WikiGinkaUA.ru

Рослинна олія та його замінники

Відео: ЧИ МОЖНА використовувати в їжу пальмова олія?

Рослинна олія та його замінники

словенець 02-01-2011 22:31

Рослинна олія являє собою головний пробіл в моєму (передбачуваному) БП раціоні харчування. Сіль і цукор я закупив, решта вирощую або зможу виростити, а ось з рослинним маслом проблема, так як термін його зберігання обмежений. Я це питання піднімав вже кілька разів і знаючі люди мені завжди відповідали, що домашнє, кустарне виробництво, при якому користуються шнековими пресами без парового обігріву, дає мізерні результати і що на нього розраховувати не варто. Але оскільки жирний макуха можна згодовувати худобі, то, в принципі, добро не пропадає, значить, можна було б спробувати. Якщо хто знає що-небудь корисне про цю справу, то нехай, будь ласка, поділиться. А поки пропоную обговорити можливі замінники. Мені особисто масло потрібно для заправок салатів і зажарок, почасти при консервації, але при консервації можна обійтися і без нього. Салати можна заправляти сметаною, на засмажкою піде свинячий смалець (привіт всім від корівки і свинки). Які варіанти ще знаємо? Що в цьому відношенні можуть дати гуси? На які жири ще варто звернути увагу? Як ви збираєтеся вирішувати цю проблему?

kot-obormot 02-01-2011 22:47

Так, власне, крім тваринних жирів більше нічого зрозумілого в голову не приходить какбе.

Відео: Як зробити натуральний замінник Червоної Ікри

amatol 02-01-2011 22:51

лісовий горіх, він же фундук. товчемо в дрібні шматочки, обшпарюємо окропом, тиснемо пресом типу потужних тісков.получаем нормальне масло

Табурет 02-01-2011 22:55

Якщо передбачається наявність корови, то чому не влаштовує вершкове масло в якості основного?

словенець 02-01-2011 23:10

quote: лісовий горіх, він же фундук. товчемо в дрібні шматочки, обшпарюємо окропом, тиснемо пресом типу потужних тісков.получаем нормальне масло

Дякуємо.

quote: Якщо передбачається наявність корови, то чому не влаштовує вершкове масло в якості основного?

Віталік 02-01-2011 23:59

Ну можливо напевно ще оливкова - то, що в залізних банках. Завтра буду в гіпер жрачки закуповуватися - подивлюся на терміни зберігання. Ну а в долговрочной перспективі - міняти на вершкове . Та й з салатами все буде по-простіше ІМХО. Огірки солити, капусту квасити. А замість помідорів - картоху садити, вона нажорістая .

Клавішег 03-01-2011 12:27

конопляну олію у всій Східній Європі і аж до Уралу використовували раніше.

Lat. (Izvinite) strelok 03-01-2011 12:49

Масло жали з усього масляністого- не тільки соняшникова, але і льняне, конопляне, гірчичне, оливкова, зараз ось рапсове. У Сибіру-кедрового і ялицеве. Наскільки я зрозумів, технологія одінакова- розкришити насіння, прошпаріть паром, скласти під прес шарами, проклавши шматками тканини, і жати гвинтовим або гідравлічним пресом.

Віталік 03-01-2011 12:54

Ну вобщем-то так. Технології років так тисяч 5, швидше за все навіть більше .

Соняшникова олія взагалі ЕМНІП недавня штука - десь середина 19-го століття.

словенець 03-01-2011 1:00

quote: Ну можливо напевно ще оливкова - то, що в залізних банках. Завтра буду в гіпер жрачки закуповуватися - подивлюся на терміни зберігання.

Дуже цікаво. Потім напишіть, будь ласка.

Домкрат гідравлічний із зусиллям 6-8-10 тонн. Трошки металобрухту + болгарка + зварювання + прямі руки ростуть з потрібного місця.

соліст 03-01-2011 2:52

Будинки зберігаю рослинне. Близько року, нічого страшного з ним не сталося. А взагалі бабуся розповідала, як під час війни зберігали топлене вершкове масло.

словенець 03-01-2011 9:22

quote: Наявність корови, передбачається ще й наявність сметани, якій можна заправити салат.

Я про це писав. Дивіться 1 пост. На неї я і покладаю всі свої надії. Але давайте розглядати ще й інші варіанти, а то хіба мало, не кожному ж корова дістанеться.

quote: Ги, а як же древні греки, бідні, оливкова олія тиснули?

Оливкова, наскільки я знаю, як раз і можна вичавлювати без паравила обігріву. Але коли у вас в Росії або в мене в горах почне рости маслина, то планеті вже 10 раз настане кінець від перегріву. Оливкова має сенс розглядати тільки в якості товару, який до деяких так чи інакше все-таки дійде, але буде коштує дуже дорого.

Відео: Галілео. Соняшникова олія

лісовий горіх, він же фундук. товчемо в дрібні шматочки, обшпарюємо окропом, тиснемо пресом типу потужних тісков.получаем нормальне масло

І скільки ти будеш лещатами тиснути припустимо стакан?

Спробуй на дозвіллі, порадник.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Рослинна олія та його замінники