WikiGinkaUA.ru

Яка стрижка мені підійде: як підібрати вдалу стрижку.

Яка стрижка мені підійде: поради

До вибору зачіски треба підходити грунтовно, адже відрізати волосся можна завжди, а ось відростити їх заново за короткий термін складно. Побачивши в журналі новий стиль, не потрібно відразу хапатися за ножиці. Для початку краще задатися питанням: «Яка стрижка мені підійде?». Для кожного типу особи існують певні правила, яких потрібно дотримуватися. Тому, перш ніж вибрати нову зачіску необхідно зробити невелику перевірку.

яка зачіска мені підійде

Жінка схожа на алмаз, потрібно лише правильно огранувати і вона засяє як діамант.

ЯКА ПРИЧЕСКА мене підійде.

Актриси Меган Фокс, Джулія Робертс і Єва Мендес
stylebistro.com

Подивися на Меган Фокс, Джулію Робертс і Єву Мендес. Власницям овального обличчя підходять практично всі види стрижок.

Обличчя у формі серця

Актриси Дженніфер Лав Хьюітт, Різ Уізерспун і Скарлетт Йоханссон
stylebistro.com

Обличчя у формі серця легко визначити - воно широке в області чола і звужується до підборіддя. Зверни увагу на яскравих представниць цього типу - Дженніфер Лав Хьюітт, Різ Уізерспун і Скарлетт Йоханссон.

зачіски для круглого особи

зачіски для круглого особи

зачіски для круглого особи

зачіски для круглого особи

Квадратне обличчя. Квадратне обличчя характеризується широкою нижньою щелепою і широким чолом, причому їх ширина практично однакова.
Яка зачіска мені підходить
Що не підходить: небажані при даному типі особи довгі густі чубчика, які ще більше збільшують ширину обличчя і підкреслюють тяжкість скул, симетричні зачіски і зачесане назад волосся. Чи не підходять також прямі гладке волосся, прямий проділ.
При виборі одягу зверніть увагу на виріз і форму коміра: слід уникати чотирикутних вирізів і широких комірів.
При виборі прикрас уникайте довгих сережок і кліпсів, будь-яких прикрас чотирикутної форми.
Що підходить: оскільки квадратний тип липа виглядає трохи грубувато, найкраще підібрати асиметричну зачіску, яка приховувала б цей недолік. Отже, тут підійдуть трохи асиметричні чубчика, косий проділ, який повинен проходити не збоку голови, а трохи в стороні від вертикальної лінії, що ділить голову навпіл. Вуха в таких випадках зазвичай відкривають, а бічні і потиличні волосся начісують.
Добре виглядатимуть пишні, об`ємні, повітряні зачіски, хвилясте волосся.
При виборі одягу зверніть увагу на виріз і форму коміра: кращі круглі або напівкруглі вирізи, вирізи V-подібної форми, круглі коміри.
З прикрас підійдуть круглі і об`ємні сережки і кліпси, короткі ланцюжки, великі намиста.

Вибираємо зачіску по фігурі

Тип вашої фігури впливає не тільки на вибір одягу, але і на вибір зачіски. Ми звикли вважати, що найважливішими факторами при виборі зачіски є текстура волосся і тип особи. Так, це дійсно так, проте, зачіска повинна також гармоніювати з вашою фігурою.
Якщо ви струнка і висока, але не можете похвалитися широкими стегнами, великими грудьми і вузькою талією, то за допомогою зачіски вам потрібно згладити прямі лінії вашої фігури, додати вигин. Вам підійдуть зачіски середньої довжини, щоб волосся спадало легкими хвилями. Також добре буде виглядати довга чубчик, зачіска з яскраво вираженими шарами і геометричній філіровкою.
Уникайте занадто пишних зачісок (наприклад, дрібна хімія) і не відрощувати волосся до пояса. Це буде виглядати непропорційно по відношенню до вашої фігури. Занадто довгі і ідеально пряме волосся будуть підкреслювати худобу. Дуже короткі, що стирчать їжачком, волосся зроблять вас більш мужньою.

Я в упор не бачу, де ця кнопка Browse?

Під написом "Upload Your Picture" справа

Такий сервіс допомагає уникнути помилок. А головне, що перукаря полегшує завдання і сам виглядаєш адекватною людиною. Найчастіше зрозумілими словами не виходить пояснити яку стрижку хочеться!

Чудовий сервіс по вибору зачісок! Дуже великий вибір зачісок, по початку навіть не знала, що вибрати, тепер освоїлася)

Часто жінка сама не знає, що хоче і приходить до майстра зі словами "зробіть мені красиво". Але даний сервіс дозволяє безболісно для волосся і гаманця побачити себе в різних образах і підібрати собі саме те, що підійде особисто вам.

Сервіс дуже корисний. У мене дочка займається бальними танцями, і дружина роблячи зачіски дуже часто звертається до інтернету в пошук зачісок. А тут велика колекція в одному місці. Багато людей за неї скажуть "спасибі!"

Велике вам спасибі!!! Дуже хочу змінити свій стиль ... тепер мені буде набагато легше определіться..только ось фото потрібно правильно підібрати. А краще сфотографуватися спеціально. Ще раз дякую!!!

Шкода, що вибір одноманітний по коротких стрижок! Так все "рване" набридло ... Додайте, будь ласка, класику жанру. Успіхів вам і велике спасибі за цінний сервіс!

Ні як не можу знайти кнопку "Browse" і написи Upload Your Picture теж не бачу, допоможіть знайти її.

Довго шукала сервіс по зачісках та знайшла

Вибір стрижок супер! Я все своє свідоме життя ношу довге волосся, а виявляється мені і каре, і боб і навіть "під хлопчика" дуже до лиця, дуже сексуально і жіночно виглядає. Шкода, що я нерішуча така, а то б постриглася обов`язково ...

Яка стрижка мені підійде | Всі стрижки з фото

Яка стрижка мені підійде

Ви коли-небудь підходили до дзеркала з думкою, а «яка стрижка мені підійде»? Якщо так, вам цікаво буде дізнатися, що тип особи визначає, яка зачіска підійде вам, а яка ні. Існує шість типів особи: кругле, овальне, квадратне, ромбовидное, трикутне і має форму трапеції.

Яка стрижка мені подойдет5

Якщо ви любите короткі стрижки, то ваші риси обличчя допоможуть пом`якшити кучері і хвилясте волосся.

Косий або подовжений боб зможе підкреслити ваші вилиці, його, до речі, можна і підкрутити, створюючи романтичний і жіночний образ.

Якщо ви носите чубок, то краще її профілювати або зачесати набік.

Яка зачіска мені підходитьЯка зачіска мені підходить

Яка зачіска мені підходить

Яка зачіска мені підходитьЯка зачіска мені підходить

Варто відзначити, що тест "Підбір зачісок" годиться не тільки для дівчаток і жінок. З його допомогою можна підібрати зачіску чоловічу і жіночу. Просто дайте відповідь на запропоновані запитання, щоб підібрати зачіску за типом особи. І будете точно знати, відповідь на головне питання: "Яка зачіска мені піде?"



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Яка стрижка мені підійде: як підібрати вдалу стрижку.