WikiGinkaUA.ru

Лазерна епіляція відгуки

Лазерна епіляція відгуки

Відео: Лазерна Епіляція (Теорія і Практика) Natasha Naffy

Думаю, всі дівчата і жінки, які мають вусики над верхньою губою, знають, як це неприємно. І проблема не стільки в дефекті, він може бути не таким помітним, але по відношенню до оточуючих. Вони бувають жорстокими в своїх оцінках і прізвиська. Я давно замислювалася, як же позбутися цього недоліку.

гоління

Я чітко знала, що якщо почати голити волосся в цьому місці, вони стануть жорсткими і будуть нагадувати чоловічі вуса. Тому питання про гоління навіть не стояло.

Крем для депіляції

Одного разу мій молодий чоловік підказав мені, що можна скористатися спеціальним кремом для депіляції. Я погодилася не одразу. Коли крем вже був куплений, а вмовляння хлопця ставали все наполегливіше, ми вирішили спробувати.

Було це вже досить давно. Пам`ятаю тільки захоплені слова свого хлопця, як добре я тепер маю. Мені ж хотілося, щоб мене любили з будь-якою зовнішністю. Тим більше що я була симпатичною навіть з цим маленьким недоліком. І ще мені пригадується, як же я була розчарована, коли через днів 10 знову з`явилися волоски.

Електроепіляція

В мої студентські роки я разом з мамою поїхала в Інститут краси, де робили електроепіляцію. Ця процедура дуже болюча, але ж краса вимагає жертв. Я готова була потерпіти, аби не виявилося, що волоски через якийсь час з`явилися знову.

Ми сиділи в довгій черзі, що складається виключно з жінок. Звичайно ж, вони розмовляли між собою, а я прислухалася до розмови. І все говорили, що, по-перше, дуже-дуже боляче, а по-друге, потрібно періодично приїжджати для підтримуючих процедур. Коли я це почула, я потягнула маму за руку: «Йдемо звідси, скоріше йдемо!».

Ось воно, рішення

Я дуже довго мріяла про безболісному способі позбавлення від волосків над губою назавжди. І от кілька років тому побачила рекламу лазерної епіляції. Реклама була дуже привабливою: обіцяли позбавлення назавжди і без болю. Правда, потрібно було пройти кілька сеансів.

Я читала відгуки на різних сайтах, в жіночих журналах. Процедура, за моїми мірками, досить дорога, тому я вагалася. Питала у знайомих дівчат, чи не має будь-хто подібного досвіду. На жаль, ніхто не звертався до косметологів з цією проблемою. Я вирішила стати першою!

несподівана відстрочка

Я іноді довго розгойдуються перед прийняттям рішення. Так було і з епіляцією. Дозріла я як раз влітку, в розпал пляжного сезону. І ось я прийшла до косметолога, а та мене відмовила.

Точніше, просто було сказано, що після процедури не можна тиждень засмагати на сонці. Я вирішила повернутися в салон ближче до осені. Ну що ж, перший крок був зроблений. Ось так повільно я шал до своєї мети.

І нарешті потрапила

Відразу скажу для тих, хто вже втомився читати мою історію: не вірте в те, що лазерна епіляція є процедурою без болю. Я не можу сказати, що у мене низький поріг чутливості, на біль я реагую як середньостатистична жінка, але тут було дуже неприємно!

Ще сидячи в черзі, я почув незрозумілий стукіт, наче удари молотом. Але діватися вже було нікуди, я проплатила гроші за процедуру, та й з подругами поділилася, що йду ставати красивою.

Мене детально допитали, щоб переконатися, що немає протипоказань. Наприклад, якби я недавно брала антибіотики, процедуру б перенесли. Потім мені сказали лягти на кушетку.

Мені наділи окуляри для захисту від випромінювання, і тут почалося найнеприємніше. Очі мої були закриті, тому можу описати тільки свої відчуття. Удар, тріск, запах паленого волосся. І моє відчуття страху, яке посилювалося від того, що очі були зав`язані.

І я адже розуміла, що навряд чи зі мною зроблять щось жахливе. Може, справа в моїй вразливості, мені не було сильно боляче, але було дуже страшно. Хоча сама процедура зайняла всього декілька хвилин.

Відео: ВСЯ ПРАВДА ПРО діодний епіляції !!! ВІДГУК

А коли повторити?

Після епіляції мені змастили особа пантенолом. Почервоніння пройшло дуже швидко, протягом години (за нормами воно може триматися кілька годин). Мені призначили повторну процедуру через місяць. Однак я не могла змусити себе прийти знову.

Коли я все-таки прийшла через два місяці, мене посварили, що якщо так нерегулярно ходити, всі зусилля будуть змарновані. Я цікавилася, скільки ж всього сеансів знадобиться. У рекламній літературі я бачила різні цифри, від 5 до 10. Мені ніхто не міг сказати точну цифру.

У підсумку, я пройшла всього три процедури. І на цьому зупинилася. Вусики мої стали не такі помітні, але все-таки вони залишилися. Я не довела справу до кінця. Може, коли винайдуть повністю безболісну епіляцію, я знову займуся цим питанням.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лазерна епіляція відгуки