WikiGinkaUA.ru

Як знайти хорошого майстра стиліста і зробити красиву стрижку зачіску

Таємниця хорошою стрижки: як знайти свого майстра

Вийшло дуже коротко. Вийшли дуже довгі. Тут нерівно. Хіба я просила отстрігать тут?

Якщо одна з цих думок прийшла до вас в голову після відвідування салону, значить ви відчули те, перед чим стикається більшість жінок: спроба знайти хорошого майстра-стиліста і гідну стрижку.

Щоб такого більше не повторилося, ми вирішили проконсультуватися відразу з трьома стилістами і вислухати їхні поради.

1. Майте уявлення про зачіску

Якщо ви принесете стиліста фотографію стрижки, яку ви хочете (наприклад фотографія моделі в глянцевому журналі) і опишете точно, що вам потрібно, то це буде вже перший крок до успіху.
Але ваш тип волосся може відрізнятися від типу волосся моделі в журналі, тому якась зачіска вам не підійде.
Те ж саме стосується овалу обличчя.

досвідчений стиліст відразу це виявить і запропонує що-небудь інше, схоже на зачіску, яку ви хочете.

Якщо ви не впевнені, в який салон піти, то розпитайте подруг, родичів, співробітниць, куди ходять вони. Особливо поцікавтеся у тій, чиєю стрижкою ви найбільше захоплюєтеся.

Дізнайтеся про обслуговування в салоні, про досвід роботи стиліста, чи все їх влаштовує, як часто вони туди ходять.

3. Зберігайте спокій

Зараз практично в кожному салоні краси є попередня безкоштовна консультація. Після того, як ви намітили салон, потрібно перевірити, чи дійсно все так, як описує подруга, та й взагалі подивитися, чи сподобається вам там знаходиться, дружня атмосфера.

«Мені подобається спілкуватися з клієнтами, задавати їм різні питання, слухати їх, скільки вони готові витратити на стрижку, що вони хочуть, який образ їм потрібен. Особливо подобається міняти їх образ, і слухати яким новою людиною вони хочуть стати. І вже після цього у мене вимальовується їх новий образ. А новий образ - це нове життя .»- поділився з нами один з професійних стилістів.

Одна з стилістів рекомендує робити поступові кроки до кардинальної зміни іміджу .

Відео: Модні стрижки і відтінки волосся «Осінь-Зима 2016-2017» Міжнародному конгресі стилістів

«Це дуже важливий крок, і, якщо я бачу, що клієнтка чимось заклопотана, засмучена, і хоче зробити це з собою не обдумуючи, то я починаю її відмовляти, або пропоную робити це все поступово. Зазвичай після другого приходу до мене, вони передумують, так як то настрій, з яким вони приходили вже пройшло, і вони знову щасливі, депресія пішла, проблема пішла. Вони розуміють, що той вчинок був необдуманий і дякують мені. »

Якщо перебування в салоні не комфортне, то жодна стрижка або зачіска вам не сподобається. Ви повинні бути відкритою до спілкування, розслабленої, тоді ви точно зможете сказати стиліста, що ви хочете.

Ще на консультації упевніться, що ваш майстер - товариський і що ви зможете йому довірити своє волосся.

КІЛЬКА КОРИСНИХ ПОРАД

Відео: Красива стрижка. Стрижка жіноча. Стрижка на середні волосся 2016

Якщо у вашого стиліста рожеві з зеленим волосся - не лякайтеся, це не означає, що з вами він зробить те ж саме.
Не варто звертати увагу на його стиль. тому що якщо ви не хочете таку зачіску, то він вам її ніколи і не зробить.
Все залежить від того, як ви йому розкажіть про те, що ви хочете. Про це якраз і написано вище.

Майте в запасі час

Найкраще - вибрати для відвідування салону краси той день, який повністю вільний для вас. Не потрібно нікуди поспішати.

Отримайте повну консультацію

Після того, як вам зроблять стрижку, розпитав все, що можна, про те, як за нею доглядати в домашніх умовах: як укладати, який пінкою краще користуватися, яку гребінець використовувати.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як знайти хорошого майстра стиліста і зробити красиву стрижку зачіску