WikiGinkaUA.ru

Шпильки з тасьми і фетру

Опубліковано січня 13th, 2013. Коментарі: 11

Мабуть майбутні новорічні свята осяяли мене натхненням, тому що по-іншому займатися рукоділлям у мене не виходить.

Я пошила пальчиковий театр з фетру з декораціями для дочки, зробила шпильки з тасьми, іграшку для розвитку дрібної моторики. пошила зимовий одяг для ляльок і оптимізувала домашню картинну галерею. Про все це я збираюся вам розповісти в майбутніх статтях.

І почну цикл рукодільних статей з майстер-класу зі створення шпильки з тасьми.

Шпилька з тасьми і фетру для дівчаток. Майстер клас

Ми будемо робити з вами ось такі заколочки з тасьми. Поки я їх шила - експериментувала, і тому вони вийшли різні. Спочатку я розповім в цілому про техніку виготовлення шпильок, а потім покажу деякі особливості. І ви самі виберете, яка заколочка вам сподобається більше.

Для виготовлення шпильки з тасьми нам знадобиться:

  • фетр або фліс;
  • гудзик / намистина;
  • хвиляста тасьма;
  • нитки в тон тасьми;
  • шпилька або гумка.

З фетру вирізаємо два кола. Діаметр кола дорівнює діаметру вашої майбутньої шпильки. У мене 5.5 см.

Беремо тасьму і нашиваємо її на коло з фетру по спіралі, починаючи з краю. На фотографіях добре видно процес.

Відео: 🌺🌻🌼 Заколки - квіти з фетру і тасьми Робимо своїми руками

Безліч стібків роблять коло основу більш щільною, тому фетр легко можна замінити флисом. У мене був саме фетр, але м`який.

Коли ви дійшли до середини кола, обріжте тасьму, підігніть її кінчик і пришити в центр красиву гудзик.

Лицьова сторона шпильки готова.

Тепер беремо гумку і друге коло з фетру. Робимо в ньому два надрізи, вставляємо резиночку і зав`язуємо її на вузлик. Дуже зручно використовувати звичайну капелюшну гумку.

Відео: Шпильки зі стрічок в формі хмаринки і льодяника

Залишилося тільки склеїти два кола і шпилька готова. Клеїти зручно за допомогою клею «Момент-кристал» (прозорий).

Замість гумки можна використовувати металеву шпильку або невидимку. Також робіть два надрізи, вставляйте її всередину, щоб стирчала тільки серединна смуга.

А тепер кілька секретів!

Секрети виготовлення шпильки з тасьми

Нашивати тасьму на фетр можна по-різному.

1. Нашиваємо як є без складок. В цьому випадку шпилька виходить плоскою. Тасьми йде мало і шиється шпилька дуже-дуже швидко.

2. Формуємо складки

Складки теж можна формувати по-різному. На фото відмінності добре видно, але спробую ще описати словами.

Відео: Квіти своїми руками з фетру Kulikova Anastasia

У рожевій шпильці складки опуклі, тобто опукла частина тасьма знаходиться зверху.

В шпильці молочного кольору складки як би вкладені всередину. Шпилька виходить більш об`ємною і нагадує хризантему.

Цей спосіб мені сподобався найбільше. Шпилька виглядає елегантно і об`ємно і схожа на квітку.

А який варіант шпильки вам подобається більше?

Робота бере участь в «креативності січні» у Лізи Ар`є

Поділіться статтею з друзями!

Відео: Канзаши шпильки майстер клас. Тюльпани з тканини



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шпильки з тасьми і фетру