WikiGinkaUA.ru

Крем для депіляції veet: відгуки, інструкція із застосування, ціни

Відео: Інструкція по застосуванню крем для депіляції

Як користуватися кремами для видалення волосся Veet?

ИДЕАЛЬНО ГЛАДКА шкіра ПРОТЯГОМ 6 ТИЖНІВ!
Дізнатись детальніше""

Хімічна депіляція - це прекрасна альтернатива механічним способам видалення волосся: гоління, електроепіляторов і восковим смугах. Який би модернізованої не була бритва, навіть плаваючі леза зрізують верхні клітини епідермісу, що загрожує роздратуванням, мікроранку і вогнищами запалення.

Депіляція за допомогою крему марки Veet має зовсім інший механізм, волосся видаляються за рахунок хімічного впливу речовини, що руйнує кератин, відповідно, і структуру. У комплект входить зручна пластикова лопатка, з її допомогою препарат наносять на депіліруемий ділянку і їй же знімають залишки разом з волосками після процедури. За рахунок руйнування кератину вони стоншуються і ростуть повільніше, ніж після користування бритвою.

Крем залишають на 3-5 хвилин, знімають лопаткою, потім змивають водою. У його склад входить формула Hydro`Restor, яка доглядає за шкірних покривів під час епіляції. В результаті після маніпуляції вони стають шовковистим і гладкими на дотик. Не можна повторювати депіляцію раніше, ніж через 72 години.

Виробники Veet подбали про те, щоб жінки з різними типами шкіри могли вибрати відповідний крем. Тому Veet випускається в різних варіантах.

1. Крем для депіляції Veet для чутливої шкіри. Вхідні в нього компоненти алое вера і вітамін Е зволожують і відновлюють клітини епідермісу, не дозволяють виникнути подразнення.

2. Veet для депіляції сухого типу містить масло ши і екстракт лілії. Паралельно з епіляцією відбувається інтенсивне зволоження і зміцнення клітинних структур.

3. Veet для нормальної шкіри з екстрактом жасмину і молочком лотоса. Доглядає за шкірних покривів і запобігає виникненню проблем.

4. Veet для депіляції Suprem`Essence для нормального і сухого типу. Ефірні масла і екстракт троянди додадуть шкірі приємний аромат і надовго зроблять її гладкою і зволоженою.

Будь-яка жінка, навіть знаходиться в очікуванні дитини, може скористатися кремом, головне - неухильно дотримуватися інструкції по застосуванню. Оскільки дівчатка-підлітки іноді стикаються з проблемою зайвої рослинності вже після 12 років, їм теж дозволено використання цього засобу, але бажано під наглядом батьків.

Крем для інтимних зон Veet

Засіб здобуло заслужену популярність, адже настільки ніжні і чутливі місця можна довірити тільки перевіреної марки, такий як Віт. Проблема видалення волосся стояла з найдавніших часів, цим займалися ще в стародавньому Єгипті. Депіляція бікіні стала необхідністю і для сучасної жінки, це допомагає підтримувати гігієну і відчувати себе більш бажаною.

Зона бікіні - особливе місце, на ньому багато нервових закінчень, крім того, під час ходьби пахова область постійно піддається тертю. В даному випадку використання бритви - не найкращий варіант, подразнення і свербіж майже стовідсотково забезпечені. Ефект від гоління хороший буквально тільки в перший день, вже назавтра починають з`являтися кінчики волосся, натирають шкіру і псують естетику. Якщо додати сюди той факт, що гоління інтимних частин вимагає певної вправності, стає очевидним, що для бікіні треба шукати інший спосіб епіляції.

Ідеально в даному випадку підходить крем, треба лише уважно прочитати інструкцію. Veet намазується неспішно, щоб не потрапити на слізістую- застосовують лопатку-аплікатор. Експозиція препарату - не більше 10 хвилин, а краще 5-7. За цей час дію активних компонентів закінчиться, і більш тривалий вплив засобу може завдати шкоди аж до появи опіків. Знімають крем тим же аплікатором, потім змивають водою. Прекрасно, якщо в комплекті купується постепіляціонного лосьйон, фахівці не рекомендують після процедури використовувати випадкову косметику. Результат депіляції зберігається 1,5-2 тижні, початківці рости витончення волосся не відразу помітні.

Відео: Крем Для Депиляции Veet Ціна В Білорусі випробування довели!

Депіляція в душі

Продукт вважається проривом в області депіляції, розрахований на активних і динамічних жінок, щоб вони могли поєднувати дві справи в одному - приймати душ і робити депіляцію. Відповідно, він має найкращі відгуки і придбав багато прихильниць.

Відмінність цього депилятора в тому, що він намазується на суху шкіру перед тим, як йти в душ, і діє прямо під струменями води. До нього додається двостороння губка, її м`яка кольорова частина призначена для нанесення, а жорстка біла - для видалення Veet з покривів. Водоотталкивающая структура нагадує водостійку туш, тому засіб міцно тримається на тілі і не змивається рідиною. Також не рекомендують тримати його довше п`яти-шести хвилин.

Відео: Теплий віск від Veet!

Як і традиційний, крем для депіляції в душі Veet випускають різних видів.

  • Для сухої шкіри з маслом ши і екстрактом лілії.
  • Для чутливої, з вітаміном Е і екстрактом алое вера.
  • Для депіляції в душі Suprem`Essence для сухої і нормальної шкіри.

