WikiGinkaUA.ru

Майже кращий з лосьйонів для тіла

Хочу поділитися з вами відгуком про одну чарівну засобі під назвою «Лосьйон для тіла». Його виробляє всім відома компанія Dove, думаю, про неї чули, і користувалися нею напевно все.

Я цей лосьйон купувала досить давно, напевно років зо три тому, але він у мене ще не витратився. Ось я і вирішила про нього не промовчати.

Мами Олена і Катя протестували кілька дитячих кремів загального користування від популярних виробників дитячої косметики. Нижче ми наводимо їх коментарі.

Наші тестери

Молочко для тіла «Ваніль і кориця» від Korres

Грецький бренд Korres порадував легким молочком для тіла, яке чудово вбирається, зволожує і, що найголовніше для нас сьогодні, дарує такий святковий аромат кориці і ванілі. Будеш пахнути як смачна Пироженко!

На відміну від крему або крему-масла, лосьйон для тіла, який часто ще називають молочком, є менш жирним засобом, емульсією типу "масло у воді" і має досить легку і текучу консистенцію. Таке зволожуючий засіб, покриваючи шкіру найтоншим шаром, освіжає і пом`якшує її, вирівнює колір і рельєф шкіри.

Легка текстура лосьйону не забиває пори шкіри, тому може застосовуватися на ділянках з великою кількістю сальних залоз (наприклад, спині). Такі характеристики будуть дуже до речі для ранкового догляду - не доведеться чекати, поки засіб вбереться, можна відразу надягати одяг. Регулярне використання лосьйону для тіла не тільки ефективно зволожує шкіру, але і робить її здоровою, свіжою, підтягнутою, дозволяє вирішити її індивідуальні проблеми - сухість, лущення, почервоніння.

На друге місце я б поставила зволожуючий молочко Biotherm - Anti-Drying Body Milk With Citrus Extracts.

Дуже схоже за текстурою на Caudalie, але є один маленький мінус: на відміну від Caudalie це молочко не зовсім впоралося з моїми ногами (шкіра на гомілки у мене суха і вибираю я собі кошти, виходячи з того, наскільки добре вони зволожують саме ноги). Що ще сказати ... Щодо помірна ціна, приємний запах.Кращий лосьйон крем для тіла
На третьому місці Clarins - Satin-Smooth Body Lotion. Як на мене, для літа буде важкуватий, а ось для зими саме те. Добре зволожує і живить, хоча досить довго вбирається (тому використовувала ввечері перед сном), зате результат хороший. Трохи дорожче, ніж попередні екземпляри.

Відео: Бальзам для тіла своїми руками Найпростіший спосіб

Кращий лосьйон крем для тіла

Креми для тіла.

На першому місці Shiseido Body Creator: використовуючи його, на п`ять кілограмів не схуднеш, целюлліт не зникне. Я взагалі не вірю в креми для цих цілей! Н цей продукт зробив шкіру більш пружною (використовувала для стегон і сідниць). Тепер купую рази чотири на рік (вистачає на місяць - півтора, щось на зразок профілактики).Кращий лосьйон крем для тіла
Улюблена масло для тіла - Clarins Huile Tonic. Тут без коментарів. Моє улюблене засіб.
Кращий лосьйон крем для тіла

Хочу ще спробувати Nuxe і Leonor Greyl (масло магнолії). Якщо хто пробував, поділіться, будь ласка, досвідом.

Alyx_Vance

У складі кошти є і презерванти. Цей клас компонентів захищає засіб, а потім і шкіру, на яку нанесено засіб, від шкідливої дії мікроорганізмів і окислювачів. А в ряді випадків сприяє активізації регенераційних процесів. До таких речовин слід віднести токоферол ацетат (основа вітаміну Е), феноксіетанол і парабени. Останні два типи компонентів мають неоднозначну репутацію. Якщо феноксіетанол може виступати алергеном, має передумови до мутагенної активності і навіть трохи токсичний (правда, в 100% концентрації), то парабени мають тривалу історію протистояння з громадською думкою доказів і контраргументів того, що вони здатні викликати рак. На жаль, ми можемо лише констатувати, що їх користь від їх ефективності в сучасному побудові рецептур переважує всі потенційні наслідки від їх застосування.

Важливо! У складі немає ароматизаторів. А значить, алергенний потенціал кошти значно знижений.

Думка зоряного редактора Ніно Такаішвілі: «Протягом декількох днів я користувалася лосьйоном для тіла Norwegian formula Deep Moisture. Це засіб представлено як підходяще для людей з дуже чутливою і сухою шкірою, однак таке інтенсивне зволоження не зашкодить і тим, у кого нормальна шкіра. Лосьйон легко наноситься, не дивлячись на досить густу консистенцію, не липне і добре всмоктується. Особисто мені здалося, що шкіра дійсно стала дуже м`якою і добре зволожена, проте один суттєвий недолік у засоби все-таки є - запах. Завжди приємно, щоб у лосьйону для тіла була цікава парфумерна віддушка, цей же крем має різкий, на мій погляд, запах. Зате через 10-15 хвилин після нанесення ніякого аромату на шкірі не залишається. Втім, напевно деякі дівчата вважають за це властивість гідністю ».

4. «Молочко-сорбет експрес», Garnier, 190 руб ./$ 5

Тест на зволоження шкіри: Оцінка 3. Це молочко показало досить скромні результати. Воно спочатку зволожує слабкіше своїх «колег». Однак з часом ефект непогано тримається - це показали наші виміри після 1 і 2 годин. Як виявилося, і після 6 годин, шкіра залишається зволоженою на тому ж рівні.

Тест pH: 7,44. Молочко нейтрально з невеликим відхиленням в лужне середовище. Це стандартний показник, який не викликає нарікань з боку експертів.

Відео: Лосьйон для тіла Dr.Bronner # 39; s FAIR TRADE Organic Patchouli Lime Lotion for Hands & Body

Крем збагачений чорної брудом Мертвого моря, що володіє цілющими властивостями, заспокійливим і зволожуючим екстрактом алое, маслом ши і маслом Hypophea, які впливають на глибокі шари шкіри. Після використання крему шкіра стає гладкою, м`якою і здоровою. Приблизна вартість - 350 грн.

Як працює? Відмінно живить і зволожує суху шкіру, завдяки маслу ши в складі. Консистенція середньої густини, швидко вбирається і має приємний запах. Лосьйон не жирний, тому не залишає блиску на тілі і жирних слідів на одязі.

Ціна: близько 37-39 грн.

Незважаючи на те, що ціну має лосьйон дуже пересічну і демократично-невисоку (25 грн, це в рублях буде приблизно 100), якість від цього аж ніяк не страждає. І я отримую рівно той результат, на яких розраховую, купуючи його.

Витрачається лосьйон надзвичайно економно, я вже на початку поста писала про це, що за три роки ще щось в бульбашці і залишилося. Його потрібно зовсім трошки, щоб розподілити повністю з усього тілу. Розтираю я його круговими рухами, дуже легко, до повного вбирання.

Товари, розглянуті в цій статті



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Майже кращий з лосьйонів для тіла