WikiGinkaUA.ru

Антивіковий догляд в 30 років - весна-літо 2016

Великий огляд Догляду коштів які я використовую зараз. Від зволожуючих засобів до сонцезахисних кремів з фотографіями і описом власного досвіду.

Для тих, хто вперше на сайті, зазначу, що мені 30, зморшки біля очей у мене з`явилися ще 5 років тому, через відсутність нормального догляду за шкірою. З огляду на той факт, що майже всі мої подруги, колеги і знайомі з такою проблемою не стикалися до того моменту, то я всерйоз задумалася про причини появи передчасних зморшок і про те, що такого я зробила не так, раз моя шкіра почала старіти, коли я ще не збиралася.

У моєму випадку, відповідь виявився досить таки тривіальним - відсутність догляду та захисту від сонця. Я забула сонцезахисними засобами навіть на відпочинку жодного разу при цьому, не замислюючись про можливі наслідки.

За останні 5 років, я перепробувала різні крему, сироватки, кислоти і лосьйони. Почала з дорогої косметики, так як була впевнена, що високу ціну ми платимо за якість, до більш доступною косметиці, але набагато більш ефективною. Дізналася багато про інгредієнти, і про те якою має бути косметика, яка виконує обіцянки. Багатьма з накопичених знань я поділилася на сайті:

Сьогодні хочу вам показати, чим я на даний момент користуюся, і як всі ці накопичені знання допомогли мені у виборі косметики. Покажу, як виглядає моя шкіра, і розповім про плюси і мінуси кожного з засобів.

Я зробила багато кадрів поки не отримала те що хотіла, оскільки ні зі спалахом, ні без, зморшки на фотографіях було дуже важко розгледіти, а я хочу їх показати, так як вони безумовно існують, але вони набагато менш глибокі і виразні ніж в 25- 26 років.

Напевно, можна, більш радикальними косметичними процедурами, їх прибрати взагалі, але я жодного разу не була в салоні краси. Поки що, домашній догляд мене цілком влаштовує і результат досить непоганий.


Список здається, досить великим і хоч мені завжди хочеться чогось нового, але я не використовую всі ці кошти кожен день - деякі 1-2 рази в тиждень, інші і зовсім раз в 2 тижні. Зазначу важливий момент, жодна з використовуваних мною коштів не містить ароматів. Навіть сонцезахисні креми спеціально вибирала без інгредієнтів які здатне дратувати шкіру якимось чином.

умивання

Непоганий щоденний скраб від Neutrogena. Підходить для нормальної і жирної шкіри. Сказати що після нього шкіра особливо чиста, на жаль, не можу. Після того як спробувала гидрофильное масло. всі інші миючі засоби здаються недостатньо хорошими. Цей скраб, до того, містить мікро гранули із пластику, які шкідливі для навколишнього середовища, так що у мене є ще одна причина більше не купувати його.

  • Гідрофільні масло One-Step BB cleanser від корейського бренду FaceIt

Я звичайно не перепробувала багато засобів, що очищають, але це для мене, поки що краще. Дуже подобається відчуття чистоти після його використання. Шкіра дійсно дуже чиста і при цьому не суха або стягнута, як часто буває. Як тільки закінчиться це масло, хочу обов`язково спробувати аналогічні засоби від інших виробників і особливо знамените очищає масло в формі бальзаму від іншої корейської марки Banila Co - Clean it Zero.

Нещодавно купила міцелярно воду від Garnier так як ціна здалася досить низькою і хоч я використовую її для видалення макіяжу (з чим справляється непогано), вона далека від міцелярно води Bioderma. Також, буду поки користуватися, але більше не купуватиму. Та й якщо у мене буде гидрофильное масло, то міцелярно вода і зовсім більше не знадобиться, так що, мабуть, відмовлюся від цього кошти взагалі.

відлущування

Цей лосьйон дуже швидко став одним з улюблених. Легкий коктейль з молочної, саліцилової і гліколевої кислоти з пантенолом і гіалуроновою кислотою, він відлущує, зволожує і вирівнює шкіру. Використовую майже кожен день після вмивання.

Щотижневий лосьйон, про який я писала в огляді продукції Paula`s choice. Це як легкий пілінг але без печіння і почервоніння. Використовую раз в 2 тижні.

Відео: Мої КРАЩІ кошти для догляду за шкірою креми і сироватки Тетяна Рева

Зволоження і денний крем

Купила недавно, так як цей лосьйон досить популярний в своїй ніші, коштує не так уже й дорого і я вже шукаю чим замінити лосьйон від Cerave. Шкіра після нього зволожена і ніжна, використовую його або відразу після вмивання, або після лосьйону з кислотами від Cosrx. Вбирається добре, але не подобається що відбувається це не відразу.

