WikiGinkaUA.ru

Дія, властивості і використання ефірних масел. Ванни з (ефірними) аромамаслами. Жіночий сайт inmoment.ru

Відео: Ефірна олія лимона: 10 головних властивостей

Ефірні масла (аромамасла) для схуднення. Яким чином і які масла допомагають схуднути: дія, властивості і використання. Ванни з аромамаслами

ароматичні масла, в давнину звані пахощами, застосовуються людьми дуже давно, і в самих різних цілях. Античні красуні використовували аромамасла як засіб зваблювання, служителі культу - під час храмових і церковних обрядів, лікарі та народні цілителі - в лікувальних цілях.

Розважальні і світські заходи теж не обходилися без використання летючих ароматів, котрі приваблюють не тільки прекрасних дам, а й сильних чоловіків - адже до ароматичних масел сприйнятливий майже кожна людина. І звичайно, ароматерапія, або мистецтво оздоровлення за допомогою ефірних масел, виникла ще тисячоліття назад.

Ароматичні (ефірні) олії для схуднення

сьогодні ароматичні масла знову почали використовувати дуже широко: можна сказати, що це нове, сучасне втілення стародавнього мистецтва, і особливо популярними стають аромамасла для схуднення. Не дивно, що це їх властивість особливо цікавить жінок - адже ми всіма способами прагнемо якомога довше зберегти стрункість і легкість фігури.

Відео: Ванна з ефірними маслами

Деяким людям може здатися, що цей спосіб схуднути, м`яко кажучи, незвичний, проте незвичне далеко не завжди буває гірше, ніж давно відоме. Навіть якщо ви не довіряєте ефірним оліям, то спробуйте використовувати їх як доповнення до інших методів: дієт, фізичних вправ, БАДам для схуднення. Ароматичні масла насправді допомагають знизити надмірну вагу, причому це не тільки ефективно, але ще і приємно. Якщо використовувати їх для цієї мети регулярно, то результати будуть просто чудовими.

Яким чином ефірні масла допомагають схуднути

Психоаналіз як техніка лікування неврозів з`явився більше 100 років тому завдяки катартического методу Йозефа Бройера (Брейера), який у своїй роботі використовував гіпноз (див. лікування розмовою). Фрейд був співавтором катартического методу і теж спочатку використовував гіпноз в своїй практиці, але незабаром в ньому розчарувався (див. Як працює гіпноз).

Той день, коли Фрейд приступив до лікування свій пацієнтки, не вдаючись до допомоги гіпнозу - можна вважати днем народження психоаналізу (Див. в`язні совісті).

::

Психоаналіз і психоаналітична психотерапія (про формальну різницю між психоаналізом і психоаналітичної терапією см. сеттінг) завжди проводиться в бадьорому стані
пацієнта (клієнта). Неспання необхідно тому, що психоаналітичний метод передбачає активність пацієнта: в цьому виражається рівноправність взаємин
між психоаналітиком і пацієнтом.

До якого виду психотерапії відноситься психоаналіз?

Інша причина в тому, що "наукова медицина" схильна до всього відчутному, раціонального, вимірному, психотерапія само як професія формувалася в значній мірі за межами "наукової медицини".

Оскільки любов - феномен невловимий, невимовної і сверхраціональном, то науковому аналізу він не піддається.

Ще одна причина - сила психоаналітичних традицій в псіхіатріі- ці традиції з їх ідеалом холодного, відчуженого психоаналітика лежать на совісті не стільки Фрейда, скільки його послідовників. Згідно з цими традиціями, будь-яке почуття любові, яке пацієнт відчуває до лікаря, зазвичай клеймується терміном "перенесення", так само як і будь-яке почуття любові лікаря до пацієнта - "контрперенос" - зрозуміло, обидва ці почуття вважаються аномалією, частиною проблеми, а не її рішенням , і їх необхідно уникати.

Це досконалий абсурд. Перенесення, як згадувалося в попередньому розділі, відноситься до неприйнятних почуттів, сприйняттям і реакцій. Немає нічого неприйнятного в тому, що пацієнти починають любити лікаря, який щиро вислуховує їх година за годиною і не судить їх, а сприймає їх як вони є, як їх, ймовірно, ніхто раніше не воспрінімал- він не використовує їх у своїх цілях, і він полегшує їхні страждання. На практиці зміст перенесення в багатьох випадках таке, що воно заважає розвитку у пацієнта любовного ставлення до лікаря, і тоді лікування полягає в подоланні перенесення, так, щоб пацієнт зміг випробувати успішне любовне ставлення, нерідко вперше в житті.

