WikiGinkaUA.ru

Дієві методи очищення кишечника в домашніх умовах

Як почистити кишечник будинку«Мода на здоров`я» в останні роки набирає все більшої популярності. Ні для кого не є секретом той факт, що багато хвороб беруть свій початок в самому організмі людини, зашлакованості його судин, печінки, кишечника, суглобів. Читайте, також про очищення печінки в домашніх умовах. Чи можна виконати очищення кишечника будинку, і як це зробити правильно - будемо сьогодні розбиратися.

1

Щоб визначити, чи потрібна очищення кишечника, зверніть увагу на свій стан: якщо ви помічаєте, що у вас стілець нерегулярний, часто бувають проноси, запори або здуття, якщо у вас несвіже дихання і ви відчуваєте постійну слабкість, а також часто застуджуєтеся, можливо, така процедура вам якраз необхідна. Деякі медики вважають, що з метою профілактики слід робити очищення кишечника хоча б раз або два на рік.

Контроль за подачею і тиском рідини здійснюють апарат і лікар, тому пацієнти не відчувають дискомфорту. При цьому за рахунок особливостей процедури зовсім не страждає мікрофлора кишечника. Правда, рекомендується така процедура далеко не всім. Так, вона протипоказана особам, які мають проблеми з прямою кишкою, вагітним, а також тим, хто переніс інфаркт і інсульт. У всіх інших випадках про необхідність мониторного очищення кишечника можна отримати консультацію у лікаря.

Моніторне очищення кишечника

Методика Шанк Пракшалана, або чистка солоною водою

Чистка кишечника солоною водою, відома ще як Шанк Пракшалана, користується величезною популярністю. Запозичений цей метод з практики йогів і ті, хто хоча б раз випробував його і довів до кінця, відзначають високу ефективність. Метод цей доступний всім, виконується в домашніх умовах, але вимагає величезної сили волі і ретельного вивчення всіх рекомендацій.

Суть методу полягає в тому, щоб прийняти за 1,5 години велика кількість підсоленої води - приблизно від 3 до 5 літрів (кількість випивається води індивідуально). Чому саме підсолена вода? Та тому що така вода не всмоктується в стінки кишечника, а, відшаровуючись накопичився на них «сміття», виводить його разом із зайвою рідиною назовні.

Спеціальні вправи, які виконуються під час пиття води, допомагають їй очистити всі, навіть важкодоступні, відділи кишечника. Очищення кишечника солоною водою позбавляє від багатьох захворювань, покращує колір обличчя, очищає шкіру, усуває неприємний запах з рота.

проведення процедури

Приготуйте заздалегідь солону воду: на 1 л негазованої теплою чистої води потрібно 1 ч. Ложка - кухонної, карловарской або морський. Воду можна приготувати як в день процедури, так заздалегідь, на ніч. До речі, найкраще перед очищенням провести розвантажувальний день або хоча б зробити вечерю легким і швидкозасвоюваних. Саму процедуру краще проводити з ранку, натщесерце.

Відео: Очищення кишечника насінням льону з кефіром - очищати кишечник | # Очіщеніекішечніка #edblack

Виконується процедура в такому режимі - п`ємо склянку води - робимо вправи - знову п`ємо склянку води, і так, поки не будуть випиті 6 склянок.

Зазвичай після цього кількості починаються позиви в туалет. Якщо їх немає, потрібно ще раз виконати комплекс вправ. Якщо знову немає позивів, можна використовувати клізмірованіе несоленой водою. Це «запустить» механізм очищення, і далі евакуація «відходів» діяльності кишечника піде самостійно. Після походів в туалет знову випити склянку солоної води, зробити вправи і знову - в туалет. Такого режиму дотримуватися, поки що виходить з кишечника вода не буде чистою. Це буде свідчити про те, що очищення кишечника від шлаків пройшло успішно. Зазвичай на процедуру може піти від 10 до 12 склянок, але більше 12 склянок випивати все ж не рекомендується.




