WikiGinkaUA.ru

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

  • Kosmo.wiki
  • 26.04.2013 Лазерна епіляція 19 коментарів

Одним з численних способів видалення небажаного волосся на обличчі і тілі є лазерна епіляція. Причому даний спосіб вважається не тільки самим надійним і ефективним, але і безболісним, до того ж дозволяє позбутися від волосся назавжди. Чому досягається такий вражаючий результат? Чи не має процедура шкідливий вплив на шкіру? Як проходить лазерна епіляція в косметологічних салонах і центрах? Такі питання виникають у будь-якої людини, що зважився на процедуру епіляції саме цим способом.

Як робиться лазерна епіляція

Процедури епіляції проводять за допомогою спеціального апарату - лазерного епілятора. Головним елементом апарату є лазер, який буває наступних типів:

  • олександритовий;
  • рубіновий;
  • діодний;
  • неодимовий.

Відрізняються вони глибиною впливу, тому що випромінюється ними світло мають різну довжину хвилі, що вимірюється в нанометрів (нм). Рубіновий має найбільш коротку серед них - 694 нм, олександритовий - 755 і більш високу частоту імпульсів. Вплив випромінювання цих лазерів поверхневе, тому вони не застосовуються для засмаглою або темної шкіри, щоб уникнути її пошкодження. Безпечним для такої шкіри є діодний лазер з довжиною хвилі 810 нм. У більш глибокі шари проникає неодимовий лазер (1064 нм) з меншою тривалістю впливу імпульсів, і найчастіше застосовується він для епіляції на обличчі.

Для різних фототипів шкіри і кольору волосся використовують різні лазерні системи. Якщо згадати фізику, то з неї відомо, що білий колір відображає світлові промені. Саме тому лазерна епіляція неефективна на світлому волоссі, а також сивого і Пушкова. Натуральним блондинкам доведеться підібрати інший ефективний спосіб епіляції небажаного волосся, наприклад фотоепіляції або елос епіляцію.

Який буває лазерна епіляція

На великих ділянках тіла, наприклад, спині, руках, ногах, під пахвами, зона бікіні застосовують об`ємну лазерну епіляцію. На особливо чутливих зонах особи (підборіддя, верхня губа, брови) використовують прицільну епіляцію. Вона ж спрямована для видалення одиничних волосків. Проводиться така процедура неодимовим лазером.

Що відбувається під час лазерної епіляції

Під спрямованим дією лазерного променя певної довжини, провідником якого є волосок, світлова енергія перетворюється в теплову, руйнуючи фолікули - волосяні цибулини і їх клітини харчування. А сам волосся, що містить меланін більшою мірою, ніж навколишня його шкіра, згорає від дії лазера. Шкіра при цьому незначно нагрівається, але так як весь процес нагрівання відбувається дуже швидко (мілісекунди), то і охолодження відбувається також стрімко. Тобто хворобливі відчуття практично відсутні, можна відчути тільки легке поколювання. На шкіру лазерна енергія не робить ніякого дії, тому процедура є безпечною. Через деякий час Ви побачите, що на оброблених ділянках волосся більше не ростуть.

Під час процедури пацієнти захищені від впливу лазерного світла спеціальними темними окулярами.

Чому потрібні повторні процедури

Яким би лазером не робити епіляція, одна процедура не здатна назавжди позбавити від всіх небажаних волосся. Пояснити причину цього досить таки просто: волосся постійно зростають, відмирають, через деякий час знову починають зростати. Під час одного процедури лазерної епіляції відбувається руйнування тільки тих волосся, які знаходяться в даний момент в стадії росту, тому що вплив на фолікул здійснюється безпосередньо через зростаючий (живий) волосся. Для повного знищення необхідно 3-5 процедур.

Лазерна епіляція обличчя

Для багатьох жінок надмірний ріст волосся на обличчі є дуже серйозною проблемою. Цей процес часто посилюється з віком або є наслідком гормональних порушень. Надмірний ріст волосся на обличчі частіше спостерігається над верхньою губою, на підборідді, на щоках. Застосування лазерної епіляції особи в таких випадках стає єдиним ефективним способом зберегти красу і привабливість.

Для повного видалення волосся на обличчі може знадобитися кілька процедур, але це варто того. Адже після лазерної епіляції волосся перестає рости назавжди. Така процедура має і деякі обмеження. Лазерна епіляція особи може бути мало ефективною при світлому волоссі або дуже темній шкірі. Тоді великий ризик отримання глибокого опіку шкіри, що вкрай небажано.

Лазерна епіляція верхньої губи

Волосся на верхньою губою у жінок можуть з`являтися в період статевого дозрівання, внаслідок гормонального дисбалансу або прийому гормональних лікарських препаратів, після застосування деяких мазей.