Подібним же чином, немає нічого неприйнятного в тому, що у лікаря виникає почуття любові до пацієнта, коли пацієнт підпорядковується дисципліни психотерапії, бере участь в лікуванні, охоче вчиться у лікаря і через ці відносини починає успішно розвиватися. Інтенсивна психотерапія у багатьох відношеннях нагадує поновлення батьківських відносин з дитиною. Почуття любові у психотерапевта до пацієнта настільки ж прийнятно, як і почуття любові у хорошого батька до своєї дитини. Більш того, з точки зору успішного лікування любов лікаря до пацієнта благотворна, і якщо успіх приходить, то лікувальні відносини стають взаємно любовними. І лікар неминуче буде відчувати любовне почуття, що збігається зі справжньою любов`ю, яку він проявив по відношенню до пацієнта.

Скорбота висушує наше завзяття і ентузіазм. У цьому випадку нам необхідна мета або проект, який надихне нас зробити наступний крок. На жаль, зазвичай ми уникаємо якраз того, що дійсно може нам допомогти, і продовжуємо віддаватися скорботи. В такому стані людина відчуває себе емоційно і фізично спустошеним.

Скорбота призводить до того, що людина починає відчувати страх і жалість до самого себе- він живе в минулому і боїться майбутнього. Але щоб зійти з мертвої точки, йому якраз необхідно прийняти майбутнє і поважати його. Часто у людей проявляється гнів або почуття самотності. Вони можуть почати нехтувати гігієною, страждати на безсоння і втратою апетиту.

Одного разу я став свідком власної реакції на дурну і прикру помилку мого секретаря. Коли він спробував відправити агенту бюро подорожей по факсу мій квиток на літак, апарат просто розірвав квиток навпіл. Спочатку я відчув гнів, оскільки це було пов`язано з грошима Крішни, а також з часом, яке доведеться витратити на вирішення проблеми. Я не міг зрозуміти, чому мій секретар не зміг як слід виконати таку просту задачу, приділивши більше уваги своєму служінню. Пізніше, розмірковуючи про це, я усвідомив, що гнів був викликаний звичайним жалем і в дійсності був способом впоратися з цим почуттям. Я засмутився, спостерігаючи за тим, як квиток в Англію вартістю п`ятсот доларів припиняв своє існування. Тепер мені доведеться знову займатися питанням оформлення квитка. Якби я відправляв факс сам, то відразу б засмутився, минаючи гнів, але оскільки факс відправляв мій секретар, я відчув гнів. Якби квиток розірвав я, то і відповідальність за це лежала б на мені. Пізніше я б навіть почав роздумувати про те, як можна було уникнути помилки. Ми по-різному реагуємо на ситуацію, в залежності від впливу різних чинників. Всякий раз, коли щось трапляється в нашій громаді, сім`ї або з нами самими, ми реагуємо по-різному. Щоб глибше вникнути в проблему скорботи, нам доведеться покинути свою зону комфорту і взяти до уваги потреби інших людей. Наша мета - знайти оптимальне рішення, здатне принести справжнє розраду.

Чому люди уникають скорботи?

Коли людям бракує деякої кількості здорової скорботи, вони можуть захворіти фізично або психічно. Може виникнути безліч проблем. Якщо людина не знає, як поводитися зі скорботою, вона буде продовжувати переслідувати його знову і знову. Вона не піде просто так. Вона може проявитися, коли людина найменше очікує цього, і в такому випадку з нею буде набагато важче впоратися. Краще розпізнати її, зустрітися з нею віч-на-віч, випробувати її і позбутися від неї, якщо ви хочете дійсно звільнитися від скорботи і набути цінного досвіду.

Деякі люди заявляють, що не хочуть проходити через цей процес, щоб не загрузнути в стражданнях. У деяких культурах людей, які плачуть або проявляють надто багато емоцій, вважають слабохарактерними. Скорбота часто обмежена культурними нормами і традиціями. Люди хочуть виглядати сильними і бояться проявляти емоції. Буває також, що людина вважає, що якщо він просто забуде про трагічну подію, то біль піде сама собою. Крім того, люди просто не хочуть звертати на себе увагу. Вони вважають, що якщо відкрито проявлять скорботу, це приверне до них занадто велика увага. Однак в цьому криється певна небезпека, оскільки вони втрачають можливість полегшити свій біль і набути досвіду, ділячись своїми переживаннями з оточуючими.

Спосіб життя сучасних людей не передбачає часу для досвіду здорової скорботи. Якщо у людини є робота і сім`я, то весь час йде на роботу і дітей. Коли вони приходять увечері додому і дивляться новини, на них обрушується шквал нових трагедій, і вони просто не в змозі виділити час на щось ще. Деякі люди просто не вижили б, якби стали приділяти увагу скорботи, бо вона настає на них з усіх боків. І оскільки вони хочуть зберегти рівновагу і якесь відчуття стабільності, вони думають, що зможуть уникнути проблем, просто не вникаючи в них занадто глибоко. Дехто розуміє, що причиною є гордість і нездатність змиритися з тим, що ви відчуваєте біль. Їм не хотілося б, щоб інші помітили їх зневіру і стали вважати слабаками.

