WikiGinkaUA.ru

М`ята - протипоказання до застосування

М`ята - протипоказання до застосування

Як багато всього хорошого сказано про лікарські рослини. Про їх цілющі властивості складені мільйони книг. Численні джерела давніх часів містять описи тих чи інших рецептів народної медицини. Ми впевнені, що про лікарські рослини не перестануть говорити ніколи, так як їх цілюща сила буде жити вічно. Щоб лікарські трави приносили користь, кожен з нас повинен пам`ятати про те, що використовувати їх потрібно раціонально. Будь-яка травичка також як і фармацевтичний засіб є як свої показання, так і свої протипоказання до застосування. Про те, які саме протипоказання до застосування притаманні м`яті . медколлегія tiensmed.ru (tiensmed.ru) розповість Вам прямо зараз.

Для початку кілька слів про сам рослині.
Що являє собою м`ята, і якими цілющими властивостями вона наділена?
М`ята - багаторічна лікарська рослина сімейства ясноткові, яке знайшло своє широке застосування як в фармакології та косметології. так і в фітотерапії. а також ароматерапії. Даному рослині властиво досить велика кількість корисних властивостей. М`ята наділена спазмолітичну та антисептичну властивостями. Їй також притаманне досить сильне знеболювальне дію.

Відео: Олена Малишева. М`ята - корисні властивості і протипоказання

М`яту використовують для лікування таких захворювань як: бронхіти. жовтяниця. стенокардія. невралгія. синусит. отит. Якщо Вас замучила зубний біль або головний біль. Ви також можете скористатися допомогою м`яти. Не обійтися без допомоги даного лікарської рослини і в боротьбі з надмірним газоутворенням, больовими відчуттями в області шлунка і кишечника, камінням в жовчному міхурі. Всім цим, а також багатьом іншим лікувальним діям, м`ята зобов`язана компонентам, які входять до її складу. Це і дубильні речовини, і каротин, і ефірні масла. і вітаміни. З м`яти роблять чай, відвари, настої і використовують їх для щоденного використання. М`яту можна віднести до категорії нешкідливих лікарських рослин, але тільки в тому випадку, якщо її будуть використовувати тільки ті люди, у яких немає ніяких протипоказань до її застосування.

Отже, які ж протипоказання до застосування м`яти?
Перш за все, варто відзначити, що даний лікарський рослина не можна використовувати людям, у яких була відмічена підвищена чутливість до її компонентів. Також м`ята протипоказана і при індивідуальній непереносимості. М`ята категорично протипоказана і людям зі зниженим артеріальним тиском. тобто з артеріальною гіпотензією. В принципі, Ви можете скористатися її допомогою, однак пам`ятайте про те, що курс лікування в даному випадку повинен бути мінімальним.

Відео: МЯТА І НЕРВИ | м`ята заспокоює або збуджує, м`ятний чай протипоказання

Дуже важливо відзначити ще й те, що м`ята, знижуючи тонус венозних судин, абсолютно спокійно може викликати загострення якогось іншого наявного захворювання. Наприклад, дуже часто під її впливом загострюється варикозне розширення вен. Саме тому якщо Ви страждаєте на дане захворювання, тоді від застосування м`яти найкраще відмовитися. Якщо Ви досить часто стаєте «заручником» печії. тоді м`яту Вам найкраще не вживати. Пояснюється це тим, що м`ята також може викликати дане неприємне відчуття.

М`яту не слід давати і дітям, які не досягли трирічного віку. Відмовитися від її застосування потрібно і чоловікам, так як цього рослині властиво знижувати чоловіче лібідо. Якщо Вас мучить сонливість, тоді м`ята Вам також протипоказана. Ще одним досить серйозним протипоказанням до використання м`яти є безпліддя. Запам`ятайте, якщо у Вас вже є проблеми з зачаттям, ні в якому разі не приймайте м`яту, так як ця рослина тільки посилить загальний стан справ.

Якщо ж у Вас немає ніяких протипоказань до застосування м`яти, тоді використовуйте її на здоров`я. До речі, м`ята входить до складу і деяких БАД (біологічно активних добавок), так що Ви можете попити і їх.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Поділіться з друзями

A я рятуюся чаєм з м`ятою від припливів пов`язаних з клімаксом! Вообщем для мене м`ята це панацея!

Рита 18 січня, 2012 6:38

У мене чомусь якщо п`ю чай з м`яти болить в лівому боці під ребрами з чим це може бути пов`язано?

Святогор 26 жовтня, 2011 10:42

Максим пише: "Навіть ментолові сигарети чоловікам курити небажано!"

Жорстоко. А звичайні сигарети чоловікам, напевно, сам бог велів? Якщо вже порівнювати лібідо і потенцію чоловіка, який сидить по 10 годин на день за комп`ютером і викурює кожні пару годин по сигареті з лібідо чоловіки, щодня рано вранці бігає по парку і потім п`є чай з м`ятою, то. мені продовжувати? По-моєму, нормальним людям і так ясно, що здоровий спосіб життя в цілому набагато важливіше судоржно вишукування малозначних дрібниць на кшталт: "М`ята шкідливо діє на потенцію чоловіків". Може бути, якщо ви будете пити по 2-3 літри м`ятного чаю в день, то так воно і буде. Тільки нерозумно, живучи в містах, що задихаються від канцерогенних автомобільних вихлопів, говорити про шкоду лікарських трав огулом для всіх мужиків.

Денис 23 липня, 2011 10:02

я навпаки читав що м`ята і завар з м`яти підвищує потенцію, особисто на собі перевірив))

Максим 06 квітня, 2011 5:50

шановний Ілля! Завжди вважалося, що перебір в м`яті (причому, в будь-якому вигляді) негативно діє на чоловіче здоров`я. Навіть ментолові сигарети чоловікам курити небажано! Ніхто не говорить, що м`ята заборонена чоловікам. Переборщувати не треба! От і все! А якщо Ви стверджуєте протилежне, хотілося б дізнатися, звідки Ви це взяли? Перевірено на собі? Цікаво знати, як.

Ілля 06 квітня, 2011 5:32

Відео: Ефірна олія м`яти: властивості, застосування і протипоказання

Стаття неадекватна. Чоловіки! М`ята підвищує потенцію - перевірено! Не вірте цій статті.

Миха 12 березня, 2011 11:14

Відео: М`ята перцева

Тетяна 23 березня, 2010 5:27

Мені дуже подобається чай з м`яти. Я не проміняю його ні на що інше, хоча і розумію, що пити його в необмежених кількостях, швидше за все, не можна. Я заварюю собі такий чай кожен день вранці. Відколи я почала його пити, я забула про головні болі. Також у мене нормалізувалася нервова система. Такий чай п`є і моя мама, але після прочитання цієї статті я забороню їй це робити. У мами варикозне розширення вен. Тільки що я прочитала про те, що з даним захворюванням м`яту краще за все не застосовувати.

Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Повернутися до початку сторінки

УВАГА!

Інформація, розміщена на нашому сайті, є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби і результатів діагностики.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » М`ята - протипоказання до застосування