WikiGinkaUA.ru

Відновлення після кесаревого розтину. Кесарів розтин

зміст:

Відео: Як схуднути після пологів кесаревого розтину [частина 1]

Вітаємо, ви стали мамою! З якоїсь причини ви не змогли народити самостійно, і ваш малюк з`явився на світ завдяки операції кесаревого розтину. Рекомендації, які ви отримаєте від лікарів при виписці з пологового будинку, багато в чому будуть збігатися з тими, які отримають жінки, які народили через природні родові шляхи. Але будуть і деякі відмінності - про них ви дізнаєтеся з цієї статті.

Відновлення після кесаревого розтину

Початковий стан здоров`я жінок вибір оптимального способу і техніки виконання операції, якість шовного матеріалу і антибактеріальної терапії, а так само раціональне ведення післяопераційного періоду, профілактика і лікування ускладнень, пов`язаних з оперативним розродження, визначають сприятливі результат операції.

Поперечний розріз в нижньому сегменті матки проводиться паралельно круговим м`язовим волокнам, в тому місці, де майже немає кровоносних судин. Тому він найменше травмує анатомічні структури матки, а значить, в меншій мірі порушує перебіг процесів загоєння в операційній зоні. Використання сучасних синтетичних розсмоктуються ниток сприяє тривалому утримуванню країв рани на матці, що призводить до оптимального процесу загоєння і формування заможного рубця на матці, що надзвичайно важливо для наступних вагітностей та пологів.

Профілактика ускладнень після кесарева

В даний час з метою профілактики материнської захворюваності після кесаревого розтину застосовують сучасні високоефективні антибіотики широкого спектру дії, оскільки в розвитку інфекції велика роль мікробних асоціацій, вірусів, мікоплазм, хламідій та ін. Під час операції кесаревого розтину профілактичне введення антибіотиків проводять після перетину пуповини, щоб зменшити їх негативний вплив на дитину. В післяопераційному періоді перевага віддається коротким курсам антибіотикотерапії, щоб зменшити надходження препаратів до дитини через молоко матері-за сприятливого перебігу кесаревого розтину після операції антибіотики не вводять зовсім.

Більшість операцій виконують на тлі змін в серці, клапанах, легких і інших органах, обумовлених тривалим патологічним кровообігом. Тому пацієнтів з оперувати серце навіть після цілком адекватної корекції пороку не слід вважати абсолютно здоровими. Крім наслідків пороку залишають «сліди» сама операція, штучний кровообіг, післяопераційні ускладнення.

Цікавим є маловивчений питання про стан психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливо після корекції вад зі штучним кровообігом. Відомі факти зниження пам`яті, успішності в школі, астенізація, підвищеної дратівливості. Спрямовані дослідження Н. М. Амосова, Я. А. Бендета і С. М. Морозова не підтвердили їх зв`язку з перенесеною операцією. Автори вважають, що затримка інтелектуального розвитку, неуспішність в школі (в 31,2% випадків віддалених спостережень) пов`язані з тяжкістю вад, а в післяопераційний період обумовлені дефектами виховання, підвищеної опікою і невибагливістю батьків.

Операція з видалення матки проводиться лапароскопічним шляхом, вагінальним або абдомінальним. Вибір процедури залежить від форми і стадії розвитку захворювання, загального стану пацієнтки. Зрозуміло, після того, як матка видалена, жінка вже не зможе мати дітей. Тому дана процедура дуже рідко проводиться серед родили жінок. Винятком є випадок раку матки.

Найбільш важко період реабілітації проходить після видалення матки порожнинної операцією. Жінка залишається на тиждень в стаціонарі і лише на шостий чи сьомий день з рубця знімають скоби. Абдомінальні або порожнинна гістеректомія проводиться в разі великої фібріоми, при підозрі раку яєчників і при раку матки. Вона дозволяє найбільш конкретно оцінити стан статевих органів пацієнтки, але затягує і ускладнює період відновлення після операції.

Біль припинилося тільки на один день (операція). Нейрохірург мене відразу попередив, що біль повернеться, буде зменшуватися, але до року біль буде. Якось так.