Одне з базовий засобів. Використовую давно і поки не знайшла нічого кращого. Просто гіалуронова кислота і кераміди, легка текстура і вбирається швидко. Використовую і вдень і ввечері після вмивання або лосьйону з кислотами.

Назвали це чомусь есенцією, але більше схоже на гель, такий освіжаючий і приємний. Використовую як засіб для шкіри навколо очей і вдень і ввечері. Містить слиз равлики і бджолину отруту, ніяких ароматів. Перша пляшка закінчилася - буду купувати ще.

  • Paula`s choice Resist daily wrinkle defense SPF30

Денний крем з відтінком від Paula`s choice. Денні крему від цієї марки зазвичай багаті антиоксидантами і цей не виняток. Відтінок вирівнює тон шкіри і матує. Моя шкіра комбінована, і місцями, через кілька годин, відчувається, що не вистачає зволоження. Щоб цього уникати, перед нанесенням цього крему, використовую лосьйон від Cerave.

Вечірній догляд за шкірою обличчя - відновлення

Дивовижний крем, зі складом мрії, але який так швидко закінчується і стоїть так дорого. Кращий антивікової крем який у мене коли-небудь був і, незважаючи на досить високу ціну (приблизно 50 євро за 30 мл) буду купувати ще. Влітку не використовую кожен день, але все ж, так як працюю я не на відкритому повітрі і є хороші сонцезахисні креми, не боюся появи пігментних плям.

Для мене дуже спірне продукт, так як до цього зустрічала тільки легкі, швидко всмоктуються сироватки. У цій же досить силіконова текстура і не дуже приємно відчувається на шкірі відразу після застосування і лягає як маска. При цьому, шкіра вранці виглядає дуже добре - свіжа, світла і начебто з ліфтінговим ефектом. Буду користуватися поки що є, але через текстури, більше не стану купувати.

Відео: Оновлений догляд за обличчям після 30 (Вітамін С, третиноин, пептиди, кислоти тощо)

Захист від ультрафіолету

Дуже довго шукала підходящі Санскрін. Це виявилося важче, ніж очікувала через те, що більшість з них містять аромати і парфюмірующіе інгредієнти. Зараз у мене є молочко від японського бренду Као і крем від Rohto Hada Labo.

Перше знайомство з японськими Санскрін. Пляшка дуже маленька, всього 30мл. Для жирної шкіри саме те, так як трохи сушить, але не залишає білих слідів, не скачується НЕ липкий. Абсолютно легкий і вбирається повністю. Використовую під тональної основою або як останній крок догляду в дні, коли не фарбуюся.

Тільки лише знайшла я свій улюблені сонцезахисний крем і його зняли в виробництва. Я майже почала панікувати але дізналася що Hadalabo почали випуск нового крему з практично однаковою формулою під назвою Hadalabo Gokujyun Perfect UV gel, так що я під надійним захистом. Цей крем крім захисту зволожує так як містить гіалуронову кислоту і, незважаючи на наявність невеликої кількості алкоголю, не сушить анітрохи.

Догляд за шкірою тіла

Цей лосьйон для мене як старий добрий друг. Не знаю, якщо відмовлюся коли-небудь від нього. Зволожує і доглядає за шкірою, ціна адекватна.

Купила крем з ретинолом для тіла в першу чергу для догляду за шкірою рук, шиї і декольте і не пошкодувала. На відміну від засобів для шкіри обличчя, тут ціна практично та ж, тільки крему набагато більше. Став одним з тих, з якими розлучатися не хочеться. Буду купувати ще.

  • Paula`s choice body resurfacing 10% AHA lotion

Крем з 10% гіалуронової кислоти для тіла. Знову ж таки, дуже вигідна покупка, так як крем дуже хороший і його досить багато. Буду купувати ще.

Відео: Догляд за шкірою обличчя після 30

Ось такий вийшов список. Довгий, скажуть багато, але у мене є окремий список з тими засобами, які хочу спробувати найближчим часом, так що огляди ще будуть.

Якщо є питання або хочете поділитися своїми знахідками, пишіть в коментарях, із задоволенням поспілкуюся з Вами.

Це цікаво:

  • Косметика Paula`s Choice - огляд, плюси і мінуси
  • Равликовий крем - що це таке, як і навіщо ...
  • Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою - як
  • Крем з пептидами - що це таке і як ...
  • Нічний крем для обличчя - як вибрати ...
  • Як позбавиться від мімічних зморшок навколо ...
  • Мицеллярная вода - що це таке, користь ...
  • Денний крем для обличчя - вчимося вибирати ...


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Антивіковий догляд в 30 років - весна-літо 2016