Є також люди, яким просто бракує співчуття або просто співчутливого інтересу до життя інших людей. Деяких просто нічого не хвилює внаслідок поверховості їх життя і тому, здавалося б, хворобливі ситуації не зачіпають їхньої психіки. Їм просто не властиво стан пара-духкха-духкха-Крип-буддхи, в якому людина відчуває як біль, так і радість інших людей. Вони не відчувають ніякого зв`язку з іншими, тому у них немає і причин для скорботи. Вони або не мають відношення до проблеми, або не хочуть відчувати болю. У таких людей неминучі різні проблеми і навіть хвороби, оскільки емоції повинні мати якийсь вихід.

Більшість відданих не вважають скорботу частиною духовного життя. Навіть Крішна говорить в «Бхагавад-гіти» Арджуне, що мудрі Не сумуй ні про живих, ні мертвих. Тому віддані уникають скорботи, бо хочуть діяти на найвищому рівні свідомості Бога. Деякі віддані вважають, що перебуває в свідомості Крішни не повинен сумувати, оскільки ми не є тілами. Писання рекомендують розвивати зречення, а скорбота, схоже, вказує на прихильність. Тому людина вважає за краще страждати, що називається, про себе, заперечуючи проблему і не думаючи про те, що пізніше вона може проявитися ще більш несприятливим чином. Буває, що неприйняття реальності, потрясіння або гнів настільки захльостують нас, що небажання мати справу з проблемою стає частиною неприйняття реальності. Розум може намагатися не надавати значення проблемі, але в результаті ми просто придушуємо свої почуття, постійно буваючи в сум`ятті. Пізніше це все одно позначиться на нашому характері й поведінці.

І все ж деякі твердження писань, схоже, вказують на небажаність скорботи:

Я став приходити щодня, щоб практикуватися, поки вона гладить одяг. Спочатку я задавався питанням, чи принесуть наші зустрічі хоч якийсь результат, але поступово почав розуміти, що вона говорить. При кожній нашій зустрічі вона повідомляла мені про свою повну впевненості в тому, що я зможу вивчити обидві мови.

Відео: Ефірні олії. думка фахівців

Сестра Му допомогла мені засвоїти таїтянська мова. Але вона допомогла мені засвоїти щось набагато більше. Насправді вона навчала мене першим принципом Євангелія - вірі в Господа Ісуса Христа. Вона навчила мене, що якщо я буду покладатися на Господа, Він допоможе мені зробити те, що здавалося неможливим. Вона не тільки допомогла врятувати мою місію - вона допомогла врятувати моє життя.

Сестра Стілман, брат Пітерсон і сестра Му навчали «переконання, довготерпіння, м`якосердям, і лагідність, і любов непрітворной- добротою і чистим знанням, що вельми звеличує душу» (УЗ 121: 41-42) .Вони навчали з чеснотою , яка прикрашала їх помисли, і завдяки цьому Святий Дух постійно супроводжував їм (див. УЗ 121: 41-46).

Не до кінця ясно, яким чином це технічне регулювання співвідноситься з будь-якими повноваженнями на розгляд питань конкуренції.

It is not clear how this technical regulation relates to any remit to consider competition issues.

Однак доповідь аж ніяк не допомагає нам зрозуміти, яким чином це буде досягнуто.

However, the report does not help us to understand how that would be achieved.

Франко-британська група вчених - далеко не єдина, що відводить значну роль мистецтва в своїх дослідженнях функціонування людського мозку. Не варто думати, що образотворче мистецтво - це єдиний вид мистецтва, навколо якого ставляться експерименти. Література і поезія також можуть дуже допомогти вченим. Приклад тому - експеримент, проведений в залах Фонду Бевілакуа-Ла-Маза в Венеції: в честь святкування 80-річчя Бена Паттерсона (Ben Patterson), одного з творців арт-руху Флуксус, там був організований досить провокаційне хепенінг, в якому воєдино злилися неврологія , музика і експериментальна поезія.

Найпопулярніші обгортання - шоколадне, кавове і медове. Ці продукти завжди під рукою, а шкіра після них не тільки шовковиста, але і ароматна! Принцип шоколадного і кавового полягає саме в кофеїн, який викликає прилив крові до проблемних ділянок, що відмінно допомагає в боротьбі з підступним целюлітом. Мед в свою чергу живить шкіру, зігріває і стимулює обмінні процеси в тканинах.

Див. також
Людям цікаві люди
чуттєвий досвід
Картинка - говно

Як приклад подивіться, як я побудував цю статтю: з чого почав і як проілюстрував.


Між іншим. Я поступив в універ в 2005 році, а «» з`явився в 2006-2007. Зараз нишпорив по всім друзям і однокурсникам і не знайшов жодної фотографії з першого-другого курсу. Ін`язов! Якщо у вас щось залишилося на комп`ютерах з 2005-2007 року, скиньте заради інтересу:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Дія, властивості і використання ефірних масел. Ванни з (ефірними) аромамаслами. Жіночий сайт inmoment.ru