Процедура лазерної епіляції верхньої губи займає небагато часу - всього 5-10 хвилин. Для повного видалення волосся над верхньою губою може знадобитися від трьох до п`яти сеансів.

Після лазерної епіляції верхньої губи не можна перегріватися протягом доби (тобто, під забороною сауни і солярії). Крім того, перебування на сонці теж небажано. В крайньому випадку на верхню губу треба нанести спеціальний сонцезахисний крем. Після перших процедур волосся над верхньою губою ще можуть з`являтися. Їх видаляти варто лише за допомогою депіляційним кремів.

Лазерна епіляція верхньої губи відгуки

Багато жінок відзначають позитивний ефект від лазерної депіляції. Відгуки на лазерну депіляцію верхньої губи не є винятком. Тільки деякі жінки розчаровані самим ефектом процедури. І це зрозуміло. У косметології не буває універсального методу, який ефективний для всіх пацієнтів.

Дуже частим відкликанням на лазерну епіляцію особи є скарга на біль процедури. Це пов`язано з тим, що шкіра над верхньою губою має багато нервових закінчень і особливо чутлива. При епіляції іноді застосовуються креми з лідокаїном, які знижують неприємні відчуття. Однак, всі жінки підкреслюють, що хворобливі відчуття не є сильними і їх варто потерпіти, так як результат процедури перевершує всі очікування.

Лазерна епіляція верхньої губи ціна

Ціна лазерної епіляції верхньої губи визначається індивідуально. Вона залежить від площі оброблюваної поверхні, необхідності знеболювання (адже у кожної жінки поріг больової чутливості різний). На ціну сильно впливає якість обладнання. Має значення і престиж клініки, адже професіонали цінують свою працю дорожче.

Ціна лазерної епіляції верхньої губи варіює від 1300 рублів до 3200 рублів за процедуру. Таких процедур в середньому може знадобитися п`ять. Таким чином, повне позбавлення від волосся над верхньою губою не така дешеве задоволення. Але ефективність цього методу окупає всі витрати з лишком.

Чим лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції?

Якщо ви хочете позбутися від зайвої рослинності, то вам необхідно знати чим відрізняється епіляція від лазерної епіляції.

Лазерна епіляція використовує монохромне випромінювання - це світло з фіксованою довжиною хвилі. Ефективність лазерного впливу на волосся грунтується на тому, що вся енергія припадає на хвилі певної довжини. Тому за допомогою лазера можна підібрати довжину хвилі індивідуально, з урахуванням індивідуальних особливостей людини: кольору волосся, типу і стану шкіри, - і передбачити результати його впливу. Лазерне випромінювання впливає тільки на волосся і не травмує шкіру, а також не викликає алергічних реакцій та подразнень, що і підтверджується відгуками про цю процедуру.

Найчастіше для лазерної епіляції використовується олександритовий лазер, довжина хвилі його випромінювання становить 755 нм, оскільки саме цей тип лазера вважається найбільш ефективним і безпечним навіть при використанні на світлій і чутливій шкірі.

Системи фотоепіляції використовують для впливу на волосся криптонові лампи з широким діапазоном випромінювання. Цей діапазон охоплює також ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, тому під час епіляції необхідно використовувати світлофільтри, щоб не пропускати хвилі випромінювання, які небезпечні для людини. Діапазон випромінювання, ефективний для видалення небажаного волосся - від 600 і до 1200 нм. При цьому практично неможливо уникнути нагрівання тканин, що може викликати мікроожог на чутливій шкірі, але це не заважає використовувати дану процедуру в зоні бікіні. Тому перш ніж проходити процедуру фотоепіляції, необхідно проконсультуватися з лікарем і вивчення відгуків про фотоепіляції.

Чим відрізняється елос епіляція від лазерної?

Епіляція Елос - це один їх найбільш сучасних методів видалення небажаного волосся, за допомогою якого можна домогтися повного припинення росту волосся або істотного уповільнення швидкості їх зростання. Для досягнення цього ефекту необхідно пройти декілька процедур елос епіляції. Кількість цих процедур визначається індивідуально в залежності від кількості волосся, генетичних і гормональних особливостей організму, а також від типу шкіри.

Елос епіляція, на відміну від лазерної епіляції, заснована на дії не тільки світлового імпульсу, але і струму. Під час епіляції Елос неприємні відчуття зведені до мінімуму - пацієнт відчуває лише легке поколювання в більшості відгуків про цю процедуру. Тому епіляцію елос застосовують для самих чутливих ділянок шкіри - особа, зона бікіні.

Відгуки про процедуру

Відгуки безлічі людей, що вже пройшли через неї, можуть допомогти вам зробити для себе усвідомлений вибір: чи варто результат лазерної епіляції витрачених грошей і душевних сил.

