WikiGinkaUA.ru

Легка чистка печінки в домашніх умовах

Просте чищення печінки

Кожну хвилину через нашу печінку перекачується в середньому близько півтора літрів крові. Саме в печінці кров очищається від алергенів, отрут і токсинів, які перетворюються в більш безпечні з`єднання і виводяться з потоком жовчі. Це означає, що організм здатний повноцінно функціонувати, тільки коли печінка здорова і забезпечена хороша прохідність жовчовивідних шляхів.

Неправильне харчування, малорухливий і не дуже здоровий спосіб життя порушує відтік жовчі, що неминуче призводить до утворення шлаків в печінці і жовчному міхурі. Саме тому лікування багатьох захворювань печінки і жовчного міхура рекомендують починати з очищення.

Відео: Чистка печінки в домашніх умовах - вся правда і викриття

Є чимало методик очищення, однак починати краще з так званих сприятливих чисток, м`яких і нешкідливих. Ось деякі з них:

М`яке очищення печінки маслом розторопші

Основна діюча речовина масла розторопші - силімарин - гепатопротектор рослинного походження, який прискорює регенерацію гепатоцитів (клітин печінки), допомагає печінці здійснювати детоксикаційну функцію. Силімарин підсилює вироблення жовчі, покращує її рух по протоках.

Відео: Чистка печінки в домашніх умовах

З метою оздоровлення та захисту печінки масло розторопші плямистої рекомендується приймати щоранку по одній столовій ложці за 30 хвилин до їди. Мінімальний курс прийому масла розторопші - місяць.

З метою профілактики можна додавати невелику кількість масла розторопші в готові страви, а також використовувати для заправки овочевих салатів і каш.

Щадна чистка печінки яблучним соком

Дана процедура розрахована на 3 дні, однак перед початком чистки організму потрібна підготовка. Для цього за тиждень до проведення чистки печінки потрібно приймати по півсклянки свіжовичавленого яблучного соку за 20 хвилин до їди.

Через тиждень можна починати чистку. Протягом трьох днів яблучний сік потрібно приймати за такою схемою: один стакан соку через 30 хвилин після пробудження, далі по 2 склянки яблучного соку через кожні дві години. Останню порцію потрібно випити за пару годин до сну.

Крім соку допускається включати в раціон свіжі фрукти, овочі і кисломолочні продукти.

Просте чищення печінки мінералкою

Очищення печінки мінеральною водою - це, мабуть, самий простий і доступний спосіб очищення печінки. З вечора відкрийте пляшку з мінералкою, щоб з неї вийшов весь газ. Вранці потрібно налити склянку води, злегка розігріти і випити на голодний шлунок.

Для більшого ефекту можна додати в мінералку чайну ложку сорбіту - він підсилює жовчогінну дію мінеральної води.

Після цього потрібно на півгодинки прилягти і покласти на область печінки теплу грілку. Через 30-40 хвилин потрібно випити ще одну склянку і знову полежати з грілкою на боці півгодини.

Слід правильно вибирати мінеральну воду! Жовчогінні властивості мають гідрокарбонатно-сульфатні води - "Нарзан", "Славяновская", Єсентуки №20 та ін. Сульфатні - "Баталінская", "Лисогірська" і ін. І хлоридно-сульфатні "Липецька", "Угличская".

Поділіться з друзями в соціальних мережах:

джерело: dlya-chistki-pecheni.ru
При передруці матеріалу «Проста чистка печінки» активне посилання на джерело обов`язкове!

Знаєте, стежити за своїм здоров`ям, не тільки можна, навіть дуже ПОТРІБНО! Хоча ми про це постійно забуваємо. Я, як раз, ставлюся до такої категорії людей. Одного разу, так би мовити, прихопило. Звичайно, можна було випити таблетки, але я негативно ставлюся до хімії. Спочатку пробую народні засоби! Цього разу знайшла - чистка печінки мінералкою і спробувала. Випила, потім полежала з грілкою. Мені стало краще. Тепер роблю так щотижня!

Чищу печінку регулярно для профілактики. Пробував кілька способів, але частіше за все віддаю перевагу чищенні яблучним соком, благо цього добра у мене навалом - закочував соки сам, на дачі. Розумію, звичайно, що це не панацея, але принаймні в 45 років мені не загрожують госпіталізація із запаленням жовчного міхура або видалення каменів хірургічним шляхом.

Я вже не раз робила чистку з мінеральною водою! Точніше правильніше навіть буде сказати, я дуже давно вперше спробувала цей метод. Ще в школі, років у 14, тому що невеликі проблеми з печінкою у мене з дитинства були. Це дуже просто і реально допомагає. Можна сказати, я вже все життя регулярно проводжу таку чистку, це самий простий і доступний метод, як мені здається.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Легка чистка печінки в домашніх умовах