WikiGinkaUA.ru

Зачіска на випускний. Яку зачіску зробити на випускний вечір

70% способу нам дає наша зачіска. Якщо з головою все в порядку (в сенсі - з зачіскою) - все інше додасться. Випускний вечір дає тобі шанс показати всім, що за шкільні роки ти навчилася не тільки математики та географії, а й набила руку в області стилю і краси. Роблячи зачіску на випускний, йди останнім тенденціям в моді зачісок, але не забувай враховувати власну індивідуальність.

Тіні для очей: блакитні відтінки, сіро-зелені, сірі, сіро-блакитні, сіро-блакитні, бузкові, димчасто-сині.

Найкраще робити природний макіяж.

Помади: рожеві відтінки (в тому числі і яскрава фуксія і відтінок курній троянди), бежево-бузкова.

Ольга Ашихмина:

Підкажіть будь ласка з якими квітами одягу можна поєднувати світло коричневі туфлі (точніше темно-бежеві з коричневою окантовкою)? Туфлі майже зливаються з тоном колготок, чи можна їх носити з сіркою спідницею або тільки з коричневими відтінками?

Катерина Денисова:

Добрий день, Ольга,

До світло-коричневим туфлям можна підібрати одяг блакитного, жовтого, зеленого, синього, м`ятного, золотистого, оранжевого, бузкового, світло-рожевого, блакитного кольорів.

Айдар:

Купив темно-сині мокасини зі шкірозамінника. Питання - чи можна їх наприклад поєднувати з бежевими чінос і темно-зеленою толстовкою з капюшоном (в прохолодну погоду)? З шортами-карго? Обов`язково без шкарпеток?

Катерина Денисова:

Мокасини не рекомендується носити з зовсім спортивним одягом (в вашому випадку - толстовкою), для прохолодної погоди краще вибрати вітровку, піджак або джинсову куртку, бежеві чінос - дуже хороший вибір, шорти карго - також пріемлімо.Ещё відмінні варіанти для мокасин - джинси, легкі лляні штани, укорочені брюки.

Без шкарпеток - обов`язково. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, то можна одягнути укорочені шкарпетки, які не видно в мокасинах.

Aнна Альошина:

Привіт, Катерина. Підкажіть, чи буде поєднуватися короткий джинсовий жилет з даними сукнею?

Відповіді стиліста на ваші питання. випуск 22

Якщо так, то який колір жилетки краще підбирати: темний або більш світлий джинс? Найбільш вдала взуття в даному випадку балетки? Заздалегідь дякую Відповіді стиліста на ваші питання. випуск 22

Катерина Денисова:

Добрий день, Анна.

Звичайно ж, ти можеш просто піти в салон краси і підібрати собі звичайну зачіску, щоб на волосся завдали флакон лаку і почепили купу шпильок. Ніхто нічого і не скаже, тому що ти будеш прекрасної. Але чи варто це робити?

Яку зачіску вибрати на випускний вечір

Яку зачіску зробити на випускнийНе відмовте собі в задоволенні виконати каре з подовженням на своє обличчя. Володарка такої стрижки може не задаватися питанням, яку зачіску зробити на випускний. Вам буде потрібно всього лише освіжити колір. Потім просто укладіть волосся за допомогою фена і спеціального мусу, витягніть праскою і прикрасьте красивими шпильками. Тепер ви королева вечора!

Вибираючи зачіску для випускного вечора, слід тверезо оцінювати якість свого волосся - їх густоту і жорсткість. Наступне на що необхідно звернути увагу - відповідність зачіски задуманому образу. Третій важливий фактор, що впливає на вибір - це довжина вашого волосся. Розглянемо тепер більш детально основні модні варіанти вечірніх зачісок, які найбільше підходять для волосся різної довжини.

Кожна випускниця хоче бути в цей вечір найкрасивішою і чарівною, щоб ловити захоплені погляди однокласників і вчителів.

Відео: Зачіски на випускний 2017: 3 способи, як легко укласти волосся!

Тому до вибору зачіски на випускний вечір потрібно поставитися серйозно. Вона повинна не тільки гармоніювати з сукнею, а й підкреслювати юність і витонченість дівчини.

Сьогодні в моді жіночні і кокетливі зачіски, а значить можна вибрати варіант з довгим розпущеним струмливими локонами, які виглядають дуже романтично і ніжно.

Як зробити зачіску на випускний будинку

Кінський хвіст

«Кінський» хвіст - зачіска на всі часи. Ідеально підходить для довгого волосся. Для початку зроби на волоссі обсяг, потім відокрем одну невелику пасмо. З решти волосся зроби хвіст на маківці, оберни його пасмом і закрепи невидимками під хвостом. Така зачіска проста у виконанні, виглядає сексуально, і «зірки» червоних килимових доріжок її активно використовують.

2. Яка підійде мені стрижка (довгі і короткі волосся,) і колір волосся, зараз як раз на стадії вибору кольору волосся і хочу не робити мелірування як завжди, а пофарбуватися в блонд, і питання з чубчиком варто відрізати чи ні?

3. Яка форма мого обличчя.

4. Також не можу визначитися з макіяжем.

5. Який колір помади мені підібрати, поки користуюся тільки блиском для губ нетральним Відповіді стиліста на ваші питання. випуск 22

Відео: 2 Прості Зачіски На Випускний

Дякуємо.

З повагою, Анна Фоміна

Катерина Денисова:

Добрий день, Анна,

Відео: Зачіска на випускний. Як зробити зачіску своїми руками. How to make prom hairstyle

Щоб я відповіла на ваші питання, надішліть мені своє фото, розкажіть який ваш натуральний колір волосся. Для визначення типу особи мені потрібно фото без макіяжу і без чубчика.

Ваш цветотип - літо, тобто Вам підходить холодна колірна гамма. За фотографіями складно сказати, яка у вас форма обличчя, але можу припустити, що овальна.

З приводу зачіски - без чубчика Вам набагато краще (як на останній фотографії DSCN0194.JPG). З коротким волоссям Вам добре, можна також спробувати зачіски і середньої довжини. При виборі світлого відтінку будьте уважні - Вам потрібна саме холодна колірна гамма (напр. Попелястий відтінок).

Вам підійде помада курна троянда, будь-які холодні рожеві відтінки (в т.ч. і яскрава фуксія), а також червона, натуральна бежева, колір тіней - сірі, бежеві, бузкові, сіро-блакитні (всі вони повинні бути неяскравими, приглушеними).

Діля:

У мене скоро випускний, і я не знаю яку мені зробити зачіску і макіяж, можете порадити яка зачіска мені буде йти більше?

Відповіді стиліста на ваші питання. випуск 22

Катерина Денисова:

Спробуйте відростити трохи чубок і укласти її набік, волосся у Вас в`ється і чубчик через це швидко втрачає вигляд після укладання. Перед випускним я б Вам порадила злегка тонувати волосся, щоб Ваш природний колір став більш насиченим і глибоким. Також Вам потрібно пом`якшити зачіску і найкраще зробити універсальний каскад, не чіпаючи основну довжину. Макіяж робіть натуральний, природний - він завжди виглядає виграшно, надає свіжість особі, найкраще це зробити у професійного візажиста.

Anastaysi:

Яку зачіску вибрати на випускний вечір

Хочете поділитися з друзями? -)



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Зачіска на випускний. Яку зачіску зробити на випускний вечір