WikiGinkaUA.ru

Масло зародків пшениці: застосування, відгуки і ціна

Олія зародків пшениці

Його використовували ще багато років тому наші предки. Це зовсім не дивно, так як в ньому знаходиться величезна кількість корисних речовин, які потрібні нашому організму. Його використовують в різних областях, в тому числі і в медицині. Варто відзначити, що частіше за все дана речовина використовують саме для виготовлення косметичного засобу, такого як крем або маска.

Чим багате масло зародків пшениці?

Безліч корисних вітамінів міститься в даному маслі

Масло зародків пшениці так активно використовується в косметології саме завдяки своїм складом. У складі містяться:

  • Вітамін Е. Мало хто знає, що вітамін Е відповідає за омолодження нашої шкіри. Завдяки великій кількості цього вітаміну в складі наша шкіра після використання стає значно м`якше. Неглибокі зморшки повністю зникають.
  • Вітамін А. Цей вітамін допомагає нашій шкірі знайти знову здоровий колір, а також відповідає за еластичність.
  • Вітамін В. Завдяки наявності цього вітаміну ви можете бути впевнені, що ваша шкіра буде захищена від негативних впливів природи. В даному випадку мова йде про ультрафіолетових променях, морозах.
  • Жирні кислоти. Жирні кислоти дуже потрібні нашій шкірі, так як вони відповідають за регулювання сальних залоз, а значить, шкіра не буде сильно жирної, а також вони допомагають залишатися молодою і привабливою навіть після сорока.

Масло зародків пшениці і його застосування

Багато косметологи радять масло зародків пшениці

Якщо говорити про застосування, то варто відзначити, що масло із зародків пшениці має досить широкий спектр використання. Косметологи рекомендують застосовувати його тим, у кого сильно суха шкіра. Це пов`язано з тим, що це засіб здатний зволожити нашу шкіру, а також дати їй досить харчування. В даному випадку мова йде не тільки про сухому типі шкіри, але і тих випадках, коли шкіра пересихає внаслідок обветривания.

Якщо покладатися на відгуки, то варто сказати, що масло із зародків пшениці варто застосовувати жінкам бальзаківського віку. Склад діє на старіючу шкіру таким чином, що всі зморшки дуже швидко розгладжуються. Шкіра стає більш підтягнутою. Також масло здатне надати шкірі приємний колір і повернути пружність.

У цьому відео я розповім про користь олії з зародків п?

Масло зародків пшениці від зморшок і розтяжок!

У цьому відео я розповім про користь олії з зародків п?

Серед рослинних продуктів масло зародків пшениць

Відео: Масло зародків пшениці від зморшок і розтяжок!

Масло зародків пшениці, корисні властивості, застосування в лікуванні і косметології

Серед рослинних продуктів масло зародків пшениць

Масло зародків пшениці від зморшок

Не можна не сказати про те, що масло із зародків пшениці варто використовувати всім, у кого є проблеми з шкірним покривом. Воно здатне позбавити вас від таких проблем, як прищі, висип або вугри. Олія із зародків пшениці проникає глибоко в епідерміс і забирає все непотрібні токсини.

Відео: Масло зародків пшениці. Купити в фіто-аптеці "Російське коріння"

Багато косметологи радять використовувати даний засіб при деяких захворюваннях шкіри. Якщо у вас є така проблема, як екзема або дерматит, таке масло буде ідеальним ліками.

Як можна застосовувати масло із зародків пшениці?

Вашим губам і шкірі особи не будуть страшні ніякі морози

Говорячи докладніше про застосування масла із зародків пшениці, варто відзначити, що його можна використовувати не тільки для шкіри обличчя. Косметологи радять використовувати дане масло і для догляду за губами. У холодну пору року наші губи на вулиці часто обвітрюється. Але це диво-засіб здатний повністю відновити губи після обвітрювання за досить короткий термін.

Також використовувати масло із зародків пшениці можна для того, щоб доглядати за шкірою навколо очей, не дивлячись на те що вона дуже ніжна.

Мало хто знає, що пшеничне масляну вичавку варто наносити тільки на чисту шкіру. Якщо ви не очистите своє обличчя перед нанесенням, вся грязь проникне в глибокі шари дерми. Це може привести до того, що почнеться запальний процес.

Також засіб активно застосовують для того, щоб позбутися від розтяжок. Щоб отримати помітний результат, його потрібно щодня намазувати на ті місця, де присутні стрії.

Як потрібно використовувати із зародків пшениці масло?

Відео: Про олії зародків пшениці

Дане масло зазвичай використовують розведеним

Найкраще використовувати з пшеничних зародків масло в розведеному вигляді. Комбінувати його можна з багатьма іншими видами. Ефект від такої суміші буде набагато більше.