До операції не було оніміння в лівій нозі (в ступні), після операції з`явилося. Оніміння з зовнішньої сторони лівої ступні, плюс пальці (мізинець, безіменний, і трохи середній) майже не відчувала: якщо не бачила, то не могла розібрати, який палець чіпають. Час від часу з`являлися болі в нозі (ступні), як ніби струмом б`є, або болюча вібрація як відбійним молотком.

02.10.2012, алена
здраствуйте! Моїй мамі сьогодні зробили операцию позаматкова. Начебто все нормально. Я заходила в піл розмовляла. Тут зайшов лікар і запитав боїтеся ви смерті ?! Чого він так запитав? Чи є небезпека?


Гидроцеле - ускладнення після операції варикоцеле.Вплив загальної анестезії, кровотеча і інфекції є стандартними хірургічними ризиками.

Відео: Відновлення після пологів / кесаревого розтину У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ - TheLiubchyk

Відповідне післяопераційне лікування антибіотиками і ретельний гемостаз можуть пом`якшити ускладнення після операції варикоцеле.

питання: У мене така проблема, після обрізання пройшло 4 дні, і ось на 2-й день після обрізання з`явився дивний набряк, він як кільце на пальці, знаходиться він прямо над швами, чіпати не боляче, але сам він болить в певних місцях ...

Михайло К.

відповідь: Приводу для якихось побоювань, найімовірніше, немає (хоча я все-таки не оглядав місце хвороби). У нормі набряк проходить самостійно протягом приблизно 7-10 днів після операції. Повне загоєння - 1 місяць ... відкрити

питання: Скільки коштує операція по обрізанню крайньої плоті у чоловіків? (Хоча б приблизно, ціна від і до), розмитий відповідь мені не потрібен.

Віталій К.

відповідь: Ну а мені не потрібен віртуальний питання, щоб потім не виглядати знахарем, лікуючим на відстані, не оглянувши пацієнта. Всі питання про необхідність і можливість виконання будь-яких операцій вирішує ТІЛЬКИ лікар ... відкрити

У жовтні цього року зробили кесарів розтин. Це у мене другі пологи, перші теж закінчилися кесарів (лицьове передлежання). А ось із другими ніяк не могли визначитися. За всіма показниками повинна була сама, чекала термін, поклали в пологовий будинок заздалегідь, для спостереження. Три дня чекала огляду лікаря, він мене, чомусь, уникав. Коли, все-таки, оглянув, сказав, що кесареве. На мої питання "чому?", Ніхто не відповів. Всі УЗД були хороші, за останнім дитина лежала головкою вниз. Коли після операції я прийшла в себе, у мене був шок. Мене порізали, як свиню. Перше кесарів - шов 6 см, а дитина 3650 г-друге - шов 10 см, а дитина 3150 г. На питання знову ніхто не відповів! При виписці знімали шви, смикнули так, що витягли нитки з шматочками шкіри, пов`язка була в крові. А в ув`язненні написали "лицьове передлежання" хоча такого і близько не було. І ще: на другу добу до мене ніхто з медсестер і лікарів не заходив. Платна палата була. Дитину з самого народження залишили при мені. І всім начхати, що я кесаренная. Я з болем і сльозами сповзала з ліжка, зігнута майже навпіл, з дитиною на руках, який не плакав, а кричав, повзла в Карідоро, щоб покликати медсестру ... Це було жахливо !!! Тепер розумієш, що якщо немає зв`язків, навіть гроші не допоможуть.

