WikiGinkaUA.ru

Каре на ніжці з подовженням спереду

Відео: Стрижка жіноча каре на середню довжину. Каре з подовженням. Зачіска каре. Боб 2016. Волосся

Перукар, майстер, стиліст. Всі поспіль дівчата, бажають бути прекрасними, і всі шукають ту саму людину, який надасть допомогу відшукати неповторний образ. Саме головне не потрапити в руки не фахівця.

Каре на ніжці з подовженням спереду

Героїня сьогоднішнього сюжету писала: «Порівняно не так давно звернулася в салон, в надії, що експерт виконає моє бажання. Але на жаль мої очікування не виправдалися. Волосся були зламані, зачіски не вийшло. Новий образ не поліпшив мою зовнішність, а скоріше навпаки.

Пройшовши через невдале перетворення, мені не хочеться крім того спостерігати в дзеркало. На роботі, весь день сиджу не відриваючись від монітора. Стан - жахливій депресії. »

Відео: Техніка стрижки "Каре з подовженням до обличчя"

Каре на ніжці з подовженням спереду

Олена чекає перетворення. Вона порівняно не так давно влаштувалася на нову роботу, і вельми бажає поміняти свою зовнішність.

Відео: Hair Set # 12 (нейтралізація мікстон, чоловіча стрижка, каре на ніжці - GB, RU)

Зараз над образом героїні буде працює провідний стиліст салону Ніни Данилової, Олександр Зацарінін. Чоловік постійно знає, як повинна виглядати жінка, щоб сподобається сильній статі. Щоб приводити до заздрості в інших дівчат. І такі перетворення - всього за пару годин. Так що Олена буде ріятно вражена.

Майстер впевнений в тому, що Олена не гармонійні виглядає. Її величезні прекрасні очі йдуть в розріз з кольором волосся і стрижкою. Така зачіска, жовтуватий блонд, Лікаря не потребують здорові спалені волосся - не прикрашають Олену. Хвостик теж не робить її цікавіше. Так що ж підійде Олені?

Відео: Стрижка каре на ніжці

Майстер прибрав зайву довжину, і приступив до фарбування. Колір волосся наблизимо до натурального. Недаремно саме їм нагородила природа Олену. Натурально-русявий колір зробить її очі ще яскравіше, але щоб зробити зачіску Олени цікавіше,
Особисто і стильною, Олександр робить цікаві відблиски у особи.

Каре на ніжці з подовженням спереду

Принципово важливо ніж фарбувати волосся блондинці з зламаними сухим волоссям. Салон «Аура Краси» в роботі застосовує лише інноваційно-надійні барвники Lisap Лісап. Для Олени більше підходить Lisap Douscolor, він містить Містить олії karite і жожоба, поліпептиди паростків пшениці, кераміди, ланолін. Волосся відновляться і стануть прекрасними, блискучими і еластичними. Буде легко розчісується.

Краса волосся, без здоров`я, що не вірогідна. Стрижка обрана класична - боб каре, вона не виходить з моди, а навпаки посилюється, стаючи все більш актуальною і все менше. Стрижка цікава і невибаглива в догляді, її легко укладати і з нею можливо щодня доглянуто і прекрасно виглядати.

Рекомендуємо Лена, та й всім дівчатам з яскравими бровами і віями, раз в тридцять днів посешать салон, і робити фарбування. Без добре окреслених брів, ви стаєте менш привабливими.

Фрагмент запису програми «Дівча на прокачку» від 26 листопада 2012 р



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Каре на ніжці з подовженням спереду