Індивідуальне логопедическое заняття «автоматизація звуку« ш »в складах, словах»
Відео: Індивідуальне заняття з автоматизації звуку Ш в складах і словах
Індивідуальне логопедическое заняття «Автоматизація звуку« Ш »в складах, словах».
Цілі заняття:
[/ B]
Відео: "Подорож маленької мишки". Лагутіна С.Р
- Закріпити артикуляцію і ізольоване вимова звуку / ш /.
- Продовжувати вчити правильно вимовляти звук / Ш / у складах і словах.
- Вчити визначати наявність і місце звуку в словах.
- Продовжувати вчити складати речення за опорними словами.
-Тренувати в утворенні множини іменника.
- Тренувати в слоговом читанні, друкуванні пропозицій.
устаткування:
[/ B]
Масажери для рук і мови-пазл - легковий автомобіль, карта - подорож-велике дзеркало-олівець-зошит-картинки - листочки (миша, душ, очерет, малюк, олівець) -картінкі з символами на звороті (машина, олівець, капелюх, ромашка , іграшка, вишні, шишка) -картінкі (шуба, шафа, шарф, подушка, машина, ананас, листок, літак, і т. д.) - дрібні іграшки домашніх тварин-картинки для складання пропозиції (мишка, кішка, ключка, шайба , простий олівець, зошит для друкування, олівці трьох кольорів для звуко-літерного аналізу.
Протягом всього заняття логопед стежить за вимовою дитини, нагадує йому про контроль за своєю мовою.
Організаційний момент «Доброго ранку» (масаж пальців рук)
... і сховалися в нірку пустунки мишки. »
Відео: Постановка і автоматизація звуку Ш
(Ось мишка, а ось її будиночок - збери)
А ось коробочка з полиці. Відкрий її. Що там? (Масажер для рук розсипався, його потрібно зібрати) Дитина збирає масажер і проводить масаж рук зі словами «Мишки, Мишки, що не галасуйте! »