Відео: Кесарів перетин - Школа Доктора Комаровського - Інтер

Привіт всім матусям! Сьогодні моїй доньці рік! Час летить!!! Мої пологи відбулися шляхом КС. Навряд чи у кого була така "цікава" вагітність як у мене. Мабуть, одна я видалася на всю Росію. А справа в тому, що під час вагітності (точніше 5ий місяць протікав тоді), потрапила я в аварію. Скажу точно, що вагітним протівопаказано їздити за кермом на далекі відстані. Відволіклася, купина, дощ, поворот, швидкість зашкалила і ... кювет, сосна, в результаті лікарня. Зламала хребет, та ще й зі зміщенням, травма печінки. Слава Богу, дитина в животику живий і здоровий (трохи у неї підвищене серцебиття було, мабуть, через мого хвилювання). Потім, безподвіжное лежання протягом 4ех місяців. Доньку вилежується, незважаючи на прохання лікарів і близьких про те, щоб позбулася дитя і зробила операцію по відновленню хребта. Весь час лежання не втрачається оптимізму і віри в себе і малятка. На дев`ятий місяці два тижні вчилася ходити і ... встала !!! Потім лікарня, кесарів. Зараз як заведена, за день від сили сяду на пів години! І донечка активна, видать, належалася за 4е місяця в у мене в животі))) А на протязі всього цього часу думала про щасливе майбутнє! Щасливе майбутнє - це здорові діти і мама на ногах і взагалі сім`я! Народжуйте, не впадайте у відчай в будь-яких ситуаціях! Головне вірити, що все буде добре! І дотримуйтесь покликом серця! До речі, зараз (через рік після народження) намагаємося зачати другу дитинку ...
Матусі !!! Бережіть себе і своїх діточок !!!

У мене кесарів було в жовтні цього року. Важко уявити більший кошмар. Справила враження не тільки сама операція, скільки "професіоналізм" лікарів, які її робили. До КС я була, в принципі, готова- всю вагітність малятко лежала поперек. Вагітність друга, перший раз народжувала в 2002 році сама, хоча було все те ж поперечне положення, але днів за 10 до пологів дочка повернулася правильно. Все пройшло чудово, сутички були майже безболісні, народила швидко, без поривів, без ускладнень, дитина 9-10 по Апгар. І ось тепер доля, мабуть, вирішила відігратися. У пологовий будинок мене поклали і 37 тижнів, сказали, що кесарів буде планове в 38-39 тижнів. Потім передумали і вирішили ждать- спочатку чекали, що перевернеться, потім вже чекали сутичок. Сказали, як тільки почнуться, відразу ж прокесарілі, а може, в сутичках і дитина повернеться. Головне, кажуть, щоб води не відійшли. Я їм пояснюю, що перший раз трохи нила поперек, я б і не подумала, що це перейми, але мені пообіцяли, що в цей раз я все відчую. Да уж, дійсно! Загалом, все почалося, як і в перший раз, з попереку. Кажу лікаря, щоб подивилася, а вона відмахується, подумаєш, поперек. Десь годині через 5 мене все-таки спромоглися подивитися, так зі смішком; "вона думає, в неї пологи починаються". А там відкриття вже 5, як тільки води не відійшли! І тут вони забігали. Слава Богу, робочий день ще не закінчився і всі, хто був потрібен, виявилися на місці (у нас в лікарні буває такий проміжок, коли одні пішли, а інші ще не прийшли. Теоретично лікарі повинні бути постійно, а ось практично ...) зробили епідуральну анестезію, і тут почалося-спочатку не могли дістати дитину, довелося робити додатковий розріз на матці, потім вони цю нещасну розкроєну матку ніяк не могли зшити. В результаті одна кинула інструменти, говорить інший: "Продовжуй сама, я не можу, у мене руки тремтять." А мені медсестра вуха руками затискає, каже, ти їх не слухай, у них робота така. Ну зашили, слава Богу, шов жахливий, місяць не гоївся. Коли я запитала, чому не зробили косметичний шов, сказали "ну ви ж не попросили". Я знаю, як треба було "просити", не встигла. Так що, дівчата, операція не страшно, страшно, що її можуть робити такі "лікарі". Перший раз в житті з такими зіткнулася, і дуже сподіваюся, що це рідкість.

Сексуальні стосунки можна відновити через 6-8 тижнів після операції, відвідавши гінеколога і порадившись про метод контрацепції.

Другі і треті пологи після кесарева

Поступове відновлення м`язової тканини в області рубця на матці відбувається протягом 1-2 років після операції. Близько 30% жінок після кесаревого розтину в подальшому планують мати ще дітей. Вважається, що більш сприятливим для настання вагітності і пологів є період через 2-3 роки після перенесеної операції кесаревого розтину. Теза «після кесаревого розтину пологи через природні родові шляхи неможливі» в даний час стає неактуальним. По ряду причин багато жінок роблять спробу вагінальних пологів після кесаревого розтину. У деяких установах відсоток природних пологів з рубцем на матці після кесаревого розтину становить 40-60%.  



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Відновлення після кесаревого розтину. Кесарів розтин