WikiGinkaUA.ru

Лазерна епіляція - «п`ять сеансів глибоке бікіні пахви в лазерхауз (київ)»

П`ять сеансів глибоке бікіні + пахви в Лазерхауз (Київ)

Про cебе: люблю своє тіло :)

переваги: довго діє, обіцяють назавжди

Довго наважувалася на лазерну епіляцію і, нарешті, зважилася.

Вибрала центр Лазерхауз - хороші відгуки і ціни, є знижки при епіляції кількох зон. Глибоке бікіні + пахви мені обійшлося в 720 грн (приблизно 2800 рублів), ще зробили знижку 5% на перші відвідини, дали дисконтну накопичувальну картку.

Про процедуру:

Тіло повинно бути ідеально гладким і виголеним (діодний лазер), якщо де залишилися волосся, майстер сам подбреет. Ну пахви виголити не проблема, а ось на бікіні довелося витратити багато часу і депіляторні крему, щоб досягти ідеальної гладкості. Після заповнення формальної анкети повністю роздягаєшся (можна бюстгальтер залишити), лягаєш на кушетку, майстер маже гелем епіліруемие області і починається.

Лазер виставляють на певну потужність (у мене було 25 - 26 Дж перший раз, другий раз близько 28, а далі не дивилася) в залежності від товщини і кольору волосся, і починають їм водити як на узі. При цьому відчуваються поколювання. Поколювання викликані горінням цибулин, тобто якщо його немає, то і цибулини не горять. цілком толерантні майже завжди (Першу процедуру пережила, друга була набагато болючіше і залишилися почервоніння на кілька днів, третя теж терпимо, четверта знову боляче, що хотілося встати і піти. Хотіла знеболювальні, але майстер сказала, що не сильно і допомагає зазвичай і трохи знизила потужність). Витерпіла. З жахом думаю, як йти на наступну. Але піду. ). Поколювання схожі на мікроудари струмом, іноді нагадує відчуття, якщо розпеченій ложкою водити по тілу. Потерпіти 30 хвилин раз в 2 - 3 місяці і потім насолоджуватися гладкістю, як вам? Думаю, все чесно.

Відео: Лазерна епіляція в Лазерхауз, в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі

Після процедури мажуть Пантенолом і ще 3 дні треба мазати Пантенолом або Спасителем, але у мене під пахвами взагалі не було почервоніння, а в зоні бікіні трохи. Пару раз намазала Спасителем і все.

І з приводу бікіні - для тих, хто вважає дуже делікатній таку процедуру. Все комфортно, лежиш в позі жабки, ніякого сорому я не відчула, як-то не до того та й це ж як доктор, вони там стільки бікіні надивилися. Потім перевертаєшся на живіт, розсуваєш сідниці, майстру так простіше їх проводити меж`ягодічной складку. Швидко, комфортно!

Десь днів через 7 - 10 після процедури волосся росте як і росли. Майстер пояснив, що під шкірою є 0,4 см волоса, а лазер вбив цибулини, з яких вони росли, тепер вони як би ростуть, але насправді вони просто вилазять і вилізуть разом зі згорілими цибулинами і просто випадуть. Висмикувати категорично не можна, так як цибулини можуть залишитися під шкірою. Ось вони випадають, потім 2 тижні гладкості, а потім починають зростати, але набагато менше.

Один мінус: не можна засмагати, тобто ноги доведеться перенести на осінь

Після 5 процедур у мене пішло під пахвами 80% по відчуттю, я взагалі забуваю голитися, це велике щастя, особливо влітку. Думаю, ще одну і все.

А в зоні бікіні за 4 процедури десь 50-60% волосся випало, стали набагато рідше, повільніше ростуть, такими собі "кущиками". Уже легко кремом видаляються, тому що їх мало.

Відео: Епіляція волосся лазером. Лазерна епіляція Лазерхауз в Дніпрі, Запоріжжі, Києві

Хочу все-таки почати робити ноги, коли засмага зійде Все-таки краще потерпіти, а потім бути гладенькою.

ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ!

Відео: ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - мій досвід і відповіді фахівця

Не бійтеся, воно того варте! Просто вибрати хороший салон і все



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лазерна епіляція - «п`ять сеансів глибоке бікіні пахви в лазерхауз (київ)»