WikiGinkaUA.ru

Американські співачки блондинки

Юлія Костюшкина. біографія

  • Юлія Костюшкина (дівоче прізвище - Клокова ) З`явилася в Москві в сім`ї спортсменів: її мама - чемпіонка СРСР з художньої гімнастики, тато - футболіст. Займатися художньою гімнастикою, фігурним катанням Юлія стала з чотирьох років. Пізніше додалася акробатика. Змагань і виступів Юлія присвятила 10 років.

Американські співачки блондинки

Юлія Клокова тричі ставала чемпіонкою Росії, а в 1997 році стала безвідносною чемпіонкою світу.

  • Юлія Клокова закінчила Російського державну академію фізичної культури за фахом теорія і методика спортивної гімнастики З 1999 року, після закінчення спортивної кар`єри, почала танцювати в естрадних колективах: працювала з Юлією Началова. Наталею Гулькіна. групою Чай разом . Працювала фітнес-тренером в клубі Dr. Loder. З 2008 року Юлія знімається в рекламних роликах компанії Nestle. Грається в спектаклі Єгора Дружиніна скрізь життя . Займалася вокалом і пробувала себе в якості співачки.
  • У 2008 році Юлія знялася в кліпі Олексія Чумакова. В екранізації романтичною пісні Дівчинка, жінка, дама вона виконала роль таємничої блондинки. Олексій Чумаков каже, що він в далекому минулому дружить з Юлею і Стасом, виходячи з цього запросив Юлію в свій кліп.
  • 19 січня 2013 року подружжя Костюшкін можливо було помітити в передачі Весільний переполох на Першому каналі, в якій розповіли історію свого кохання.
  • C 2013 року Юлія Костюшкина веде програму Я худну на каналі НТВ. У ній Юлія показує учасникам програми, як зробити фігуру спортивної і стрункою, надихає і підтримує тих людей, якісь зважилися боротися із зайвою вагою.
  • Американські співачки блондинки

    • Особисте життя Юлії Костюшкін / Yulia Kostushkina

    • Чоловік Юлії - Стас Костюшкін. впізнаваний виконавець, в минулому - учасник дуету Чай разом , для нього це третій шлюб. Юлія прийшла на кастинг в балет групи, і Стас закохався миттєво.

    Стас: Я гнав від себе емоції. Але приходив на роботу, бачив Юлю - і починалося незвичайне задуха. Мені не вистачало повітря, серце шалено калатало і займало всю грудну клітку. У 33 роки я відчував себе 16-річним хлопчиком. Такий удар тестостерону стався по мізках, що я нічого не мав можливості з собою зробити.

    Американські співачки блондинки

  • Але він був одружений, у другому шлюбі ріс син Мартін, і Костюшкін пробував взяти емоції під контроль, він крім того планував вигнати з роботи Юлію з групи. Але любов здавалася сильніше. На весіллі молодих знаходилася велика кількість іменитих гостей, співав Микола Басков. відпускав жарти Олександр Олешко. Весілля проходило в двох містах. Спершу в Петербурзі - рідному місті Стаса, а після цього наречені прямо з РАГСу поїхали в аеропорт і полетіли в Москву. У столиці їх очікував банкет і десятки гостей. У більшості випадків наречена на весіллі найпрекрасніша, але журналісти розкритикували Юлю в пух і прах: її букет назвали капустою, а сукню та зачіску - жахливими. Юля погодилася, що бажала б виглядати інакше.
  • Перший рік спільного життя був складним: до пари була прикута загальна увага, Юлію звинувачували в тому, що вона вкрала чоловіка з сім`ї.
  • Юлія Костюшкина: Стас мене дуже любить, я його також. Ми весь час говоримо про це один одному. Дійсно, це не означає, що в наших відносинах все безхмарно. Життя зі Стасом - американські гірки.

    Американські співачки блондинки

    Через два роки спільного життя, 1 листопада 2006 року, у пари з`явився син Богдан, а Юлія через три місяці після закінчення народження дитини повернулася до роботи.

    У родині Костюшкін панують мир і спокій. Всі конфлікти з родичами, якісь вважали їх роман несерйозним, ззаду. Більше ніяких сварок і з колишньою дружиною. Ольга знову вийшла заміж, народила дочку. Вона не заважає спілкуванню Стаса з сином Мартіном. Костюшкін погодиться, що в перший раз за довгі роки його не тягне на пригоди. Після закінчення роботи він незмінно поспішає додому, по причині того, що там краще.

    Американські співачки блондинки

    У березні 2015 року 35-річну ведучу шоу Я худну!Юлію Костюшкін невідкладно доставили в одну зі столичних клінік, де її прооперували. Пара днів Юля не зверталася до медиків, списуючи легке нездужання на просте весняне ГРВІ, але її стан погіршився: запалилися лімфовузли.



    Увага, тільки СЬОГОДНІ!
    Схожі
    » » Американські співачки блондинки