WikiGinkaUA.ru

Зняти шви в домашніх умовах

Відео: Зняття швів після стерилізації кішки в домашніх умовах

Почитавши авторів відповідей вище, все дуже цікаво написано. Але я не буду писати як і чим будинку обробляти шов після закінчення операції. Просто скажу, що виписка з поліклініки після закінчення операції повинна бути відповідно вірною, іншими словами, шов повинен бути сухою, не мокнущим і само собою зрозуміло оглянутий хірургом при виписці і в обов`язковому порядку лікар повинен сказати як себе берегти, як обробляти в разі якщо що не так. Але в разі якщо щось не так, потрібно йти назад до хірурга для огляду, не займатися саме лікуванням. Одне можу сказати, при виписці з лікарні в більшості випадків є шви якісь повинні зняти через сім днів приблизно. У той час, коли у мене був шов після закінчення операції і зовсім зняли нитки. Я ні чим не обробляв, більше давав шву дихати - бути відкритим що б гоїлися. Затикати шов в більшості випадків потрібно спочатку після закінчення операції, потім він повинен бути більше відкритий. Лише додам, кілька разів мазав - зеленкою, це при тому що шов не був запаленим. Так що тут радою з інтернету краще не користуватися а краще слухати хорошого доктора і робити його приписи. І берегти себе не надриватися в разі якщо шов на животі. І в разі якщо є якісь конкретно то сумніви здоровий шов або ні, краще сходити на прийом до лікаря. Це моє висновок, то що було у мене я не бажаю що б це звучало як рада. Будьте здорові, не хворійте!

творець обрав дану відповідь найкращим

в обране посилання віддячити

і додам. будь-який мокнучий шов після закінчення операції сигнал про те що щось не так. або допущена недбалість і є вже запалення. і як при будь-якому запаленні без антибіотиків не обійтися більше року тому

У разі якщо лікар вам не сказав як і чим обробляти шов після закінчення операції, то, купите в аптеці перекис водню, настоянку календули, стерильний бинт і пластир. Зробіть з бинта пара серветок, склавши відрізані шматочки бинта махрою всередину (можливо придбати готові серветки). Обробіть спершу шов перекисом, зніміть серветкою піну, що утворюється. Намочіть серветку настоянкою календули (або наберіть пара крапель в піпетку) і обробіть шов. Прикладіть бинтову серветку на рану, зверху ще смугу бинта і приклейте дбайливо в 2-4 місцях пластиром. Зеленкою також добре, але через колір можливо втратити запальний процес - важко виявити почервоніння.

в обране посилання віддячити

Я обробляла шов після закінчення операції простий зеленкою. Природно, за рекомендацією лікуючого лікаря-хірурга. Вона підсушує шов, дезінфікує. І ніякої шкоди від неї немає.

Про інші способи не чула.

Та й шви швидко гояться, в разі якщо немає ніяких ускладнень після закінчення операції.

Робила це так: відрізала невеликий шматочок бинта, брала його пінцетом, занурювала в бутилек з зеленкою і дбайливо прикладала до шву. У разі якщо шов сухою, нічого з нього не тече, то зеленку до рани необхідно прикладати рідше.

в обране посилання віддячити

Відео: Як зняти шви?

Зняти шви в домашніх умовах

Мені обробляла шви медсестра зі швидкої допомоги з величезним стажем. Спершу перекісь.Позже зеленка. Пізніше стерильна серветка, по краях прикріплена вузькими смугами пластиру. Це був сухий шов. Другий шов мало замокання. Але вона заявила, що це не страшно, в разі якщо немає почервоніння. Від триденного сторінки алое з холодильника відрізала шматочок, розділяла його надвоє і внутрішнім шаром прикладала до шву. Зверху серветка і зафіксувати пластиром. Три дня обробку швів робили два рази на добу вранці і ввечері. А пізніше один раз. За чемь днів все зажило. У мене нитки були видалені при виписці. Повідала свій варіант, але у всіх так як особисто. У разі якщо намічається запалення - то потрібно до хірурга йти, про це постійно попереджають при виписці.

Відео: Зняття швов.flv

в обране посилання віддячити



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Зняти шви в домашніх умовах