Як промити кишечник за допомогою трав`яного розчину


Цей розчин застосовується при сильному дисбактеріозі. Він надають асептичне

вплив і виводить токсини. Можна використовувати одну траву або кілька в

будь-яких поєднаннях, а також суміш з наступних трав: подорожник, золототисячник,

польовий хвощ, полин, розмарин, кропива, кульбаба, деревій, ромашка,

виноградне листя, трилисник. Залийте їх двома склянками окропу і поставте

на маленький вогонь на 10 хвилин. Потім процідіть і додайте в клізмову воду (2

л).
Промивання з травами робіть щодня протягом тижня.


Очищення кишечника за допомогою сироватки та соди

Як почистити шлунок і кишечник
Ця клізма дає відмінний очищуючий ефект. До того ж вона застосовується один раз в

тиждень, що не так виснажливо, як щоденні клізми. Але зате курс лікування

триває 1,5 місяців.


Приготуйте 2 л сироватки, додайте 2 столові ложки питної соди і розмішайте

(З`явиться невелика піна). Можна додати трохи води, настояної на часнику (1

розім`ятий зубчик в склянці води).


Як почистити кишечник по Н. Уокеру

Кількість солі - приблизно чайна ложка на літр води. Головне, щоб вийшла рідина була трохи більше солоної, ніж кров. В іншому випадку ніякого ефекту не настане. Найкраще виконувати чистку кишечника вранці, натщесерце. Випийте відразу пару стаканів і почекайте поки вода не почне переміщатися в кишечник. Потім поступово починайте випивати наступні склянки. Через деякий час у Вас повинна з`явитися потреба сходити в туалет. Як вже говорилося, пити воду треба до тих пір, поки вона не почне виходити з організму такою ж чистою, який увійшла. Загалом має бути випито не менше 10-12 склянок, хоча з незвички можна і менше. Після закінчення очищення потрібно поїсти. Краще якщо це будуть овочі або фрукти. Можна з`їсти якусь кашу. Можливу спрагу задовольняти водою або соками.
Добре провести таку чистку кишечника 3-5 разів, з перервами в 1 або 2 дні. Надалі проводити такі процедури по кілька разів на рік. Протипоказаннями є виразка шлунка, дизентерія, пронос, гострий коліт і апендицит, рак кишечника.

Фортранс. Препарат фортранс для очищення кишечника

"Фортранс" - цей препарат з`явився відносно недавно. (Не плутати з Форлаксом - легке проносне). Фортранс використовується для потужної підготовчої очищення кишечника перед операціями на ньому. Фахівці кажуть, що одноразовий прийом фортранса очищає кишечник краще, ніж кілька клізм з активованим вугіллям. Метод очищення кишечника за допомогою солоної води для багатьох людей представляє певну складність. Оскільки непросто розрахувати кількість необхідної солі: візьмеш мало - немає ефекту, а візьмеш занадто багато - може стати "погано". Тому, можливо, що метод очищення "ФОРТРАНС" (або подібними препаратами) краще підходить для очищення кишечника. Фахівці також рекомендують використання фортранса для очисної підготовки перед голодуванням. "Фортранс" не самий дешевий препарат (на сьогодні коштує близько 10 у. Е.). Але однієї упаковки препарату може вистачити на кілька чисток кишечника. Застосовуйте фортранс у відповідність з інструкцією.

Найбільш поширені нетрадиційні методи чисток:

Е. щадив - "Чистка кишечника". Дуже чіткий і докладний розгляд і опис декількох способів чищення кишечника. Це клізми, чищення по Уокеру, медові клізми, лікувальна гімнастика. Розглядаються: повний аналіз найпопулярнішою чистки товстого кишечника в домашніх умовах - Очищення товстого кишечника за методом професора М. Уокера- Коли категорично неприпустимо застосовувати методику Н. Уокера- В яку пору року краще за все робити чистку товстого кишечника-Коли чищення товстого кишечника Робити не можна- з чого почати чистку кишечника-необхідні дослідження перед чісткой- Правильне харчування-Лікувальна гімнастика як один із способів нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту

Чистка кишечника за М.Гогулан

Чистка кишечника за Гогулан Майї Федорівні з книги "Попрощайтеся з хворобами» - докладний опис чистки кишечника.

