WikiGinkaUA.ru

Карсил інструкція із застосування

карсил

при вагітності - можна, можливо. при лактації - можна, можливо. дітям - можна (старше 12 років).

карсил - препарат рослинного походження, який вживається при захворюваннях печінки. Основний компонент препарату - силімарин, який представляє собою суміш силикристина, силидианина і силібіну - вони є флавоноїди, тобто природними фенольними сполуками.

Карсил попереджає руйнування клітинних мембран печінки і нормалізує обмін речовин, стимулює синтез білків, а також фосфоліпідів (особливих складних ліпідів, що містять в собі залишок фосфорної кислоти), необхідних для відновлення клітин печінки. Завдяки його властивостям, Карсил перешкоджає проникненню в клітини токсинів. Дітям препарат можна приймати з 12 років.

Карсил інструкція із застосування

Форми випуску та склад

карсил таблетки. вкриті оболонкою із зовнішнім шаром коричневого кольору і внутрішнім шаром білого кольору, двоопуклої форми-на зламі - від коричнево-жовтого до світло-коричневого кольору. 1 драже містить
сухий екстракт плодів розторопші плямистої (еквівалент силімарину) 35 мг.

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, повідон (колідон 25), целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк, глюкози моногідрат, сорбітол, натрію гідрокарбонат.

Склад оболонки: целлацефат, діетилфталат, сахароза, акації камедь, желатин, тальк, титану діоксид, макрогол (ПЕГ 6000), барвник Broun Opalux (сахароза, оксид заліза червоний, оксид заліза чорний, метил-і пропілпарагідроксибензоат, вода очищена), гліцерин.

Пачки картонні, блістери / упаковки осередкові контурні (8), 80 драже.

фармакологічна група

Фармакологічна дія

Карсил показання до застосування

Токсичні пошкодження печінки (алкоголізм, інтоксикація галогеновані вуглеводнями, сполуками важких металів, лікарські ураження печінки). Хронічний гепатит, цироз печінки (у складі комплексної терапії). Корекція ліпідного обміну.

  • гепатит
  • Цироз печінки
  • гіперліпідемія
  • гіперхіломікронемія
  • Психічні розлади
  • фіброз печінки
  • Гіпергліцерідемія
  • гіперхолестеринемія

Фармакодинаміка

Силібінін взаємодіє з вільними радикалами в печінці та переводить їх у менш токсичні сполуки, перериваючи процес перекисного окислення ліпідов- перешкоджає подальшому руйнуванню клітинних структур. У пошкоджених гепатоцитах стимулює синтез структурних та функціональних білків і фосфоліпідів (за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А), стабілізує клітинні мембрани, запобігає втраті компонентів клітини (трансаміназ), прискорює регенерацію клітин печінки. Гальмує проникнення в клітину деяких гепатотоксичних речовин (отрути гриба блідої поганки). Клінічно дія проявляється покращанням загального стану хворих із захворюваннями печінки, зменшенням суб`єктивних скарг, поліпшенням лабораторних показників (зниженням активності трансаміназ, гамма-глутамілтрансферази, лужної фосфатази, рівня білірубіну). Препарат малотоксичний. Виявляє антитоксичну дію.

Відео: ВСЕ ПРО ТАБЛЕТКАХ (КАРСИЛ ФОРТЕ) [Загоєння ран, судинні порушення головного мозку]

Фармакокінетика

Абсорбція - низька, метаболізується в печінці шляхом кон`югації, Т1 / 2 - 6 ч. Екскреція - переважно з жовчю у формі глюкуронідів і сульфатів. Має місце ентеро-печінкова циркуляція. Препарат не кумулює в організмі. Після багаторазового прийому всередину по 140 мг 3 рази / добу досягається стабільний рівень виділення з жовчю.

режим дозування

Дорослим і дітям старше 12 років для лікування важких уражень печінки препарат призначають в добовій дозі 420 мг - по 4 драже 3 рази / добу.

Для лікування більш легких випадків і в якості підтримуючої терапії призначають по 1-2 драже 3 рази / добу.

Для профілактики призначають по 2-3 драже / добу.

Курс лікування становить не менше 3 місяців.

Драже слід приймати всередину, до їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Побічна дія

Застосування Карсил може викликати нудоту, діарею, висип, алопеція, диспепсію, свербіж шкіри, загострення вестибулярних порушень (якщо вони є). Відгукуються про препарат в основному добре, якщо побічні ефекти і виникають, вони мають тимчасовий характер, проходять після припинення терапії.

Вагітність і лактація

Оскільки відсутні достатні дані про безпеку та ефективність застосування препарату в період вагітності та годування груддю, його слід застосовувати тільки під контролем лікаря за умови, що очікувана користь від лікування для матері перевищує потенційний ризик для плода / дитини.

Відео: Сніданок Карсил

Протипоказання

особливі вказівки

При застосуванні препарату можливі прояви естрогеноподібним дії силімарину. Тому пацієнтам з гормональними порушеннями (ендометріоз, міома матки, карцинома молочної залози, яєчників, матки, передміхурової залози) препарат призначають з обережністю.

У препараті Карсил як допоміжний засіб міститься пшеничний крохмаль, що може становити ризик для пацієнтів з целіакію (глютеновою ентеропатією).

Також в якості допоміжного компонента в препараті міститься гліцерин, який у високих дозах може викликати головний біль або надавати подразнюючу дію на слизову оболонку шлунка.

