WikiGinkaUA.ru

Прикраса святкового столу

Прикраса святкового столу: ідеї в картинках для натхнення.

Про красу новорічного столу я писала в окремій статті, читаємо ТУТ !

У найближчі пару місяців мені доведеться організувати кілька домашніх застіль. Захотілося чогось незвичайного, по-справжньому святкового і ефектного. Так, щоб всі сказали. «Ах ....»

Відео: Красива нарізка на святковий стіл Ідеї прикраси столу нарізкою Асорті

Довго і уважно розглядала варіанти прикраси столу, запропоновані світовим і російським інтернетом, вибрала найцікавіше і доступне. тепер із задоволенням ділюся досвідом.

Використовувати більшість порад щодо оформлення святкового столу для домашнього свята просто неможливо. У нас з вами менталітет інший. Ну ось, дивіться - красива картинка?

Дуже. ТІЛЬКИ ДЕ Ж ЇЖА.

Свічки, квіточки, вазочки, а для салатів та качки з яблуками місця зовсім немає. Така сервіровка столу підійде, хіба що, для романтичного вечора. Таке подія не передбачає рясного частування, а ось свічки з квіточками - в самий раз!

Але! Дещо корисне я для себе знайшла. Для зручності згрупувала картинки за темами:

  • прикраса місця для кожного окремого гостя
  • іменні картки і подаруночки
  • квіти на столі
  • кольорова гама
  • підходяща скатертину
  • свічки
  • серветки
  • прикраса стільців

Тепер про все докладно!

Прикраса місця для кожного окремого гостя

Я поставила першим пунктом саме цю ідею, тому що такий варіант прикраси святкового столу найбільше підходить для наших сімейних свят. Чому? Просто в цьому випадку центр столу залишається вільним для великої кількості страв. а всі приємні дрібниці скомпоновані навколо тарілки кожного гостя. Тут йому і особистий букетик, і свічка, і серветочки.

Ось так для кожного гостя можна прикрасити святковий місце

Іменні картки та подаруночки

Легка у виконанні, приємна по відчуттях для всіх учасників застілля дрібниця. В коробочках, яскравих мішечках або в картонних конвертиках покладіть маленькі сувенірчики або солодощі. Нехай гості заберуть з собою рожеву коробочку з фісташками в білому шоколаді, з задоволенням пригадають проведене у вас час.

Іменні картки можуть бути не тільки з ім`ям гостя, але ще і з добрими побажаннями і фотографіями. Це, безумовно, весільна традиція, але ідею цілком можна використовувати для будь-якого сімейного свята .

Відео: Фруктова нарізка на святковий стіл Прикраса блюд фото

Маленькі милі подаруночки на тарілці ... Це так святково!

Квіти на столі

Тут я просто зібрала сподобалися картинки. Дивно, наскільки по-різному можна використовувати живі квіти на столі. На багатьох фото квіти займають занадто багато місця, знову ж таки, куди поставити фаршировану рибу, але якусь ідею ви цілком можете підглянути.

Головки трояндочок в чарках ... Так романтично!

Кольорова гама

Ось це, на мій погляд, дуже важливий момент. На звичайному сімейному обіді можна поставити різномасту посуд, розкласти квітчасті серветки на картату скатертину і розставити свічки, які в будинку знайшлися. Для сервіровки святкового столу таке неприпустимо.

Я вибрала кілька прикладів з вдалими колірними, як мені здається, поєднаннями. Дивимося і мотаємо на вус. У потрібний момент стане в нагоді!

Від колірної гами, яку ви обираєте для свята, залежить настрій всіх гостей!

Ах да! Я ще звернула увагу на те, що колір пов`язує не тільки предмети на святковому столі, але ще і підтримує загальний стиль інтер`єру.

Скатертина для святкового столу.

Якщо чесно, мені самій це питання не здається принциповим. Скатертина виглядає помпезно до того моменту, поки на неї не починають наставлятися свічки-квіточки-тарілки-серветки. Вона стає просто фоном. Нам тільки залишається стежити, щоб цей фон не був занадто нав`язливим .

Якщо на столі передбачається використання великої кількості свічок, квітів і фігурок, вибирайте нейтральний колір скатертини.

До речі, якщо стіл для гостей красивий сам по собі, можна і зовсім обійтися без всяких скатертин. Теж дуже святково.

свічки

При описі сервірування столу в картинках ніяк без свічок обійтися не можна. Так гарно! Але!

Одного разу в новий рік я відтворила картинку, на якій оформлення святкового столу строкаті маленькими свічками, розставленими між стравами на святковому столі. Розповісти, скільки людина обпекли зап`ястя, простягаючи руки за салатами? З тих пір я зробила висновок - свічки повинні стояти тільки в центрі столу, краще на високих свічниках .

Відео: УКРАШЕНИЕ БЛЮД. Просте прикраса святкового столу

Розумний підхід і обережність!

серветки

Особисто я серветки з тканини не використовую, хоча, звичайно, це виглядає дуже помпезно. Якщо хтось готовий прати і наглажівать лляні квадратики після кожного сімейного застілля, подивіться мою статтю «Кільця для серветок своїми руками - 40 ідей в картинках» . Там багато чудових ідей для самих різних урочистих випадків.

Паперові серветки з малюнком я чомусь перестала любити. Набагато елегантніше виглядають однотонні багатошарові великі серветки (подивіться статті «Паперові серветки на святковому столі» і «Як красиво складати паперові серветки» ), А кольорові акценти нехай будуть в оздобленні святкових страв.

Кілька варіантів для простого прикраси столу

Декоруємо стільці

Це вже для самих-самих урочистих сімейних свят - весіль, весільних ювілеїв і хрестин. Особливої різноманітності я не помітила - чохол плюс яскравий бант з органзи, ось і весь декор.

Відео: Нарізка банана у вигляді дельфіна. Прикраса святкового столу. Як нарізати фрукти. карвінг

Для самих-самих урочистих випадків.

Це були ідеї для прикраси святкового столу. які сподобалися мені сьогодні. Сподіваюся, стане в нагоді і вам!

Визначте статтю в закладки або отримуйте «Святкові ідеї в поштову скриньку».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Прикраса святкового столу