WikiGinkaUA.ru

Шпильки своїми руками

Відео: Заколка канзаші Майстер клас шпильки своїми руками DIY handmade Clip flower ribbon

Аксесуарів для волосся ніколи не буває багато - це Вам підтвердить будь-яка модниця. Адже в залежності від шпильок і гумок для волосся будь-яка, навіть найпростіша, зачіска може виглядати оригінально і незвично. А якщо ці шпильки своїми руками зроблені, тут вже і зовсім шикарний зовнішній вигляд забезпечений.

Три майстер класу з виготовлення прикрас для волосся від талановитих майстринь покажуть Вам як зробити аксесуари для волосся з використанням пір`я. Ці шпильки підійдуть не тільки для повсякденного носіння. але і для урочистих заходів таких як весілля.

Шпильки для волосся своїми руками

Перший майстер клас від майстрині Місіс Sand Dollar в ньому вона покаже як перетворити банальний гребінь для волосся в ошатне прикраса.

Для того щоб зробити шпильки своїми руками Вам знадобиться:

  • гребінь для волосся,
  • гнучка, тонка, міцна дріт (відмінний варіант - дріт для підв`язки рослин)
  • намистини і бісер,
  • пір`я,
  • клейовий пістолет.

Крок 1. Візьміть дріт, сформуйте петлю і закріпіть її кінець на гребені так як показано на фото.

Відео: Заколки з атласної стрічки / ХЕНД МЕЙД РУКОДЕЛИЯ СВОЇМИ РУКАМИ

Крок 2.Нанізивайте на дріт світлі намистини різних відтінків упереміш з бісером.Плотно обертайте дріт з намистинами навколо гребеня так, щоб всі намистини і бісер виявилися на лицьовій стороні гребеня. З виворітного боку повинна залишитися дріт без декоративних елементів.

Крок 3. Шляхом обертання намистинами декорують весь гребінь. Залийте всю виворітну сторону гарячим клеєм домагаючись того, щоб вона стала гладкою і з неї ніде не виставлялася дріт.

Майстриня приготувала це прикраса для весілля тому вважала за потрібне додатково декорувати його білим пір`ям. По-моєму вийшло дуже симпатично. Джерело: http: //weddingbee.com/2010/07/18/hair-comb-tutorial/#axzz2VmkcFeVU

Шпильки і гумки своїми руками

Другий фото урок був підготовлений умільці Сара Lanan. Вона зробила ось таке витончене прикраса для волосся буквально з підручних засобів.

Для виготовлення Вам знадобиться:
  • красива гудзик,
  • п`ять пишних пір`я птахів,
  • шматочок фетру або тонкого повсті,
  • затиск для волосся «невидимка»,
  • клейовий пістолет.

Крок 1. Візьміть пір`я птахів підрівняйте їх відрізавши надлишки. Підберіть підходящу гудзик на ніжці і вставте в неї пір`я.

Крок 2. Виріжте з фетру коло відповідного діаметру і за допомогою клейового пістолета зафіксуйте його на пір`ї вставлених в ніжку гудзики. Дивіться фотографію.

Ось така повітряна заколочка вийшла. По - моєму дуже мило такий «квіточку» буде виглядати на дівчинці, особливо якщо він буде виполненв більш яскравих тонах.
Джерело: http: //momtastic.com/diy/161012-diy-feather-button-bobby-pin

Шпильки своїми руками майстер клас

Ну і останній майстер клас на сьогодні - в відео форматі, його підготувала дизайнер Олена Лушнікова.

З нього Ви дізнаєтесь як зробити стильна прикраса для волосся - зажим з пір`я. Який макіяж доречний при носінні аксесуарів з пір`я. Що ще можна прикрасити цими яскравими елементами декору і багато іншого.

Ось, такі різні шпильки своїми руками Ви тепер зможете зробити.

Творіть з натхненням, прикрашайте себе з задоволенням!

Сподобався майстер клас?Поділіться з друзями!

Якщо Ви хочете залишити коментар або у Вас виникли питання, скористайтеся нашою групою в контакті або пишіть на пошту. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений javascript для перегляду.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Шпильки своїми руками