WikiGinkaUA.ru

Gnc вітаміни відгуки - alezgo

Відео: Вітаміни GNC Mega Men Sport 90 капсул

Мітка: gnc вітаміни відгуки

Відео: Вітаміни GNC MEGA MEN SPORT - Хіт в світі вітамінів

Вітаміншопи - де купити бадьорість?

Якось одного разу, подорожував по Америці, катався там на авто, відвідав багато різних міст, побував навіть у Уільясбурге (Вірджинія). але найяскравіші і численні враження отримав в Нью-Йорку. Одним з таких вражень були вітаміншопи.  - це магазини з продажу всяких різних вітамінів. Вразило їх кількість на вулицях, цілком можна порівняти з кількістю аптек у нас в Москві. Ну буквально на кожному розі.

Відео: Вітаміни GNC Mega Men 180 капсул

З пізнавальною метою я зайшов всередину одного такого вітаміншопа і знову вражений. На цей раз кількістю народу всередині. Цілком собі активно, американці затарювався яскравими коробками і банками. Я зробив коло-другий навколо полиць з вітамінами і потрапив в чіпко чарівність темношкірої дівчини-консультанта. Майже нічого не розуміючи, я вислухав її натхненна розповідь, має бути про неймовірну користь «продаваних коліс» і погодився придбати пару банок «фор мен енд фор вумен» ... ну і природно всі «Инкредибл бест».

Що дісталося «вумен», я вже не пам`ятаю, а що дісталося мені, я запам`ятав надовго. напишу відгук про вітаміни gnc ... повернувшись до Москви, я розпакував і почав приймати, майже дотримуючись інструкції, вітаміни під назвою GNC Mega Men® Performance Vitality. (До речі, левову частку всіх вітаміншопов в Нью-Йорку, як мені здалося і займають вітаміншопи GNC.)

Так, це було не завжди, масштаб прийнятого вражав. Щоранку закидати в себе таку непогану жменю, різноманітних (за формою, кольором і змістом) капсул і запивати водою. До речі, у фільмі РЕД, на другій хвилині, Брюс Уільіс, можливо робить саме це. Мабуть американці дійсно вважають прийом вітамін невід`ємною частиною свого життя. Загалом, мною рухав інтерес, я не здавався, - і скоро мене почало «вштирівает» ..

Прокидався я з неймовірним відчуттям ... припущу, що коли розігрітий боксер виходить на ринг, він відчуває те ж саме. Уявіть ваше тіло пружинистим, готовим моментально реагувати і в той же час потужним і міцним ... і це ви ще навіть не снідали. Ваш розум дійсно просвітлений, вам хочеться, і цілком під силу, підстрибом забігти на тибетські гори і в компанії місцевих мудреців довго і розуміюче дивитися вдалину.

Ваші тваринні інстинкти рвуться назовні, - ви просто проходите крізь натовп жінок, а вони вже стогнуть, явно стогнуть, ті кого ви ненароком * торкнулися, так, ті відчувають оргазм, справжнісінький. Загалом світ повертається до тебе тільки позитивною стороною, емоції - тільки позитивні, новини -тільки хороші. Проблеми (куди без них?) - легко і з готовністю вирішуються. А що ж потім. Потім дія препарату закінчується і ти відразу розумієш, що керує всіма цими людьми в американських вітаміншопах. Вони хочуть повернутися. повернутися в тіло і розум супергероя.

Я теж захотів. Скинув назву вітамінів товаришеві, який займався продажем спортивного харчування та супутніх препаратів, - Ні, у нас таких не буває, - повідомив він. Я тоді розшукав американський сайт, контори, що продає це чудо і уважно його вивчив. Я зрозумів, що в Росії їх представництва немає, офіційно вони до нас не поставляються.

Я зажурився, але вітаміни мабуть ще трохи діяли і я продовжив пошуки, - Гей, народ! - кинув я клич, - хто летить в Америку. мені пощастило, подруга подруги тільки що стартувала на три тижні в «імперію зла». Замовлення пішов по смс, і з почуттям виконаного обов`язку, мозок перемкнув цю проблему в статус «приємне очікування».

Час минав, навколо відбувалися різні справи і коли нарешті, подруга подруги повернулася, мій організм мабуть вже знову перебудувався в режим «звичайної людини». До того ж вітаміни, які вона привезла були інші. Фірма та ж, але самі вітаміни інші, абсолютно не GNC Mega Men® Performance Vitality ... і найголовніше, вони вже не «вштирівает» так. настало повне розчарування, потім смиренність, потім заспокоєння. а потім все якось забулося ...

А ось останнім часом, аналогічні вітаміншопи стали з`являтися і в Москві, я часто зустрічаю їх в різних ТЦ, вони трохи іншого формату ніж в штатах, але суть та ж. В одному з них я випадково побачив заповітні вітаміни, так, фірма та сама, назва теж, вартість, на жаль, більше приблизно в п`ять разів (у пам`яті зафіксовано щось близько 1000 руб. За банку, зараз же я бачив щось близько 5000 руб.). Ну це зрозуміло, час минув, курс долара змінився, знову ж доставку потрібно врахувати, та й заробляти людям потрібно.

В загальному вітаміни gnc продаються, купити можна, але якось шкода 5000, притому, що знаєш що вони стоять для простих американців. Знову зайшов на зарубіжний сайт, що б відшукати російського представника і знову ж побачив, що в Росію ці вітаміни і раніше офіційно не поставляються. Але що тоді я бачив за 5000 руб. А якщо це підмосковний крейда?

Але думка про покупку вже щільно засіла в голову і я вирішив знову не зупинятися, купити прям штатах, через інтернет. Для цього вибрав сервіс пошепки, яка надає американський поштову адресу і здійснює доставку в РФ. Як працює пошепки і що з цього вийшло? Далі буде.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Gnc вітаміни відгуки - alezgo