Якщо ж ви хочете використовувати цей засіб в нерозбавленому вигляді, то варто знати, що його можна застосовувати тільки для пошкоджених шкірних ділянок. Речовина потрібно наносити точково на лущення або ж на суху шкіру.

Купити масло із зародків пшениці можна в звичайній аптеці. При покупці зверніть увагу, в якому вигляді воно продається. Іноді можна зустріти речовина в капсулах, воно не підійде для використання в косметології.

Всього коментарів: 7

Олена Петрова 26.01.2015 00:07

Використовувала готовий крем на основі олії зародків пшениці - ефект приголомшливий, шкіра зволожується моментально і волога в ній присутній тривалий період. А ось в чистому вигляді масло для мене новинка, випробувала дію цього природного джерела краси тільки на руках, не змішувала ні з чим, досить жирно на початку, але потім шкіра і правда нагадує мені ту пору, коли я була дівчинкою, шкода ефект короткочасний і процедура нанесення масла вимагає щоденного повторення.

Коля 25.01.2015 6:17

Взагалі це масло відмінно допомагає шкірі, воно покращує вигляд шкіри і омолоджує її. Я використовував його навіть при масажі. Воно добре впливає на кровообіг і дає легкість допомагаючи клітинам шкіри дихати. Також використовував його для шкіри обличчя вранці. дає відмінний ефект і знімає сухість шкіри. Раджу використовувати його дівчатам для шкіри ніг і взагалі всього тіла. Це масло я використовував навіть при опіках і висипу, дає приголомшливий ефект і швидко відновлює шкіру. Найголовніше що воно абсолютно нешкідливо.

Олена 24.01.2015 23:35

Відео: Масло зародків пшениці - супер засіб для молодості і краси

У статті було помічено, що масло зародків пшениці можливо застосовувати проти акне. Справа вся в тому, що це масло є комедогенним, і тому його не можна на пряму наносити на жирну або вугровий шкіру, пишу як власник такої шкіри. Так, масло відмінно прибирає тимчасову сухість такої шкіри і зволожує, а добре зволоження, як відомо, бореться з вуграми.
Я його якщо застосовую, то тільки в масках з глиною. Половинка ложки масла на три ложки глини. І бажано додавати щіпку куркуми, щоб знизити комедогенних масла.

Анна 24.01.2015 23:04

Я використовують для догляду за жирною шкірою обличчя масло із зародків пшениці як маску. Маску роблю так: 1 чайну ложку масла із зародків пшениці смешівaю з 3 чайними ложкaмі масла з виноградних кісточок. Просочують серветку сумішшю, накладаю на обличчя і чекаю 20-30 хв. Після нього шкіра прям виблискує, ставати більш пружна і швидко знімає запалення. До речі моно просто додати трохи масла в крем.

Валентина 23.01.2015 23:58

Я люблю використовувати масла в косметології. І масло зародків пшениці у мене стоїть на першому місці. Воно ідеально підходить як кондиціонер для волосся (пару крапель додати до води і обполоснути волосся після миття), для активної боротьби з розтяжками (масло зародків пшениці + ефірне масло лаванди в рівних пропорціях), в чистому вигляді і як основа в різних масляних кремах для рук , обличчя і тіла (тут все обмежується тільки вашою фантазією).

Ольга 23.01.2015 23:11

Люблю всякі масла, краще використовувати справжні і натуральні речовини, а не суцільну хімію. Тому для шкіри обличчя і рук використовую тільки все натуральне, взагалі не визнаю фірмові креми, там по будь-якому є стабілізатори, консерванти. Масло пшениці люблю дуже, шкіра на обличчі свіжа після нього, не суха, навіть менше зморшок стало. І руки не тріскаються, навіть після робіт на місті і селі.

Аліса 07.01.2015 3:51

Мені сподобалося використовувати масло зародків пшениці для зміцнення волосся. Рецепт хоча і простий, але ефективний - до 1 ст. ложці олії зародків пшениці додаємо по пару крапель олії кедра і масла імбиру, отриману суміш втираємо прямо в корені волосся, залишаємо приблизно на півгодини і змиваємо. Якщо використовувати цю маску досить регулярно, волосся в буквальному сенсі слова будуть виглядати блискуче.) Ще з маслом зародків пшениці дуже корисно масаж шкіри рук робити - шкіра молодшає прямо на очах, а можна його і на шкіру повік наносити - для цього масло зародків пшениці бажано змішувати з рожевим маслом.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Масло зародків пшениці: застосування, відгуки і ціна