WikiGinkaUA.ru

Догляд за губами в домашніх умовах це просто

Відео: Догляд за волоссям в домашніх умовах. Особистий досвід. || Tatiana Romanova

Догляд за губами. Ефективні маски і масаж

На мій погляд, губи є однією з тих частин тіла, які повинні завжди бути в гарному стані. Жіночі губи завжди радували очі чоловіків, і не тільки. Але як стежити за ними, доглядати холодною зимою або жарким літом? І справді, мало хто знає відповіді на дані питання. Сьогодні спробую вам про це розповісти.

Догляд за губами в домашніх умовах можна виробляти як зі спеціальними косметологічними засобами, так і без, використовуючи тільки народні засоби. Я думаю, що варто познайомити вас з усіма засобами, включаючи народні та косметологічні, щоб було більш повне уявлення про те, як доглядати за губами в домашніх умовах. Якщо ваші губи лущаться, або тріскаються, тоді як можна швидше приступайте до ознайомлення!

Відео: Зимовий бальзам для губ в домашніх умовах. Догляд за губами взимку від Б`юті Ксю

Догляд за губами в домашніх умовах

Давайте розглянемо по пунктах всі складові догляду. Догляд за допомогою народних засобів, косметичних, а також масаж і прості поради, які допоміг зберегти ваші губки. Щоб було зрозуміліше я приготував для вас відео, де проводиться масаж губ, для наочності.

  • Маска для губ - медова. Приготувати її дуже просто, а також дуже просто модифікувати! Головні інгредієнт - мед, а поєднувати з ним можна дуже багато чого. Саме для губ рекомендується змішувати з медом різні масла (рослинне, оливкова, рицинова, шипшини, авокадо, ши) в рівних співвідношеннях. Наносити цю маску, як власне і інші варто масажними рухами по всій поверхні губ. Змити через 10-15 хвилин. Ну а хто зголоднів, той може і з`їсти J. До цієї маску можна також додавати пару крапель ефірних масел.
  • Ще один медовий рецепт. За допомогою зацукрованого меду масажуйте губи протягом 3-5 хвилини. Можна назвати це натуральним скрабом для губ, який також добре зволожує наші губи.
  • Маска зі сметани. Чайну ложку сметани змішайте з морквяним або гранатовим соком і нанесіть на необхідну область. Після 5-10 хвилин змийте.
  • По можливості кілька разів на день наносите вершкове масло. Чи не на довго, а після - змийте.
  • Садна і тріщини добре стягує маска з кашки яблука змішаної зі сметаною або рослинним маслом.

Маски я б рекомендував робити кожен день. Не думаю, що це сильно позначитися на вашій зайнятості, а ефект не змусить себе довго чекати!

Відео: Догляд за губами в домашніх умовах (кавун, масло). Догляд за губами Б`юті Ксю

Ось такі народні рецепти я б порекомендував. Звичайно, їх не багато, але вони дійсно зроблять ваші губи більш живими. Напевно їх так мало, тому що на ринку косметичної продукції зараз величезний вибір різних засобів по догляду за губами. Зараз поговоримо саме про них!

  • Заміною масок з домашніх інгредієнтів може послужити простий дитячий крем, який варто тримати протягом 5-10 хвилин. Смак у нього звичайно не такий приємний, як у меду, але що поробиш.

Відео: Догляд за губами - ЗРОБИ ГУБКИ пухкі і соковиті

  • Гігієнічна помада / бальзам. Наносити їх можна не тільки під косметику, що дуже допомагає вашим губам в зимовий період. Нанесіть їх в трохи більше обсязі, ніж зазвичай, коли знаходитесь вдома. Якби губи вміли говорити, вони б сказали за таке «спасибі».
  • Правильні губні помади. Багато губні помади несуть в собі не тільки декоративну функцію, але також живильне. Якщо ви зустрінете в їх складі вітаміни А, Е, F, С, а також різні масла, тоді цю помаду варто брати.
  • Поради по догляду за губами + живильний масаж.

    • Не облизувати губи. Так ви не маєте їх вологою, а тільки сушіть ... Особливо перебуваючи на вулиці.
    • Не прикушує через чур сильно. Багато моїх знайомих люблять так робити, але це не правильно. Це може привести до запальних процесів.
    • Важливо! Для масажу губ за допомогою щітки не використовуйте жорстку щетину. Або вона буде м`якою, або шукайте інші варіанти, які прийнятні для масажу.

    Відео з масажем для губ:

    Тепер, коли ви дізналися чим можна користуватися коли робите догляд за губами в домашніх умовах. дізналися рецепти масок для губ, а також навчилися робити масаж, за стан губ можна не турбується.

    Сподіваюся ці поради вам знадобляться! До скорого.



    Увага, тільки СЬОГОДНІ!
    Схожі
    » » Догляд за губами в домашніх умовах це просто