WikiGinkaUA.ru

Лазерна епіляція

Позбавлення від зайвого волосся за допомогою лазерної епіляції

Лазерна епіляція настільки популярна, адже кожна дівчина мріє бути красивою і не витрачати на це багато часу. Ліквідація небажаного волосся за допомогою лазера допомагає позбутися від них практично назавжди.

Лазерна система видалення - це процес припікання волосяних фолікул, після цього вони руйнуються, і нові волоски не ростуть. Луч має невелику зону охоплення, і за один раз обробити все тіло не вийде. Саме тому видалення волосся за допомогою лазера відбувається зонально: ділянка над верхньою губою, ноги, бікіні, пахви.

Зміст:

Все більшої популярності набуває метод лазерної QOOL-епіляції, при якому відбувається дія тільки на волосся, не зачіпаючи шкіру. Таким чином, знижуються больові відчуття, пацієнт чувстсвует лише невелике поколювання в зоні обробки. До того ж може застосовуватися і в літню пору, адже у нього немає в протипоказання яскравого сонця. А також не забороняється відвідування лазні або сауни після проведення сеансу.

Епіляція різних зон

Обличчя

Є найпопулярнішою в косметології. Крім того, виконують її як жінки, так і чоловіки. За допомогою лазера можливо повне видалення небажаного волосся з області особи назовсім. Результат видно практично після першої процедури, однак, для досягнення максимального ефекту візит потрібно буде повторити через два місяці. Точна кількість сеансів сказати складно, адже це індивідуально, так як на обличчі більшість зон - гормонозалежні, тому тривалість курсу в деяких випадках може збільшитися.

Перед тим як виконати видалення волосся з лиця променем лазера необхідно підготуватися:

  • За два тижні до процедури потрібно відмовитися від засмаги.
  • Напередодні не варто користуватися зволожуючими кремами і маслами.

Процес лазерного видалення волосся з обличчя триває не більше півгодини. Для зниження чутливості косметологи використовують спеціальні знеболюючі мазі, однак, більшості пацієнток це не потрібно.

Після завершення епіляції волосків особи лазером слід дотримуватися наступних правил:

  • Протягом двох тижнів не можна засмагати, крім того, на відкриті ділянки тіла потрібно наносити сонцезахисний крем з SPF 20 і вище.
  • Також слід утриматися від відвідування лазні, сауни, використання гарячих ванн протягом тижня.
  • Протягом кількох тижнів внутрішкірна частина волоса буде випадати самостійно. Повторювати процедуру потрібно по закінченні місяця після першого сеансу. До цього часу відросло волосся стануть набагато світліше і тонше.

пахви

Кількість сеансів в кожному випадку індивідуально, залежить від кольору волосся, відтінку шкіри, густоти і швидкості росту волосся пацієнта. Але в будь-якому випадку буде потрібно не менше 3 процедур, так як цикл росту волосся відбувається в три етапи.

Перед видаленням волосся лазером в зоні пахв потрібно підготовка. Потрібно напередодні поголити оброблювану зону, тоді волосся буде довжиною 1,5- 2 міліметри, і їх видалення стане менш болючим і тривалим. В середньому подібна процедура триває 15 - 20 хвилин. У деяких пацієнтів підвищений больовий поріг, в цих випадках, для зниження чутливості використовують спеціальні мазі, які знімають біль, або сухий лід. Після обробки зони пахв потрібно утриматися від засмаги, а також від відвідування саун і лазень.

Протягом кількох днів можливе невелике почервоніння в оброблюваної зоні. Це нормально, ніяких заходів вживати не потрібно, почервоніння зійде самостійно.

бікіні

Депіляція інтимних місць лазерна буває трьох видів: по лінії білизни, глибока і тотальна. Чим ближче до слизової, тим болючіше. Тому дуже часто під час роботи косметологи використовують місцевий анестетик або сухий лід. Процедура триває близько години. До неї необхідно підготуватися заздалегідь: поголити відросло волосся, щоб їх було простіше і менш болісно видаляти.

Між сеансами має пройти не менше 1,5 - 2 місяців. Тривалість курсу в середньому становить 5 - 7 процедур, в кожному випадку все індивідуально.

