овочі для карвінгу обов`язково повинні бути чистими і сухими.
  5. У всьому повинна бути золота середина. Не слід надмірно прикрашати страви - у всьому важлива міра.
Інструменти для карвінгу

Інструментів для карвінгу багато. Є спеціальні набори, можна придбати ножі окремо. Ціни різні від 10 $ і вище.

Подивіться на ці фото. Може у вас з`явиться бажання зробити карвінг своїм хобі і прикрасити новорічний стіл якось особливо, по-святковому.

Людям небайдужим до кулінарного мистецтва хорошим подарунком стане або книга з карвінгу або ще краще  курс з карвінгу. 

Відео: УЧИМСЯ РОБИТИ КВІТИ З ОВОЧІВ З ТЕТЯНОЮ

І в ув`язненні відео з кулінарного карвінгу.

Щастя і здоров`я, друзі!

P.S. Друзі! Вам подобаються статті сайту? Ви можете підписатися на розсилки сайту справа в верху. Тільки тоді Ви зможете оперативно і швидко отримувати найсвіжіші статті на Вашу електронну скриньку.

Невелика прохання - не забувайте, будь ласка, натискати на кнопочки соціальних мереж. Заздалегідь Вам вдячні. Жіночий клуб з Оленою Савлова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Карвінг з овочів і фруктів