Найважче підготувати свою свідомість, переконати себе, що очищення необхідно, воно принесе тільки користь і оздоровить організм.
Практика показує, що далеко не кожна людина відразу ж охоче візьметься виконувати цю процедуру. Багатьом вона здається "супротивної", хоча їм не противно носити в собі калові камені. Інших відлякує поза, в якій необхідно виконувати процедуру.
Але ж чистку кишечника за допомогою клізми люди роблять з незапам`ятних часів.

1) детоксикації організму

Візьміть 1,5 ст. ложки збору і залийте склянкою крутого окропу. Накрийте кришкою або складеним рушником - неважливо чим, аби настій був в теплі. Ще краще використовувати термос.

Нехай трав`яний чайок настоїться протягом години. Процідіть його і випийте перед сном (можна залпом, а краще ковточками). Після цього нічого не їжте і не пийте.

Цукор в настій, не кладіть! Нехай його смак буде трохи гіркуватим - нічого страшного! Спочатку ми засмічувати свій кишечник, а потім хочемо, щоб життя медом здавалася і все було смачненьким і солоденьким. Чи не вийде - доведеться трохи потерпіти! Жарти жартами, але коли ви звикнете, то гіркуватий смак трав`яного чаю вам навіть сподобається.

На наступний ранок (або під ранок) у вас буде стілець. Як то кажуть, з полегшенням! Показник успіху - це нормальний, рясний стілець (але не понос!) І відчуття легкості і повного звільнення.

Можливо, для вашого організму 1,5 ст. ложки трав`яного збору - це забагато, і вас, що називається, «пронесе». Нічого страшного, в такому випадку просто злегка зменшіть дозу - організм-то у всіх різний! Буває і навпаки: якщо ви схильні до запорів, то ця доза може виявитися для вас замалою, і на ранок стільця не буде. Тоді трохи збільште кількість трав`яний «заварки» - замість 1,5 ст. ложок візьміть 2, ось і все. Коротше - підберіть відповідну для вас дозу трав`яного збору, і все буде відмінно!

Скільки часу триває чистка? Цей чай треба пити на ніч протягом двох тижнів. Ну а якщо ви хочете добитися ідеального результату, то натщесерце, після стільця, випивайте півсклянки кефіру, тоді здорова мікрофлора кишечника буде відновлюватися ще швидше.

Як часто потрібно чиститися

Трав`яне очищення кишечника треба проводити раз на рік. Можете для профілактики пити трав`яний настій один раз в тиждень, перед сном, тоді ваш кишечник буде працювати як годинник. А щодня протягом року трави приймати не треба, інакше мінеральні речовини і корисні бактерії будуть вимиватися з кишечника, а це недобре. І взагалі, надмірну старанність до добра не доводить. Все добре в міру!

очищення рисом

Що відбувається під час чищення

Очищення кишечника в домашніх умовах. Очищення кишечника від шлаків. Чистка кишечника в домашніх умовах народними засобами Для цієї чистки використовується вимочений і зварений рис. Після п`ятиденного вимочування він стає пористим, правда, неозброєним оком цього не видно.

Такий рис стає сорбентом, він витягує з кишечника слиз, шлаки, гнильні бактерії, застарілі калові маси та ін. Крім цього він витягує солі з сечових шляхів і суглобів. Таким чином очищається не тільки товстий кишечник, але і весь організм. Ось якими незвичайними властивостями володіє вимочений рис!

Причому солі стануть виходити не відразу, а через два-три тижні після початку очищення, і будуть виходити ще два-три місяці. Це відбувається тому, що організм - це не кімната, в якій потрібно зробити прибирання, а саморегулююча система. Практично будь-яка чистка запускає механізм більш глибокого очищення. Якщо ваш кишечник стане чистіше, значить, і кров теж. Поступово і інші органи і системи почнуть підтягуватися. Якщо, звичайно, ви постараєтеся і далі підтримувати здоровий спосіб життя.

Ця чистка гарна ще й тим, що вона не має протипоказань (про них я розповім в кінці глави), тому її можуть робити все без винятку.

