WikiGinkaUA.ru

Лазерна qool-епіляція: за і проти

Відео: Лазерна QOOL-епіляція. BeautyTime

Лазерна Qool-епіляція: за і проти

Любитель радикальних заходів, я мріяла позбавитися від небажаного волосся раз і назавжди, щоб більше не голитися кожні 2 дні, і тим більше відмовитися від хворобливої воскової епіляції. На вибір у мене було кілька методів: фотоепіляція, лазерна і електроепіляція, про них можна прочитати тут. Пошукавши відгуки по кожній з цих процедур, я вирішила, що лазерна і фотоепіляція занадто небезпечні (забагато страшних історій з опіками), електроепіляція у нас в місті не популярна (я просто не знайшла пристойною клініки, де б це робили), але є Qool - епіляція, цілком відпрацьована і максимально безпечна.

Отже, я звернулася в одну з місцевих клінік на пробну процедуру.

Відео: Лазерна QOOL-епіляція в клініці ЛІНЛАЙН

Особливою підготовки Qool -епіляція не вимагає, єдина умова - довжина волосків 1-2 мм, і за добу до епіляції не можна використовувати крему і лосьйони на оброблюваної зоні.

Наявність засмаги або смаглява шкіра тут не є протипоказаннями, на відміну від звичайної лазерної або фотоепіляції, так як сама шкіра не піддається опроміненню.

Перед тим, як почати епіляцію, фахівець зробила тест - опрацювала лазером невелику ділянку шкіри на моїй долоні. Робиться це для того, щоб переконатися в безболісності і добру переносимість процедури. Дійсно, на шкірі це майже не відчувається.

Потім - сама епіляція. Треба сказати, що Qool -епіляція дорожча за звичайну лазерної, і в процесі її проведення стає зрозуміло, чому. При Qool -епіляціі обробляється не зона цілком (що могло б призвести до опіку), а кожен волосок окремо. На нього направляється промінь лазера і протягом дуже короткого часу (буквально секунди) декількома «спалахами» впливає на волосся. При всій швидкості лазера обробити кожен волосок - завдання не з легких.

Відео: Процедура лазерної QOOL-епіляції. Laser hair removal

Після Qool -епіляціі ніяких обмежень немає: можна використовувати крему і лосьйони, засмагати, купатися, всіляко насолоджуватися життям.

Я дуже сподівалася, що вже після першої процедури буде хоч якийсь ефект, однак цього не сталося. Як пояснила фахівець, яка проводила процедуру, лазерна Qool -епіляція робиться багаторазово, з перервами в кілька тижнів. а так як у мене ще й рудуваті волосся, то мені доведеться робити епіляцію ще довше, оскільки лазер немає бере мій пігмент. Тобто, після пробної процедури я не зрозуміла зовсім нічого, крім того, що в гаманці моєму сильно поменшало. Оброблена зона продовжувала обростати, немов я нічого і не робила.

Одна «повна» процедура Qool -епіляціі (тобто, зона бікіні, пахви і ноги) коштувала більше 20000р.

Перерахувавши необхідну кількість процедур на гроші і час з урахуванням всіх перерв, я зрозуміла, що обійдеться мені це в астрономічну суму, гладку шкіру я отримаю не раніше, ніж через 1,5 року, та й не факт, що отримаю. Лікар пояснила, що лазерна епіляція не видаляє волосся назавжди, вони все одно можуть почати рости, тому час від часу епіляцію треба буде повторювати.

Відео: наноперфорація і QOOL-епіляція. Історії в деталях

резюме. з усіх існуючих на сьогоднішній день методів Qool-епіляція, звичайно, найбільш вдало поєднує в собі ефективність і безпеку, але її захмарна ціна - явний мінус процедури. Мій епілятор коштував близько тисячі рублів, на інші зекономлені 19 тисяч можна накупити стратегічний запас знеболюючою мазі і спокійно видаляти волосся будинку.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лазерна qool-епіляція: за і проти