WikiGinkaUA.ru

Яка зачіска мені підійде: поради стилістів по вибору

Яка зачіска мені підійде: поради провідних стилістів

Абсолютно всім жінкам хочеться виглядати красиво і стильно, і щоб цього досягти представницям прекрасної статі доводиться невпинно стежити за модою, слідувати всім її новим віянням, піклуватися про красу своєї шкіри і нігтів, освоювати всі тонкощі макіяжу і, зрозуміло, зачіски - важливого елемента стильного і модного образу. І на цьому етапі, як правило, виникають труднощі, адже те, що підійде і буде чудово виглядати на одних, на інших буде виглядати неакуратно або химерно. Тому до вибору зачіски потрібно поставитися максимально відповідально. Слід враховувати більшість нюансів своєї зовнішності, таких, як форма обличчя, його індивідуальні риси, колір волосся тощо. Грамотно підібравши собі зачіску, ви зможете приховати всі недоліки свого обличчя, наблизивши його, таким чином, до ідеалу. Притому це не так складно, як здається.

З чого почати?

По-перше, потрібно визначитися з довжиною волосся. Якщо ви хочете виглядати жіночно і романтично, то довге волосся для вас відмінно підійдуть, короткі ж волосся підходять не всім. Якщо довге волосся вам до смаку, то вам необхідно вибрати чубок і форму зачіски. Пишна чубчик підійде, якщо у вас худе і довгасте обличчя. Однак чубчик не підійде круглого обличчя. У разі, якщо у вас гострий і довгий ніс, необхідно уникати локонів з боків особи, а віддати перевагу кокетливою кучерявою чубчик. Дрібні кучері на рівні скул і брів підійдуть, якщо у вас короткий ніс.

форма особи

Існують такі форми особи: овальна, грушоподібна, кругла, квадратна, прямокутна, ромбовидна, трикутна.

Власницям овальної форми обличчя пощастило - їм йдуть практично всі зачіски. У разі, якщо у вас кругле обличчя, то вибирайте асиметричні стрижки, хвилясті укладання, що відкривають вуха, і косі проділи. Для власниць форми особи «трикутник», вибирайте зачіску так, щоб вона була не нижче рівня мочок вух або скул.
При формі особи «прямокутник» вибирайте зачіски, що закривають щоки, а також чубчика, які доходять до рівня брів, помітно вкорочують довгасте обличчя.

Тип волосся

Якщо у вас виникає питання: "Яка зачіска мені підійде?", То ви не повинні забувати і про тип свого волосся. Це також вкрай важливо у виборі зачіски. Якщо у вас неслухняні і розсипчасті волосся, то в такому випадку вам підійдуть стрижки середньої довжини, якщо у вас тонка шевелюра, то вам більше підійдуть об`ємні зачіски, наприклад, драбинка. Ну а якщо у вас пухнасті волосся, значить, для вас підійдуть практично будь-які зачіски.
Різні, здавалося б, дрібні деталі, такі, як індивідуальні риси обличчя, розташування очей і так далі теж грають не останню роль при виборі підходящої зачіски.

Форма посадки очей

Так, якщо у вас широко посаджені очі, то довга асиметрична чубчик - ідеальний варіант для вас, при близько посаджених очах найкраще вибирати зачіски без чубчика.

форма шиї

При непропорційно довгій шиї вибирайте зачіски, що прикривають шию. При, навпаки, короткій шиї, слід підібрати зачіску так, щоб та відкривала шию.

форма вух



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Яка зачіска мені підійде: поради стилістів по вибору