лікарська взаємодія

При спільному застосуванні силімарину з пероральними контрацептивними препаратами і ліками, які використовуються при гормональної замісної терапії, можливе зменшення ефектів останніх.

Силімарин пригнічує систему цитохрому Р450 і може посилювати ефекти таких ліків як діазепам, алпразолам, кетоконазол, ловастатин, вінбластин.

Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

аналоги Карсил

Легалон, Легалон 140, Легалон 70, Гепарсил, Легалон-35, Лепротек, Натуркарсевт, Сілегон, Силібін, Силімарин, Силімарин Седікі швидкорозчинний, Флавобіон, Хегрімарін.

карсил відгуки

Найкраще Силімарин (Silymarin) в капсулах це теж саме тільки краще засвоюється, доза більше в одній капсулі 300мг а не 35мг як тут і дешевше.

Чоловік каже від нього пропадає сексуальний потяг і злегка пропадає потенція. Є у кого то схожі симптоми? Перестав пити карсил, все налагодилося.

Вчора почав приймати Карсил. Проблеми з жовчним міхуром. Він не скорочується, як мені пояснили, і відповідно шлунок погано перетравлює їжу. Мучився близько 2 місяців. Не було часу, поки не обстежувався і не сказали точний діагноз. Ліки працює на ура, сам активно займаюся спортом, схуд.

Були проблеми з печінкою. Лікар призначила пропити Карсил 3 місяці. Зараз, після курсу лікування Карсилом ®, не турбує важкість у правому підребер`ї і загальне самопочуття стало набагато краще. До це пробував лікуватися Галстену і енерлівом, все в порожню. Карсил і дешевше і ефективніше вийшов.

Я частенько приймаю карсил для профілактики і чищення печінки. За ШКТ теж дає результати.

Я карсил п`ю періодично 10 років, після того як перенесла гепатит. І вага він не підвищує, це заявляю вам з усією серйозністю! Їсти менше треба і побільше пити води.

Після курсів анаболічних стероїдів беру карсил на ПКТ. І майже всі хлопці на тренуванні теж воліють карсил. Корисна штука. Бережіть печінку.

Перший раз я дізналася про Карсилом ® ще в минулому році, коли після святкового застілля, у мене різко виникли болі в печінці. Співробітниця мені дала таблетку карсила і я вже через деякий час відчула себе відмінно.

Приймаю карсил 2 місяці, не видужала, займаюся спортом щодня, нормальне здорове харчування. Карсил мені допоміг.

Задумайтесь ті, хто п`є багато. Для профілактики це дійсно нормальний і хороший препарат. Сам його періодично приймаю. Але якщо з твоєї печінкою проблеми і тим більше ти це відчуваєш, то варіант тільки один - до лікаря!

Відмінний препарат, п`ю другий місяць і вже схудла на 5 кілограмів, здивована що інші дівчата поправляються від нього, мабуть різний обмін речовин і захворювання, але у мене правда не гепатит, а кіста в печінці виявлена, випадково на узі органів черевної порожнини виявили.

Я приймаю протитуберкульозні препарати і карсил в даному випадку необхідний мені, як повітря. Дуже хороший засіб! Особливо при отруєннях їжею або таблетками! Обожнюю цей препарат.

Карсил найкращий препарат для лікування печінки! Його практично не підробляють через низьку вартості. Препарат повністю рослинного походження, відмінно очищає і відновлює печінку.

Я не шанувальник ліків в принципі, але Карсил, мені дійсно дуже допомагає. Один з небагатьох медикаментів, яким я довіряю.

Була страшна алергія, тижнів зо два, вже хотів пропити пламоферез, тому що він точно допомагає, але мама порадила карсил, типу його бабуся п`є років 50 як вітаміни, я теж вирішив спробувати, реально через 2-3 дня все пройшло, той самий випадок коли дешево не означає сердито.

Карсил ніколи не зникає з моєї аптечки. Сам розумію, що жирна і смажена їжа шкідливі для печінки і не тільки для неї. Але не можу втриматися, мені все пісне і варене не смачно, а поїсти я люблю. А якщо до цього всього еше і алкоголь додати - то взагалі гаси світло! Тому карсил просто паличка виручалочка. Він і печінку заспокоює.

Я хворіла на жовтяницю в легкій формі але печінку почала непокоїти через 13 років після хвороби, приймати препарат доводиться рідко, але от коли заболить печінка карсил допомагає буквально через 15 хвилин після його пріема.теперь думаю почати курс лікування.

Після перенесеного вірусного гепатиту, приймаю карсил вже дуже давно. На перший погляд ніби нічого особливого не відбувається, навіть якщо печінку захворіла, то Карсил допомагає не відразу, але допомагає точно. Хоча дієту при цьому потрібно дотримуватися строго, вранці сирок і так далі. До нього брав Лів-52, теж начебто допомагав. П`ю Карсил більше 10 років, пробував Ессенціале форте, Гептралу, Гепамерц - але якось все не те. Карсил мені він реально допомагає, 2 таблетки, 3 рази на день, після їди.

Карсил був першим препаратом, який мені призначили для печінки. Брала його кілька разів як допоміжний під час профілактики виразкової хвороби. За моїми свідченнями гастроентеролог вважав, що карсил підходить. Ще він мотивував невисокою ціною. Але я не помітила, що карсил допомагає або його дію дуже повільне. Біль в області печінки у мене не проходила.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Карсил інструкція із застосування