Що для цього знадобиться

Для цієї чистки купите довго-зернистий рис (він менш крохмалисті, ніж круглий).

Насипте 20 ст. ложок рису в миску або каструлю, залийте холодною водою з-під крана, якщо, звичайно, вона у вас пристойна (а якщо немає, то кип`яченої), і ретельно промийте. Потім ще раз залийте водою і поставте в холодильник, нехай вимочується.

Кожен день гарненько споласкивайте рис, виливайте воду з розчину в ній частками крохмалю, міняйте її на нову і знову ставте в холодильник.

Рис повинен вимочувати п`ять днів.

Як проводити чистку

Після п`яти днів сполосніть рис і зваріть його звичайним способом (до речі, вимочений рис вариться швидко!). Сіль, цукор, масло та інші приправи в нього не додавайте!

Розділіть зварений рис на п`ять порцій. Одну з них з`їжте натщесерце (після цього можна є чотири години!). Можете розігріти рис в мікрохвильовці або з`їсти в холодному вигляді - кому як подобається. Решта поставте в холодильник.
В цей же день знову візьміть 20 ст. ложок рису, покладіть в миску, промийте і поставте в холодильник, як сказано вище. Це буде нова «партія», і нехай вона поки вимочується (не забувайте щодня промивати рис-щоб не переплутати дні, запишіть число, коли ви його поставили, і після п`яти днів вимочування зваріть його).

На наступний день з`їжте другу порцію звареного рису. І так далі. Головне - дотримуйтесь основне правило: перш ніж зварити рис, його треба вимочувати п`ять днів.

Відео про один із способів по очищенню шлунково-кишкового тракту:


повернутися до змісту

Як очистити шлунок і кишечник

Це досить ефективний метод щоквартальної очищення кишечника,
який практично не впливає на мікрофлору в ньому. називається він
"Пракшалана" - індійський спосіб позбутися від застояних
мас в шлунково-кишковому тракті. Його рекомендують використовувати на
зміні пір року. "Пракшалана" полягає в тому, що
треба випити послідовно поспіль 14 склянок води, яку попередньо
треба підсолити. Вона пройде через шлунок і кишечник, при цьому винісши
назовні все непотрібне. І процес очищення настільки грунтовний, що
після останнього випитого склянки назовні вийде чиста вода.

лист: Завдяки Вам схудла на 2 кг (враховуючи, що йде тільки сьомий день прийому масла з льоном). При цьому без всяких вправ і обмежень в харчуванні. Але - з`явилося питання - чому-то під час прийому масла у мене зовсім по іншому відчувається почуття голоду - воно набагато стало спокійніше :) і не вимагає негайного задоволення хоча б бутербродом (поки готується суп або салат), як то було раніше. З чим це м.б. пов`язане - невже з калорійністю масла, але тоді б я не худла, адже так? Що ви думаєте про це? І як би мені навчитися впливати на своє нетерпляче почуття голоду і після чисток? Дякую за відповідь заздалегідь, думаю, що ця проблема не тільки моя (це щоб Ви вже точно відповіли :)).

відповідь: Так, у багатьох після масла пропадає апетит. До речі, як я вже зазначав, масло можна пити довго. Тому можна їм же як і раніше і впливати на почуття голоду. Мій знайомий лікар п`є його вже 2-ий рік. Дуже задоволений. Кишечник працює як годинник, кістки перестали хрустіти, простудних захворювань немає.

лист: У мене дружина народила на початку квітня. До цього постійно мучилася запорами. Після пологів, а дитина народилася великим (55 см, 4,5 кг) порвалася дуже сильно. Сенаде і крушина їй НІЯК не допомагали ніколи. А після пологів почалися постійні муки :(

Ще коли вона лежала в лікарні, я поставив масло з льоном. Потім додав порцію, щоб разом з нею пити, хоча у мене ніяких таких проблем немає. Загалом масло настоювалося днів 10. Почали пити. Я ефект відчув на 5 день. У дружини результатів не було. Через тиждень поставив ще одну порцію масла настоюватися.

