WikiGinkaUA.ru

Медитація на відновлення сил

Відео: Поверни Свою Енергію і Силу! Сильна медитація!

Відео-програма складається з трьох частин. Всі частини викачуються для перегляду он-лайн одночасно і знаходяться в одному файлі (до роботи з програмою Ви маєте можливість перейти по посиланню внизу).

Відео: Гіпноз Медитація Відновлення Енергії

Медитація на відновлення сил

Перейти до програми - відновлення зору

Медитація на відновлення сил

Опис роботи з програмою. © Веретенников Сергій - ©

Вправи для поліпшення зору. Даний матеріал охороняється Авторським Правом - Копіювання Чи не разрещаеться його Автором - © Веретенников Сергій

Дихання через очі - © Your Yoga - КОПІЮВАННЯ Чи не разрещаеться © тй - Твоя Йога -

Виправлено хребта - © Авторські права. КОПІЮВАННЯ Чи не разрещаеться. - © Веретенников Сергій - Копіювати одну з частин даної практики ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ його Автором -

Розумна для очей. Копіюючи даний матеріал Ви порушуєте Закон РФ - Творець сайту - Веретенников Сергій

Примітки - © Авторські права. КОПІЮВАННЯ Чи не разрещаеться. - © Веретенников Сергій - Копіювати одну з частин даної практики ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ його Автором -

Питання і відповіді по даній практиці - Копіювання НЕ разрещаеться АВТОРОМ - © Веретенников Сергій -

В: Доброго дня. Ви пишете, . Даний матеріал копіювати заборонено - Всі права належать Автору - Copyright - Веретенников Сергій. що можливо очікувати поліпшення зору на 1 діоптрію за сім днів. У мене - 7 діоптрій. Я вірно розумію,. Даний матеріал охороняється Авторським Правом - Копіювання Чи не разрещаеться його Автором - © Веретенников Сергій. що через 7 тижнів практики я можу зняти окуляри?
Про: Все правильно - приблизно сім днів практики підсилює зір на одну діоптрію. Але це очікуваний підсумок - це не гарантія.

Медитація на відновлення сил

В: У мене почало поліпшуватися зір після закінчення практики. Я в захваті! З`явилася приємна,. © Веретенников Сергій - ©. але проте проблемка. Зір у мене поліпшується, - © - а окуляри старі. Вони вже ріжуть мені очі і я в них не можу займатися програмою. Не знаю як бути.
Про: Можливо замовити нові окуляри з менш не сильний лінзами. Можливо за великим рахунком відмовитися від окулярів,. Захист авторського права - Copyright - сайт Твоя Йога. в разі якщо дозволяють умови. Але очевидно,. Захист авторського права - Copyright - сайт Твоя Йога. користуватися окулярами,. Веретенников Сергій - творець цього матеріалу - копіювати НЕ НЕ запрещаеться. якісь стали вже через чур «сильними» для Вас - просто не рекомендується, +++ © - Всі права захищені - будь-яке копіювання суворо забороняється +++ це Ви повинні розуміти самостійно і ймовірно крім того готуватися до цього,. © Веретенников Сергій - ©. наприклад замовивши більш не сильний окуляри завчасно.

В: У практиці яку Ви дали і де необхідно спостерігати під водою відкритими очима мені не ясно як необхідно спостерігати? Я занурюю голову лежачи на спині і спостерігаю. Так можливо?
Про: Краще перевернутися на живіт і спостерігати звичним (НЕ перевернутим чином).

Медитація на відновлення сил

В: Я не усвідомив скільки необхідно меду додавати в практиці розслаблення? Дякую. І яка кількість ромашки також не ясно.
В: Не буде нічого страшного, - Захист Авторських Прав - Езотеричний сайт Твоя Йога - © - Будь-яке копіювання Чи не разрещаеться автором - у разі якщо буде більше або менше і того і іншого компонента. У разі якщо бажаєте,. Копіюючи даний матеріал Ви порушуєте Закон РФ - Творець сайту - Веретенников Сергій. то приблизно це може виглядати так: берете стакан,. © Веретенников Сергій - копіювання однієї з частин цього тексту ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. насипаєте 1/10 ромашки і заливаєте окропом до 1/3 склянки. Наполягаєте і переливає в чашку. Це остудить настій до приємної температури. У нього додайте 1 чайну ложку меду.

В: Я бажаю знову почати покращувати свій зір. Я робив це безуспішно раніше по одному вельми відомим способом. Як мені краще поєднати цей спосіб і Ваш курс по відновленню зору?
Про: Спробуйте робити спочатку один, - Копіювання ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ - Творець: © Твоя Йога - - копіювання це не разрещаеться - після цього інший. Робіть той, +++ Копіювати матеріал Заборонено - © +++ який Вам надає допомогу.

В: У мене одне око бачить гірше за інше. Мені не звертати уваги на це? Або можливо це особливість?
О так, . Даний матеріал охороняється Авторським Правом - Копіювання Чи не разрещаеться його Автором - © Веретенников Сергій. це особливість, - © Your Yoga - КОПІЮВАННЯ Чи не разрещаеться © тй - Твоя Йога - але Ви маєте можливість робити всі вправи курсу. Очевидно,. Веретенников Сергій - творець цього матеріалу - копіювати НЕ НЕ запрещаеться. там де потрібно робити в окулярах - окуляри повинні бути відповідними і коректують цю Вашу особливість.

В: Мені подобається Ваша практика з акупунктури. Я її ще робив до того,. Веретенников Сергій - творець цього матеріалу - копіювати НЕ НЕ запрещаеться. як Ви дали практику для зору. А практика для зору - це за великим рахунком супер. Я через що це пишу,. Веретенников Сергій - творець цього матеріалу - копіювати НЕ НЕ запрещаеться. через те, що я вивчаю голковколювання і виходячи з цього бажаю задати питання можливо застосовувати ще плюс до цих крапок інші точки для очей?
Про: Пробуйте лише ці та лише в цьому порядку. У разі якщо є особливе бажання застосовувати інші точки - то робіть це через паузу, - Копіювання НЕ разрещаеться АВТОРОМ - © Веретенников Сергій - приблизно 2-3 години (до або після закінчення).

Відео: Медитація по швидкому відновленню сил (для жінок)

В: Ви рекомендуєте спостерігати на вулицю на балконі або через відкрите вікно. Але там же холодно. Як бути?
Про: Можливо одягнути одяг. Це дуже природно - одягати одяг,. Копірайт - ©. в той час, коли холодно.

В: У вправі зі свічкою необхідно робити в темряві або днем також можливо?
Про: Краще в темряві або сутінках.

Медитація на відновлення сил

В: Можливо воду в очі? Ну іншими словами я вмиваюся вранці і в кінці плескатися в очі або в долоньки набираю і в них як би відкриваю?
Про: Необхідно під водою. І найкращим чином і доступним для багатьох - у ванній.

Відео: відновлення сил. Медитація на відновлення сил і енергії



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Медитація на відновлення сил