Руки і ноги

Багато жінок прагнуть бути ідеальними всюди. Тому волосся видаляються також і з області рук. Для роботи в цій зоні використовується спеціальна насадка. Цей процес безболісний, волосся починає зникати вже після першого застосування. Для стійкого результату необхідно 4 - 8 сеансів, проводити які можна не частіше одного разу на місяць. Перед депіляцією ніг потрібно підготуватися: поголити їх. А ось між сеансами, в разі екстреної необхідності можна користуватися пристроєм місце або пінцетом, але від бритви варто відмовитися.

Відгуки та думки наших читачок

Відгуки про лазерної епіляції (депіляції) в мережі суперечливі, але в більшості своїй позитивні, адже описаний спосіб дуже полегшує життя сучасним дівчатам.

«Уже кілька років поспіль видаляю волосся на ногах лазером в салоні. Результатами задоволена, зараз волосся практично не ростуть, виростає кілька, але вони дуже світлі і тонкі. Ходжу в салон для профілактики, раз в 3 - 4 місяці, зараз процедура проходить дуже швидко. Роблю завжди у одного майстра. Планую зробити область бікіні, на неї відмінні відгуки в інтернеті ».

Марія Синіцина, Сургут.

«Сьогодні вперше відвідала косметолога з метою видалення волосся в інтимній зоні. Подружки в університеті давали дуже позитивні відгуки про один салоні близько вузу. Я довго думала і сумнівалася, чи потрібно мені це. Але вирішальним став той факт, що в цьому салоні використовують метод кул-епіляції. Це коли болю зовсім не відчуваєш. Я просто в захваті! Уже після першого сеансу волосся стало значно менше. Загалом, я не пошкодувала витрачених грошей, а тим, хто ще сумнівається, рекомендую вивчити відгуки про салон, і обов`язково спробувати такий спосіб! ».

Аріна Петрушова, Новосибірськ.

«Дуже хотіла спробувати лазерну епіляцію, щоб не думати про постійне гоління влітку. Сусідка у мене часто в салон ходить, от її відгуків послухала і теж загорілася бажанням. Відвідувала косметолога в минулому році, видаляла волосся на пахвах, сподобалося дуже, зараз виростає іноді кілька волосків, але з ними я швидко справляюся, вони тонкі і непомітні. Однак минулого разу вона попередила, що засмага протипоказана після проведення сеансу, тепер думаю зайнятися своїми ніжками після повернення з моря ».

Леся, Самара.

«Повністю згодна з усіма хвалебними відгуками щодо лазерного видалення волосся. Роблю його не перший рік, і дуже задоволена результатом. Волосся у мене самі по собі темні, і вже після першого сеансу їхні стало дуже мало. Мені вистачило трьох сеансів на область пахв і шість на ноги. Зараз ходжу іноді, щоб підтримувати ідеальний стан своєї шкіри. Дізналася про QOOL-епіляції, тепер задумалася про обробку зони бікіні ».

Елла Караваєва, Чебоксари.

«За відгуками депіляція лазером є мало не дивом. Просто не розумію, звідки стільки шанувальників у цього методу. Ну, або, може, просто мені так не пощастило. Вирішила почати знайомство з області ніг. Сказати, що було дуже боляче - це нічого не сказати. До того ж через пару днів на ногах з`явилися невеликі опіки. Сестра каже мені, що це просто непрофесіоналізм майстрів, і радить спробувати ще раз в іншому салоні, але я побоююся ».

Ірина Ахметова, Москва.

«Почитала відгуки про лазерному видаленні волосся в інтернеті і зрозуміла, що все індивідуально. Вирушила в салон, де досвідчений косметолог проконсультувала мене, розповіла про всі плюси і мінуси, попередила про наслідки. Поки що робила тільки 2 рази, але мої ноги вже дуже гладкі. Косметолог говорить, що ще пара сеансів і настане ідеальна гладкість. З наслідків було тільки почервоніння, і то пройшло через півгодини. Тому моя порада всім: спочатку треба вибрати хорошу клініку і грамотного фахівця, а потім вже йти в салон ».

Інеса, Москва.

«Минулого місяця робила епіляцію глибокого бікіні лазером. Шкіра у мене смаглява, а в салоні нічого не сказали про можливі наслідки. Тепер у мене білі пігментні плями в інтимній зоні. Тепер перш ніж йти до косметологів я всім знайомим рекомендую вивчити різні відгуки, а також всі нюанси і наслідки ».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лазерна епіляція