П`ємо масло два тижні - немає результату! Ви в своїй розсилці писали, що ПОВИННО бути через тиждень. Я умовив дружину :), п`ємо масло третій тиждень. Поки ж вона ставить собі періодично клізми або мило засовує зі змінним і незначним ефектом. І ось в середині третьої тижні у дружини почав виходити "тромб". Це тривало "зі скрипом" дня три. Зараз же (вже теж дня три) запори начебто пройшли. Вчора, наприклад, стілець був 4 рази і без проблем!

Тобто зазначена Вами тривалість курсу - 2 тижні розрахована на "середніх" людей, які не мають великих проблем.

Люди, знайте, настоянка допомагає, тільки пийте довше !!!

відповідь: Масло і насіння льону, звичайно допомагають. Але в даному випадку головне було не це, а те, що чоловік зміг умовити дружину, пити далі, в той час, коли не було результатів. А це найскладніший момент. Зазвичай буває не так. Трохи не вийшло - людина відразу кидає. Іноді доходить до абсурду. Підходить хлопець на тренування і каже: "Скажіть як груди накачати?". Йому відповідаєш: "Тиснути лежачи треба". Він у відповідь: "Я спробував, у мене не хитається". Ну що на це можна відповісти ?! Треба не намагатися, треба робити! Робити і робити. За один день, тиждень, два нічого там і не виросте. Місяця через 3 тільки з`являться стійкі результати.

лист: мене зацікавила перш за все цікава формою подачі інформації - "перевірено на собі". Може бути моє запитання турбує не тільки мене одного - я в принципі досить спортивна людина, вага у мене оптимальна (70, 177), але останнім часом став часто хворіти, "знайшли" невелику виразку, холестерин істотно вище норми, останнім часом - повна апатія, нормально живу до 8 години вечора, потім - падаю з ніг і засинаю. (Приймаю вітаміни - не допомагає). Чи є сенс проводити чистки - мені 27 років, ніби не мав організм сильно засмітитися.

відповідь: Звичайно, сенс проводити чистки є. Ви думаєте, що 27 років - це мало ?! Поспішаю вас порадувати, що згідно з даними перепису 1897 р в європейській частині Росії очікувана при народженні тривалість життя була у російських чоловіків 27,5 року. У 1909 р в Московській губернії до 20 років доживали менше третини народжених. Решта вмирали від поганого харчування, зниженого імунітету і алкоголізму. Так що ваші 27 років, це зовсім не мало. За цей час можна дуже сильно угробити організм, якщо за ним не стежити. Тим більше, ви самі пишіть - виразка, холестерин, що характерно саме для запущеного організму.

лист: Хочу поділитися своїм досвідом. Цієї неділі, 16 травня, якраз був сьомий, "кризовий" день очищення кишечника лляним насінням на маслі. Напередодні стільця не було, просто він затримався десь в дорозі. . . А вранці в неділю - ледве добіг до туалету: трапився "постріл" великих і старих накопичень. . . .

Як починав - спочатку було боязно, раптом вирве. Але мужньо ковтнув вранці велику столову ложку масла і поїхав на роботу. Але випадково пощастило - я взяв з собою "сніданок" - сир і шматок чорного хліба. До роботи - 1.5 години, думаю приїду і відразу поснідаю. А як розгорнув сніданок, побачив косочек чорного хліба, так аж слину потекли - так захотілося з`їсти. І тут же пам`ять підказала: нам, малюкам, в 49 або 50 році, в дитячому саду обов`язково (!), щодня давали чайну ложку риб`ячого жиру з шматочком чорного хліба. У той повоєнний час це було так смачно !!!!

І ось зараз - та ж асоціація підказала рішення. Я виливаю в рот столову ложку масла, злегка поганяв його в роті, поки не відчую смак смаженого насіння від нерафінованої олії, і потім проковтую. І тут же, в рот, маленький шматочок чорного хліба. Пожував і проковтнув. За такої кількості хліба і не скажеш, що їв, але зникають всякі натяки на позиви до блювоти або неприємних відчуттів. Така маленька добавка дуже мені допомогла в психологічному настрої: "а раптом вирве?" Все пройшло як по-маслу!