Можна підібрати варіант з урахуванням типу шкіри або пори року, так як часто взимку нормальна шкіра стає сухою, а влітку після засмаги - чутливої. Veet не можна наносити на родимки або інші новоутворення або пошкоджені ділянки.

Ще один формат Veet: у вигляді спрею. Це полегшує його нанесення і, відповідно, економить час. Перед використанням треба переконатися, що шкіра суха, а поруч немає килимів або інших речей, чию структуру випадково можна пошкодити, все-таки це хімічний засіб, що видаляє волосся.

Тоненькою цівкою крем розпилюють з флакона на оброблювану поверхню, не допускаючи сухих областей. Немає необхідності в товстому шарі для більш надійного результату. Балончик не треба струшувати перед початком епіляції, окрім того, конструкція дозволяє користуватися ним навіть в перевернутому вигляді. Для інтимних зон і під пахвами не варто використовувати пряме нанесення, спочатку спрей розпилюють на долоню. Перед тим, як змити, спеціальною лопаткою на невеликій ділянці пробують, чи подіяв депілятор. Якщо волоски легко відділяються, його змивають. На шкірних покривах залишається не більше, ніж на шість-десять хвилин.

Veet також випускають в трьох варіантах: для сухої, чутливої шкіри і Suprem`Essence для нормальної і сухої. Після застосування насадку-спрей промивають водою, флакон щільно закривають, переконавшись, що він не мокрий.

Думки про продукцію Віт

«Я залишилася задоволена кремом Veet для депіляції в душі. Це дуже сучасно! Не треба чекати, поки подіє засіб, намазала крем і відразу можна в душ! Зі своїми функціями справляється прекрасно, не залишає роздратування. Завжди любила цю лінію, а тут таке цікаве нововведення ».

«Після електродепілятори залишалося роздратування, тому перед відпусткою я вирішила спробувати депіляцію зони бікіні з кремом Veet. Думала, буде без болю і швидко. Як би не так, напевно я надчутлива, але від крему почалося жахливе печіння! Треба пробувати на маленькій ділянці! »

Олена, Московська обл.

«Вирішила залишити свій відгук, може комусь це допоможе. Жахливо розчарована, купила крем-спрей Veet, толку нуль. Волосся деякі обломилися і стирчать пеньками, а деякі як би скрутилися. Довелося доробити його роботу бритвою, даремно витрачені гроші ».

«Я придбала новинку - крем для депіляції Suprem`Essence. Приємно! Запах такий хороший, навіть залишився потім на деякий час. Чуть-чуть в деяких місцях волосинки випали не до кінця, але я не в претензії, їх залишилося трохи зовсім, просто змахнула бритвою. Шкіра злегка суха, купила крем після депіляції - теж виправдав себе »

«Здивувалася, прочитавши погані відгуки про крем марки Veet. Мені він повністю допоміг, трохи роздратування з`явилося. Але воно є після будь-якої депіляції! Зате волосся видалила абсолютно безболісно, що теж дорогого коштує. Все-таки, це хімія, перш ніж застосовувати, подумайте, чи підійде для вас цей метод епіляції ».

«Особисто мені з усіх засобів для хімічної депіляції допомагає тільки Veet. Правда, я тримаю його мало не вдвічі довше зазначеного часу. Тоді він добре видаляє волосся, а вони у мене досить жорсткі. Але хочу сказати, що у мене смаглява і волога шкіра, так що цей спосіб підійде не всім, швидше за все ».

«Депіляція з кремом Veet - це просто казка! Я купила засіб для чутливої шкіри, і воно впоралося з волосками буквально за 5 хвилин! Правда, у мене їх небагато, і вони досить тонкі. Шкіра гладка, волосся не росли два тижні ».

Як і у кожного хімічного продукту, є протипоказання і у Veet: будь-які захворювання і висипання, гнійники і роздратування. З ними перш за все потрібно звернутися до лікаря-дерматолога. Особливо, якщо це інтимна зона. Якщо ж при нанесенні крему починається печіння, свербіж або інші неприємні відчуття, Veet негайно змивають, так як це ознаки індивідуальної непереносимості його компонентів або алергії.

Існує міф, що кошти для депіляції викликають посилений ріст. Але в складі Veet немає інгредієнтів, що підвищують небажану рослинність. Цю думку пов`язано частіше з тим, що дівчата починають видаляти волосся ще до вісімнадцяти років, коли гормональний розвиток не закінчено, і плутають причину виникнення зайвих волосків. Насправді, в генетичному коді людини закладено число волосяних цибулин і неможливо зробити їх більше.

Для безпечного використання вкрай важливо читати інструкцію і суворо виконувати всі її пункти. Прочитавши застереження, потрібно прийняти рішення, чи підходить вам хімічний спосіб депіляції. Тільки при відсутності протипоказань епіляція з кремом Veet може бути ефективною і комфортною.

Зверніть увагу! Всі публікації на сайті дають тільки загальне уявлення про косметологічні проблеми, виконуючи освітню місію. Користуватися запропонованими методиками, препаратами і рецептами слід тільки після консультації з лікарем. Пам`ятайте: ваше здоров`я у ваших руках, і ви несете особисту відповідальність за нього!

Jkrasa.ru © 2016



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Крем для депіляції veet: відгуки, інструкція із застосування, ціни