Відкрите заняття з фізкультури в середній групі «в гості до смішарики» з використанням ікт
Відкрите заняття з фізкультури в середній групі «В гості до Смішарики» з використанням ІКТ
Світлана Чуб
Відкрите заняття з фізкультури в середній групі «В гості до Смішарики» з використанням ІКТ
Основна освітня область: фізична культура
Інтеграція освітніх областей: здоров`я, безпеку, музика, пізнання
Попередня робота:
Відео: Смешарики По дорозі зі Смішарики ПОВНА ВЕРСІЯ
1. Бесіда з дітьми «Що таке здоров`я? »
2. Бесіда з дітьми «Для чого нам потрібна зарядка? »
3. Бесіда з дітьми «Що таке організм людини? »
4. Бесіда з дітьми про користь вітамінів і види вітамінів.
5. Удосконалення рухових навичок за допомогою рухливих ігор.
мета:
• Сформувати культуру ЗСЖ, створювати позитивних емоцій в колективі;
завдання:
1. Оздоровчі: профілактика плоскостопості, зміцнення м`язового корсету за допомогою фізичних вправ. Формування у дітей усвідомленого ставлення до свого здоров`я;
2. Виховні: закріплення уявлення про здоровий спосіб життя (заняття фізкультурою і спортом, дотримання правил особистої гігієни, користь вітамінів, добре ставлення до людей);
3. Освітні: закріплення знань про здоров`я, про фркути і овочах, про вітаміни.
4. Навчання подолання труднощів, швидкого прийняття рішень, розвиток уваги, пам`яті, уяви;
5. Збагачення емоційної сфери дитини;
6. Розвиток передумов логічного мислення;
7. Розвиток спритності, швидкості;
8. Зміцнення м`язового корсету;
9. Удосконалення рухових умінь і навичок (стрибки, біг, повзання, лазіння);
10. Виховання почуття товариства і взаємодопомоги;
Устаткування: лава, купини, муляжі фруктів, стрічки, проректор, магнітафон
Дійові особи: Ведучий (інструктор з фізкультури), Пілюлькін (вихователь)
хід заняття
Підготовча частина:
Діти входять в зал під музику.
Інструктор: Доброго дня, хлопці! У нас сьогодні не проста заняття! Сьогодні ми підемо в гості до Смішарики! Підемо по казковій стежці, яка нас пріведкт в чарівну країну ... (йдемо по стежці з купини (кілька видів, лавочки)
-Ось ми і прийшли, тільки нікого чомусь немає, де ж все? Ой почулися якісь -то кроки ...
Заходить доктор: Хлопці! У нас почалася епідемія дивної хвороби. Вона не піддається лікуванню. Мікроби і віруси від таблеток не гинуть. Ознаки хвороби різні: синці, шишки, болі в животі, голові, руках і ногах, нежить, кашель і висока температура. Вони перестали зачісуватися, вмиватися, чистити зуби. Прошу допомогти моїм друзям якомога швидше. Я безсилий, впоратися з епідемією не можу. Я в розпачі!
Інструктор: Так, справа серйозна, а часу мало. Треба терміново поспішати на допомогу! Їх здоров`я в небезпеці. Ви вже багато знаєте про те, як піклуватися про здоров`я, а значить, зможете допомогти бідним Смішарики.
Інструктор: Хлопці, скажіть, з чого має починатися ранок здорову дитину?
Діти: Вранці ми встаємо, вмивалися, чистимо зуби, зачісуватися ....
Інструктор: Все це разом називається - особиста гігієна
Відео: «Зеніт-ТВ»: Зирянова в гостях у «Смішариків»
Доктор Пілюлькін: Тихіше! Невже ви нічого не чуєте? Ходімо в той кут, послухаємо. Мені здається, звуки долинають саме звідти. Слухайте, слухайте! Тепер ви чуєте? Хто ж може видавати ці дивні звуки?
Інструктор: ааа, здається ми здогадалися хто це ....
«Зверобіка» (зарядка під музику).
Інструктор: Щоб здоровим залишатися потрібно правильно харчуватися!
Доктор Пілюлькін: Хлопці, ви знаєте, що таке вітаміни?
Діти: Так!
Доктор Пілюлькін: А в яких продуктах вони містяться?
Діти: Вітамінів найбільше в овочах і фруктах.
Доктор Пілюлькін: Молодці, хлопці! У наступному конкурсі вам, хлопці, треба бути уважними, якщо їжа корисна - відповідати «Так», якщо некорисна - «Ні».