WikiGinkaUA.ru

Естонські експерти змагаються покруче «британських вчених»

При цьому, експертів по самій Естонії немає навіть серед радників президента цієї прибалтійської країни.

09.11.2012

Вітаю всіх з виходом у другий етап Премії Рунета!! Так тримати!

12.10.2011
Ура, у нас вже більше 130 тисяч зареєстрованих користувачів і за весь час ми створили вже більше одного мільйона котоматрица!

3. «Рука» руку миє? Нічого собі мило ...

4. З цими вушними паличками вуха завжди будуть здаватися чистими

Мулан ходить за Абдуллою Шоле по п`ятах. Абдулла навіть не боїться спати в вольєрі поруч з великою кішкою.

Дивує той момент, що світ цілком спокійно дивиться на те, як кілька прислужників нафтових магнатів і кланів контролюють світову економіку зустрілися і вирішили вбити лідера країни, в якій бензин коштує в 10 разів дешевше, ніж в решті світу, в якій квартиру віддавали в безвідсотковий кредит виплатою в 25 доларів в місяць, в якій хліб коштує в 10 разів дешевше, ніж в Україні не дивлячись на те, що саме в пшениця закуповується саме в Україні і таких же демократичних країнах. Тиранія на обличчя.

Якось раз, озирнувшись випадково,
Захотів одну річ я дізнатися:
Чи цікаво їй моє ім`я
І чи є бажання знати?

фрагмент картинкиІгор Ивкин, 1:39:01
Старо ... lt;посиланняgt; відкрити ... 

фрагмент картинкиІгор Ивкин, 1:38:29
Сидорова якось похмуро на блондинку в першому ряду смотрітоткрить ... 

настрій: Літній безтурботне =)

Загалом, президент РФ пропав на 10 днів, тому як планує влаштувати Карибська криза через 10 років, тому що боїться американських надзвукових крилатих ракет, які є тільки в прототипах і які навіть не МБР. Не питайте мене як все це вміщується в одній голові, я не експерт, я не знаю.

14.06.2008
Додані нові смайлики! Емоцій стало ще більше Як то не по собі стає.

26.05.2008
Ми запустили новий сервіс: Особисті повідомлення. Відтепер кожен зареєстрований користувач котоматрица може відправляти повідомлення один одному.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Естонські експерти змагаються покруче «британських вчених»