І таке питання. Масло має скінчитися в середу. Чи можна відразу, в четвер, почати чистку печінки буряковим відваром, але робити це на "ногах", що не лягаючи з грілкою, а поєднати чистку печінки і присутність на роботі? Робота у мене сидяча, цілий день за комп`ютером або з паперами. Або все-таки дочекатися суботи і провести чистку "за класикою"?

відповідь: Щодо сухариків - згоден. Вони ніяк негативно вплинути не можуть.

А щодо чищення печінки, то звичайно, краще зробити все "по класиці", тому що грілку все одно потрібно тримати. А сидіти на роботі з прив`язаною до поясу грілкою не кожен зважитися.

лист: З приводу пиття масла. Дуже хороший рада мені дали, я ділюся з усіма: зажуйте масло маленьким пластиком солоного огірочка. Ефект вражаючий - ні присмаку, ні блювотного рефлексу.

відповідь: Що ж, у кого ще залишилися запаси солоних огірочків - користуйтеся рецептом.

Відео: Як очистити кишечник в домашніх умовах. Прості і доступні способи очищення кишечника

лист: Відразу кілька питань, що б не займати ваш час:

1.Як допоміжний засіб при прийомі настою насіння льону і запорах ви рекомендуєте корінь жостеру, але протипоказанням до її застосування є спастичні запори, що мають, на жаль місце. Що ви рекомендуєте в цьому випадку.

2. Чи не можна детальніше про очищення сінної + родзинки + шипшина. Як приготувати, як приймати і скільки часу. Якщо з сінної зрозуміло, то поясніть дію інших інгредієнтів.

3. Важко переноситься пісна дієта. Є від насіння льону не хочеться, але весь час хочеться ковбаси або ще чого-небудь більш «шкідливого». А на вашу твердженням гвалтувати себе не можна.

відповідь: Спастически запори виникають через те, що в товстий кишечник надходить їжа занадто кислою. В цьому випадку, треба а) їсти якомога більше їжі, що зв`язує в шлунку соляну кислоту, а це перш за все м`ясо, б) приймати їжу тільки в теплому вигляді, в) попити ромашку або деревій, г) гріти живіт і робити вправи на розслаблення м`язів живота.

Сенна + родзинки + шипшина готуються так. Берете 3 літри води, ставите на вогонь, коли вода закипає, кидаєте 12ст ложок сени, 3ст ложки родзинок і забираєте з вогню. Коли все охолоне, то процідіть і налийте туди 250 - 300 гр сиропу шипшини. Пити на ніч по 100гр. 7 днів пити, потім 7 днів перерва і знову 7 днів пити.

Дія: проносне, жовчогінний. Настій дуже багатий на вітаміни.

Щодо пісної дієти. Вам її поки не можна застосовувати. Полікуйте спочатку шлунок - швидше за все у вас гастрит з підвищеною кислотністю.

лист: Поділіться будь ласка досвідом приготування лляного насіння. Після покупки насіння виявив що його чистота залишає бажати кращого. Промивання насіння водою результат принесла двоїстий. З одного боку воно стало явно чистіше, а з іншого виділилася якась слизова маса. У зв`язку з чим питання. Миєте ви насіння перед приготуванням?

Або ж просто перемелюєте на кавомолці як є в сухому вигляді? Аж надто страшно. Трапляються натуральні сухі грудочки бруду. Або можливо все найцінніше я вже змив?

відповідь: Я купую лляне насіння в аптеці - там вони чисте. Якщо купувати на базарі, то найкраще його просівати, швидше за все. Мити його не бажано.

Та слизова маса, яка виділилася при промиванні і є одна з найбільших цінностей лляного насіння. Коли ці крихти потрапляють в шлунок, то там під дією води теж виділяються така ж слизова маса і ця маса обвалаківают все запалення і виразки - діє як бинт на весь шлунок і кишковий тракт.

Але цієї слизової маси має бути багато. Тобто вона так просто так не змивається. Якщо сумніваєтеся - спробуйте трохи намочіть пару насіння - якщо слиз виділилася, значить все нормально.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Дієві методи очищення кишечника в домашніх умовах