позитивні відгуки

Я вже другий рік роблю цю процедуру, причому на всьому тілі! Для вусиків і пахв вистачило 4 сеансів. Волосся рости перестали зовсім. Сама живуча рослинність виявилася на ногах. Думаю, для повного її виведення знадобиться ще два-три сеанси. Невеликий проблемою виявилася зона бікіні. При великої потужності лазера було досить боляче. Але можу порівняти свої відчуття з електроепіляцією. в порівнянні з нею це було комариний укус.

Задоволена результатом лазерної епіляції для пахв. Після 5 сеансів можна, можна сказати, я з ними впоралася. Зона бікіні ще не ідеальна, і процедуру в цій області я ледве терплю. Добре, що все це займає не більше двадцяти хвилин.

Уже два роки знаходжуся в стані битви зі своїм волоссям. На пахви - позбулася, було не боляче, з ногами - теж уже порядок. Тепер займаюся зоною бікіні. Доводиться періодично ходити на підтримуючі процедури. Добре, що в клініці у мене є знижка постійного клієнта.

Після першої процедури пішло більше половини волосся, хоча вони в мене досить жорсткі і темні. Там що тепер немає болісного вростання волосків, і шкіра дуже гладка. Після другої процедури залишилося зовсім мало волосся. Всім раджу. Процедуру проходила на неодимовому лазері. Раніше пробувала на діодному - зовсім не те.

Дуже задоволена результатом. У моєму салоні роблять все дуже якісно. Чесно попередили, скільки знадобитися процедур. Наприклад, мою сестру, у якій руде волосся, чесно попередили, що їй вдасться позбутися максимум від 30 відсотків.

Проходила по кілька процедур на олександритовий лазерів, але результат, скажімо так, не порадував. Тільки коли в іншій клініці знайшла діодний лазер, залишилася задоволена. Майже не боляче, тільки легку місцеву поколювання при проведенні процедури. Радує, що потрапила в салоні на сезон знижок і суттєво зекономила.

Уже п`ять разів з перервами в кілька місяців роблю лазерну епіляцію для пахв і бікіні. Після другої процедури з пахвами порядок, а бікіні ще не здається. Косметолог сказав, що з залишковими тонкими і світлими волоссям буде розбиратися за допомогою електроепіляції. Пахви зараз я обробляю верстатом раз в місяць, а бікіні - в три тижні.

нейтральні відгуки

Моя подруга ходила в один салон для на епіляцію верхньої губи, витратилася на 2 процедури, і результату ніякого. А ось в іншому салоні, вийшло все як треба.

Мені процедуру робить лікар ендокринолог. Вона мене і оглядала перед процедурою. Каже, що якщо волосся росте через гормонально дисбалансу, то і боротися ними марно. Спочатку потрібно привести в порядок гормональний рівень, а вже потім займатися естетикою. А то все даремно.

негативні відгуки

Дівчинка, яка мені робила процедуру виявилася дуже неакуратної. Залишилися волосся острівцями, мабуть, при процедурі було багато пропусків, ходжу як лишайного кішка.

Зробила вже 12 процедур, але я невдоволено. Волос, дійсно, менше, але вони не зникли. Ефект після епіляції тримається довше, але мені хотілося більшого. Кажуть, що багато залежить від приладу і майстерності косметолога.

У мене дуже широкі брови, ну просто чагарники. Кожен раз вискубувати їх вже просто втомилася. Спокусилася перспективою позбутися зайвої раз і назавжди. Пішла в салон, де був найкращий, як вони говорили, діодний лазер. Прокляла все на світі. Кілька днів ходила, як монстр з червоною пикою. Жахливі опіки від діодного лазера, і багато інших клієнти скаржилися.

Робила лазерну епіляцію в дорогому салоні, на дорогому лазері, але я знову покрилася жорсткими чорними волоссям, хоча заплатила чималі гроші. В іншому, зовсім не такому дорогому салоні отримала набагато кращий результат.

Мене запевняли, що після 6-8 процедур, я про небажаних волоссі взагалі забуду. А насправді, ходжу кожні 2 місяці, як на роботу. Неприємно, коли тебе намагаються надурити.

Уже тисячі жінок випробували на собі лазерну епіляцію. Основною проблемою жінки вважають болючість процедури, особливо в області глибокого бікіні, а також непередбачуваність результатів процедури. Якщо мова йде про гормонозалежних областях, таких, як підборіддя і гомілки, то перед проведенням процедури обов`язково потрібно проконсультуватися з гінекологом або ендокринологом, щоб виключити гормональну причину надмірного росту волосся. В цілому результатом процедури жінки залишаються задоволені, але багато неприємно вражені, що хоча б раз на півроку потрібно проходити підтримуючі сеанси.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лазерна епіляція